inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Kontejnery a modulární stavby ContiMade Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kontejnery a modulární stavby ContiMade spol. s r.o.

ContiMade - Jsme evropská špička ve výrobě kontejnerů a stavebních buněk! Vyrábíme a prodáváme sanitární, obytné, ale i atypické kontejnery přesně podle Vašeho zadání a potřeb. Kontektujte nás a my najdeme řešení přesně podle Vašich potřeba a vyrobíme a dodáme.

https://www.contimade.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Kontejnery a modulární stavby ContiMade

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Truhlářství, historické repliky Mladá Boleslav
Naše truhlářství se specializuje na historické repliky oken, dveří. Vybavíme kompletně váš dům, ať už potřebujete eurookna, kuchyňské linky, obložení schodů, masivní vchodové dveře nebo další. Naše truhlářství disponuje vlastní sušící jednotkou kde si dřevo vysoušíme na požadovanou vlhkost, tím dosahujeme nejvyšší možné kvality výrobků. Své služby nabízíme zákazníkům z měst Mladá Boleslav, Nymburk, Mělník, Mnichovo Hradiště, Turnov, Benátky nad Jizerou a mnoha dalších.
Moderní nízkoenergetické rodinné domy
Individuální a typové projekty. Projektujeme moderní, nízkoenergetické rodinné domy, interiéry, zateplení pro programy zelená úsporám a nový panel, 3D vizualizace. Nabízíme projekční služby architekta a projektanta. Výběr z katalogu domů.
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, BART-THERM, Bohumín
Ucelené dodávky a montáž zdravotechniky, plynofikace, systému ústředního vytápění, elektroinstalace, zednické práce, malířské práce na nových stavbách i při rekonstrukci stávajících objektů.
Provádění kompletních staveb, jejich změn a odstraňování, SANSTAV-cz, Praha
Provádění kompletních staveb, dodávky fasád, zateplení, hydroizolace střech, izolace, výměna oken a dveří, drobné stavební práce, bytová jádra, zemní práce, betonářské práce, ústřední topení, rozvody vody, kanalizace, bazény,obklady, malby a nátěry.

Naše tipy:
Zkuste hledat ContiMade - Jsme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat ContiMade Jsme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pražské výtahy, rekonstrukce výtahů
Výroba, dodávka a montáž všech typů výtahů a zvedacích plošin. Realizace výtahů na klíč včetně zajištění stavebního povolení, stavebních prací a výtahových šachet. Rekonstrukce, modernizace, opravy, údržba a servis v souladu s ČSN a EU.
Elektro, svítidla a osvětlení
Internetový prodej sortimentu elektro, svítidla a osvětlení. Zabýváme se také on-line prodejem elektromateriálu. Veškeré elektro, svítidla, osvětlení a elektromateriál doručíme kamkoliv v ČR! Rychlé dodání a akční ceny.
Vybavení pro sport, eshop
Vybavení pro sport, internetový obchod. Nabízíme prodej celých kol, hoských, silničních a dětských, servis, prodej komponentů a doplňků jako jsou helmy, světla, batohy, tretry atd. U nás zakoupíte také vybavení pro zimní sporty, jako jsou běžky.
výškové práce na laně
Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Pracujeme tam, kde už není možno použít plošin a stavba lešení by byla nemožná, nebo zbytečně nákladná. Nátěry ocelových konstrukcí, střech a fasád, montáže reklam, mytí oken, čistící a jiné práce ve výškách.
Katalogroku - katalog internetových stránek
Ručně tříděný katalog internetových stránek. Stránky jsou řazeny do jednotlivých kategorií s možností vyhledávání. Přidání stránek je zdarma. Nezapomeňte že registrací zvýšíte svou pozici ve vyhledávačích.

Volná místa
Volná místa
bazar