inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český Těšín a Ostrava

Naše společnost nabízí kování a komponenty, které jsou certifikovány a prošly požadovanými technickými zkouškami. Garantujeme klientům bezproblémové zpracování technických parametrů dle zákonných norem. Citlivě vnímáme a nasloucháme Vašim potřebám. Potřebujete-li skleněné prvky do Vašeho bytu, domu či kanceláře, kontaktujte nás.

http://www.bartosini.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Kování, posuvné systémy BARTOSINI Český

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zahradní krby, grily, krby
Nabízíme Vám ručně vyráběné zahradní krby a grily. Zahradní doplňky: zahradní udírna, zadní topeniště, přenosné zahradní ohniště, žulový pečící kámen a stojánek, odkládací stolek.
Winrol rolety, roletové systémy
Firma Winrol, s.r.o. se zaměřuje na výrobu roletových systémů. Hlavním výrobním programem je zastínění libovolného okenního otvoru nebo zimní zahrady pomocí rolet. Jde o zastínění zimních zahrad pomocí atypických rolet, kde tvar okna nebo plochy střechy zimní zahrady nemá na samotnou funkci nebo tvar rolety vliv. Tvaru okna a zimní zahrady jsme schopni přizpůsobit i samotnou roletu.
Realizace zahrad Jičín
Naše firma se specializuje na služby pro zahrady. Mezi naše činnosti patří např. realizace zahrad či terénní úpravy. Veškeré realizace zahrad provádíme dle přání a požadavků našich zákazníků. Během realizace zahrad tak můžeme zajistit také zpevněné plochy nebo závlahové systémy. Během naší činnosti jsme zajistili mnohé realizace zahrad. Víme tedy, co realizace zahrad přesně obnáší a jsme opravdovými profesionály s mnohaletými zkušenostmi. Realizace zahrad provádíme pro zákazníky ve městě Jičín a širokém okolí.
Rozumíme řeči květin. Zahradnictví Oškera, Zlín
Květinářství, výroba, dodávka a aranžování pokojových květin a okrasných dřevin, objednávky do celého světa.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost nabízí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost nabízí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar