inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Kompletní rekonstrukce střech KP Realizace Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kompletní rekonstrukce střech KP Realizace Střech Dvůr Králové nad Labem

Kompletní dodávky a rekonstrukce střech ze všech druhů krytin včetně tesařských a izolatérských prací. Umělecké klepmířství. Výškové práce pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižné plošiny. V první řadě dbáme na kvalitu provedených prací, každou krytinu pokládáme dle daných technologických postupů a snažíme se odvést práci pod kterou se můžeme podepsat. Nejlepší reklamou je pro nás doporučení od spokojeného zákazníka.

http://kpstrechy.cz
Zařazena v kategori:

Klempíři

Profil stránky Kompletní rekonstrukce střech KP Realizace

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Realizace, opravy střech, klempířské, tesařské a pokrývačské práce Střechy Jirman Praha
Specializovaná stavební firma JIRMAN pro vás provádí pokrývačské, klempířské, tesařské, izolatérské, sádrokartonářské a zednické práce. Především pro region Praha a středočeský kraj. Dobré jméno si firma buduje od založení zejména důrazem na nekompromisní kvalitu prováděných prací. Oproti běžným firmám provádějícím opravy střech a stavby nových krovů a střech, nabízíme vysokou odbornost a znalosti stavebních norem a postupů doporučovaných výrobci střešních krytin.
Klempířství, pokrývači Brno
V Brně a širokém okolí provádíme klempířské práce všeho druhu. Často provádíme montáže venkovních parapetů, odstraňování starých okapů a montáž nových okapů, oplechování střech a odtahy spalin od plynových spotřebičů. V moderní klempířské dílně sami vyrábíme klempířské prvky a následně zajistíme jejich montáž. Pracujeme s širokým spektrem materiálů, které nakupujeme od osvědčených dodavatelů. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé klempíře, vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Vyrobíme vám na zakázku přesně to, co potřebujete, včetně atypických klempířských prvků.
Realizace střešních konstrukcí Kamlach and spol, Český Krumlov
Tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Výstavby střech, nové střešní konstrukce, rekonstrukce střech, výměny krytiny a atypické střešní konstrukce.
Rekonstrukce, opravy střech Střechy Adapt Praha
Jsme společnost STŘECHY ADAPT HROUDA se sídlem v Praze, svým klientům nabízíme komplexní služby v oblastech opravy a rekonstrukce střech. Opravy a rekonstrukce střech provádíme zejména v Praze a jejím okolí. Důraz klademe na kvalitu a rychlost odvedené práce. Podle nezávislých průzkumů patříme mezi nejlépe hodnocené firmy pro detailní provedení střech. Stálý tým zaměstnanců a mnohaleté zkušenosti v oboru jsou naší zárukou toho, že v případě spolupráce s námi svou střechu vkládáte do správných rukou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kompletní dodávky a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kompletní dodávky a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Jindřichův Hradec
Ubytování Jaroš, levné ubytování v Jindřichově Hradci - Radouňce. Prijeďte k nám do Jindřichova Hradce v Jižních Čechách. V naší blízkosti se nachází spousta kulturních památek a míst pro Vaši zábavu. Rádi Vás ubytujeme a nabídneme Vám možnost kulturního i sportovního vyžití v našem historickém městě a okolí.
Grafické studio Delab design laboratory
Grafické a internetové studio navrhne unikátní design, relevantní obsah a urychlí dosažení cílů Vašich www stránek či eShopu pomocí eMarketingu, SEO, PPC, Sociální sítě. Jednotný vizuální styl logotyp, vizitka, leták, banner a jiné DTP práce.
Datová, hlasová a kamerová řešení Clarystone, Brno
Dodavatel produktů pro datové, optické sítě, přenos dat, hlasu a obrazu. Clarystone to je tým odborníků s dlouhodobou zkušeností z oblasti telekomunikací, pobočkových ústředen a datových sítí.
Autosklo centrum Praha, Kompletní servis pro autosklo
Autosklo, kompletní servis. Výměna, prodej a montáž autoskel na automobily všech značek. Opravy bodových poškození a prasklin autoskel. Máme bohaté zkušenosti s opravou autoskel na vozidlech všech značek a typů.
progeCAD - náhrada za AutoCAD
progeCAD představuje levnou alternativu k nějrozšířenějším CAD programům. Nabízí stejné příkazy a funkce i drobná rozšíření.

Volná místa
Volná místa
bazar