inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český Těšín a Ostrava

Naše společnost nabízí kování a komponenty, které jsou certifikovány a prošly požadovanými technickými zkouškami. Garantujeme klientům bezproblémové zpracování technických parametrů dle zákonných norem. Citlivě vnímáme a nasloucháme Vašim potřebám. Potřebujete-li skleněné prvky do Vašeho bytu, domu či kanceláře, kontaktujte nás.

http://www.bartosini.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dveře na míru, vynilové podlahy Interiérové studio 3 Tcz Brno
Vítejte na stránkách DVEŘE BRNO společnosti 3Tcz. Dodáváme a montujeme vnitřní dveře a zárubně, bezpečnostní a protipožární dveře či atypické dveře na míru. Celoskleněné prvky a stěny, široký sortiment podlahových krytin, a dřevěná a kovová schodiště. Venkovní a vnitřní rolety a žaluzie. Nabízíme interiérové dveře se sklem, dýhou či různě barevné. Veškeré provedení je možné posuvné do stavebního pouzdra nebo na stěnu. U nás si dveře vybere každý a za přijatelnou cenu. Našim cílem je poskytnout zákazníkovi profesionální a komplexní služby za použití kvalitních a trvanlivých produktů.
Zahradnictví u Ryšánů, Ořechov u Brna
Nabízíme okrasné keře, jehličiny, trvalky, sklaničky, vodní rostliny, okrasné trávy, balkonové květiny, ovocné dřeviny a další zajímavosti. Nabízíme taktéž užitečné rady pro pěstování nejen obvyklých balkonový ch rostlin.
Čištění studní, měření vydatnosti pramene, čerpací zkoušky Studny Petřík Bílá Třemešná
Nabízíme služby v oblasti oprav a čištění studní po celé České republice. Dodáváme a instalujeme osvědčená a vyzkoušená čerpadla, se kterými máme dlouhodobé vynikající zkušenosti. Máme k dispozici profesionální technické vybavení. Za naši práci a její kvalitu ručíme vlastním jménem. Jsme profesionálové a odvádíme poctivou práci. Naši zákazníci jsou s námi spokojeni.
Apleg ploty, pletivo, oplocení, brány
Výroba, prodej a montáž oplocení a plotů s dopravou po celé ČR. Ploty, pletivo, sloupky, zemní vruty Krinner, žiletkové dráty, svařované sítě, svařované panely, dekorační pletivo, lesnické pletivo, průmyslové ploty, kované ploty, branky, brány.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost nabízí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost nabízí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar