inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český Těšín a Ostrava

Naše společnost nabízí kování a komponenty, které jsou certifikovány a prošly požadovanými technickými zkouškami. Garantujeme klientům bezproblémové zpracování technických parametrů dle zákonných norem. Citlivě vnímáme a nasloucháme Vašim potřebám. Potřebujete-li skleněné prvky do Vašeho bytu, domu či kanceláře, kontaktujte nás.

http://www.bartosini.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zahradní domky Ing. Olga Šašková, s.r.o.
Nabízíme a montujeme dětské a zahradní domky. V nabídce máme více než 80 typů zahradních domků: dětské domky, domky na nářadí, zahradní domky bez podlahy, zahradní domky s podlahou, zahradní altány.
Palivové dřevo Ostrava
Zabýváme se výrobou a prodejem palivového dříví a dřevěných briket v Ostravě. Nabízíme palivové dřevo špalkové nebo štípané. Sušené štípané pytlované dřevo buk 18kg. Sídlíme v Ostravě-Přívoze. Palivové dřevo a další produkty ze dřeva jsou v současné době nejlevnějším ekologickým zdrojem tepla. Neustále se zvyšující poptávka po dříví na topení dokazuje, že se tento způsob vytápění těší stále větší oblibě.
Nádže na dešťovou vodu a příslušenství, Koever CZ Libčice nad Vltavou
Kvalitní, německé, plastové nádrže na dešťovou vodu. Vyrobeny metodou rotačního tváření tzn., že nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování ani betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.
Zahradní technika, palivové dřevo, odborný lesní hospodář, autoservis Raledo Moravská Třebová
Naším hlavním zaměřením je prodej nářadí, zahradní technika, lesní technika, motorové pily, sekačky a doprava a výkup dřeva. Prodej a servis lesní a zahradní techniky jako motorové pily a sekačky. Dále nabízíme výrobu a prodej štípaného palivového dřeva. Služby odborného lesního hospodáře. Výkup, prodej a doprava dřeva.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost nabízí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost nabízí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar