inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. února 2019 svátek má Svatopluk
Vyhledat v Pozri:

Kontejnery a modulární stavby ContiMade Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kontejnery a modulární stavby ContiMade spol. s r.o.

ContiMade - Jsme evropská špička ve výrobě kontejnerů a stavebních buněk! Vyrábíme a prodáváme sanitární, obytné, ale i atypické kontejnery přesně podle Vašeho zadání a potřeb. Kontektujte nás a my najdeme řešení přesně podle Vašich potřeba a vyrobíme a dodáme.

https://www.contimade.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Kontejnery a modulární stavby ContiMade

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Práce pro stavby PEARSTAV, Neratovice
Stavební činnost, přípravné práce pro stavby. Firma Pearstav čerpá z bohatých zkušeností, které sbírá od roku 2005 a své stavební činnosti nabízí v profesionální kvalitě a za dobrou cenu. Žádná zakázka není malá ani příliš velká.
Střechy na klíč FILKO realizace a opravy střech
Vyrábíme betonovou střešní krytinu FILKO s širokým sortimentem doplňků. Provádíme dodávky střech na klíč, jejich opravy a rekonstrukce po celé ČR - dodáme krytinu, stavební řezivo a další potřebné stavební doplňky.
Rekonstrukce bytového jádra, koupelny a bytů
Profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra. Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, montážemi kuchyňských linek a pokládkami plovoucích podlah
Stavby, Stavební firma DOOM PM Praha
Služby ve stavebnictví, střechy, stavby na klíč i půdní vestavby. Naše stavební firma je generálním dodavatelem staveb. Realizujeme zateplení, rekonstrukce a opravy panelových domů, rovněž opravy šikmých i plochých střech, navrhujeme také projekty pro půdní vestavby s realizace na klíč. Kompletně zajišťujeme nejen stavby, ale také projekční činnost.

Naše tipy:
Zkuste hledat ContiMade - Jsme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat ContiMade Jsme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
MAGAZÍN LETIŠTĚ České republiky
Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910 Zpravodaj o historii, současnosti a budoucnosti letišť Čech, Moravy a Slezska od roku 1910
Opravy.cz Rekonstrukce, opravy a stavby
Služba pro bezplatné vyhledání kontaktů na prověřené profesionály z oblasti stavby, rekonstrukcí a oprav.
Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů A SERVIS LIPKA Brno
A Servis Lipka je firma s komplexním servisem na odstranění graffiti a antigrafitovou ochranu za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů. Čištění grafitů, odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu. Služby provádíme nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Rakousku.
AFTERWORK - Svět volného času
Široký sortiment plynových spotřebičů, vybavení pro rekreační sporty a aktivity, čluny, pádla a motory, bazény a příslušenství, zahradní nábytek a nářadí, campingové a outdoorové vybavení.
Stavební firma Szolár Karlovarsko
Stavební firma Szolár je vybavena širokým sortimentem strojů a zařízení. Vlastníme certifikáty ISO. Provozování stavebních, zednických, zemních, zámečnických a uměleckých prací.

Volná místa
Volná místa
bazar