inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Koupelnové studio Vrchlabí – Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Koupelnové studio Vrchlabí – návrhy a rekonstrukce koupelen

Návrhy a rekonstrukce koupelen. Koupelnové studio nabízí koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen.

http://www.koupelny-vrchlabi.cz
Zařazena v kategori:

Sanita, koupelny

Profil stránky Koupelnové studio Vrchlabí –

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sprchové dveře, vanové zástěny Akvabel
Sprchové dveře a kouty, vanové zástěny a kouty. eShop. Nastavitelná velikost, rychlá a jednoduchá montáž bez vrtání do stěn koupelny. Výroba i v atypických rozměrech dle přání zákazníka. Certifikát kvality, záruka 3 roky. Jestliže Vám nevyhovuje standardní rozměr vybraného výrobku je možno objednat úpravu rozměrů dle Vašeho požadavku, výrobek Vám v naší dílně upravíme na požadovaný rozměr.
Koupelny obklady a dlažby Koupelnové studio RIVESTI Zlín
Dodáváme moderní italské obklady a dlažby pro minimalistické koupelny. Obklady a dlažby mají skvělý design. Jsou odolné proti poškození i opotřebení, tak aby Vám koupelna sloužila mnoho let a byla stále jako nová. Dodáme vám zejména materiál pro obložení koupelen, wellness zařízení, ale také pro chodby, obývací pokoje nebo venkovní terasy. Najdete u nás i silné venkovní dlažby určené pro pokládání na terče případně do písku.
Dlažby, obklady do koupelny Azteca ceramica GLASS BLOCKS Praha
Prodejna na Praze 3 a eShop Azteca ceramica. Naše společnost se specializuje na dovoz a prodej kvalitních keramických obkladů a dlažeb ze Španělska. Oblíbená série obkladů ze štípaného přírodního kamene Brick je stálá skladová položka. Moderní série s třpytivým povrchem Chic nebo barevná Dinamic série Vás překvapí svým zpracováním.
Kvalitní koupelny nejen pro Prahu
Prodej sanitární techniky, obkladů, dlažeb a dalšího příslušenství pro vybavení koupelen i interiérů. Maloobchod i velkoobchod. Grafické a klientské centrum, 3D vizualizace.

Naše tipy:
Zkuste hledat Návrhy a rekonstrukce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Návrhy a rekonstrukce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar