inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. ledna 2020 svátek má Milena
Vyhledat v Pozri:

Konstrukce a systémy pro obklady Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Konstrukce a systémy pro obklady a dlažby DETALON Břeclav

Nabízíme prvotřídní systémová řešení pro všechny typy občanských i průmyslových staveb, řešení pro rodinné a bytové domy či průmyslové objekty. Detalon je specialista na konstrukce a systémy pro dlažby a obklady, balkony a terasy i interiérové podlahy od předních evropských výrobců.

http://www.detalon.cz
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky Konstrukce a systémy pro obklady

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Josef Jambor - prodej lešení, bednění
Výhradní zástupce pro ČR prodává velmi kvalitní stavební techniku značky Altrad Baumann. Pojízdné lešení, rámové lešení, bednění, paletové a regálové systémy. Zdvihací plošiny, kompozitní bednění. Závěsné lešení, roztahovací kozy, střešní lešení.
Železářství a stavebniny. Obchodní centrum Pavliňák, Koryčany
Široký sortiment nářadí, spojovací a vodoinstalační materiály, stavebniny - cement, vápno, omítkové směsi, různá lepidla, stěrky, sanitární omítky, polystyren, zateplovací vata URSA, zárubně, drenážní hadice, šamotové vložky, cihly, ...
Prodej písku Mělník Pískovna, prodej kameniva
Naše firma TAUM zajišťuje v lokalitách Mělník, Praha, Beroun a dalších regionech prodej a dovoz písku, prodej kameniva. Štěrkopísek sami těžíme a dále zpracováváme. Prodej písku zajišťujeme především pro betonárky v oblasti středních Čech. V současnosti máme dvě provozovny, kterými jsou pískovna Černuc a pískovna Obruby. V těchto provozovnách probíhá také konečná nákladka zásob pro následný prodej písku. Naše společnost zajišťuje prodej kameniva, které se využívá především pro stavební účely. Nabízíme prodej kameniva, které je pečlivě vytříděné, což zaručuje jeho vysokou kvalitu.
Restaurace Galanta - Jaroslav Strouhal
Naše restaurace je vhodná pro rodinné oslavy, svatební hostiny, maturitní večírky, obchodní jednání, firemní večírky, smuteční hostiny a jiné události ve Vašem životě. Restaurace Galanta v Pardubicích.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme prvotřídní systémová na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme prvotřídní systémová v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pobyty v Mexiku Cestovní kancelář Go2 Praha
V CK Go2 se dlouhodobě zaměřujeme na poskytování pobytů v Mexiku. Samozřejmostí jsou služby a servis bez kompromisů. V Mexiku žijeme, disponujeme velmi dobrými místními kontakty a znalostmi = originální a jedinečná dovolená v Mexiku, kterou jinde nenajdete! Díky dlouhodobé spolupráci s vybranými aerolinkami umíme zajistit nejvýhodnější ceny letenek bez rezervačních poplatků. Cestujte do Mexika se specialisty!
Zastavárna, autozastavárna Dozastavy Praha
Autozastavárna a zastavárna Dozastavy.cz zastavuje auta, nemovitosti a luxusní hodinky po celé ČR. Zástavy u nás probíhají v čistém a slušném prostředí, bez nepříjemného čekání a hlavně diskrétně. Máme odborný personál s dlouholetou zkušeností a všeobecnou znalostí pro nacenění Vašich předmětů do zástavy. Peníze poskytneme hotově a na ruku, tak funguje zastavárna aut Dozastavy.
Dveřní kování, kliky
Naše kování a kliky jsou kvalitní, elegantní, moderní a trvanlivé. Kliky jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů. Každá námi vyrobená klika nebo dveřní kování je příjemná na dotek, ladná na pohled a vkusně dotváří harmonii užitného prostoru.
Solární systémy, rekuperace tepla Energie z přírody Pointec Beroun
Firma Pointec nabízí klimatizace, solární systémy, tepelná čerpadla a vzduchotechniku. Díky letitým zkušenostem se můžete spolehnout na profesionální přístup a vždy výborný výsledek. Naši technici jsou neustále proškolováni tak, aby naše společnost vždy držela krok s technologickým vývojem.
Ubytování v Praze Botel Albatros
Botel Albatros nabízí levné ubytování v centru Prahy. Ubytování v jedno a dvojlůžkových pokojích, parkování přímo před hotelem, recepce 24 hodin, letní terasa a také ubytování pro firmy se slevou.

Volná místa
Volná místa
bazar