inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Kompletní optické služby včetně prodeje Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kompletní optické služby včetně prodeje a zhoteovení brýlí, Gellent optic, Praha

Brýle, kontaktní čočky, široká škála plastových a kovových obrub pro děti i dospělé, brýle na drážku i vrtané brýle, brýlová skla, poradenství, vyšetření.

http://www.gellentoptic.cz
Zařazena v kategori:

Foto,Optika

Profil stránky Kompletní optické služby včetně prodeje

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Brašny a batohy pro váše fotoaparáty TAMRAC
Od pouzder na kompaktní fotoaparáty, po široký sortiment brašen a batohů na Vaše fotografické vybavení. Pouzdra a tašky na fotografické příslušenství, tašky na notebooky, fotovesty.
brašničky.cz stylové brašny, tašky a batohy na notebooky, foťáky, zrcadlovky a kamery, pouzdra na mobily
Vyber si originální stylové brašny, tašky a batohy na notebooky, foťáky, zrcadlovky a kamery, pouzdra na mobily, iPhone a iPod a další elektroniku. Nabízíme Ti také cool sluchátka a MP3 přehrávače. Super ceny, akční slevy, dárky pro stále zákazníky.
Optika Iva, Brno
Široký výběr sortimentu obrub v různych cenových relacích včetně možnosti vyskoušení bifokálních multifokálních skel. Vyšetření zraku, kontaktní čočky, opravy brýlí, prodej doplňkového sortimentu, odborné rady, kvalifikovaní oční optici a optometristé.
Oční optika Praha Strossmayerovo náměstí
Služby oční optiky, měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, výběr z 1500 modelů brýlových obrub v několika barvách. Každý týden novinky z Francie a Německa, brýlové obruby od 150 Kč, kontaktní čočky, sluneční brýle, brýlová pouzdra, lupy, čistící prostředky a šňůrky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Brýle, kontaktní čočky, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Brýle, kontaktní čočky, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parkovací systém ovládá Vaše brány LetUgo SPZ Praha
Automatický parkovací, vjezdový systém s rozpoznáním registračních značek vozidel. Za pomoci kamer ovládá Vaše brány, vrata či závory dle SPZ vozidla. PC aplikace poskytuje správu SPZ a obsahuje statistiky operací a exporty.
Minerální voda San Benedetto od tradičního distributora KARPFINGER Ondřejov
Základem nabídky je italská minerální voda pocházející ze severu Itálie z pramene San Benedetto. Díky svému složení je vhodná pro širokou veřejnost. Nezanedbatelné jsou i její léčivé účinky. Je proto stále více vyhledávanou minerální vodou na našem trhu. Minerální voda San Benedetto od tradičního distributora KARPFINGER.
Bezpečnost, ochrana při vaší práci, Blyth Praha
Blyth je jedním z nejvýznamnějších hráčů v oblasti ochranných pracovních prostředků na trhu. Jsme autorizovaným distributorem prestižních výrobců. Naším cílem není pouze distribuovat ochranné pracovné prostředky, ale poskytnout našemu zákazníkovi maximální servis, který pomůže minimalizovat zbytečné nákladky a předejít neočekávanému úrazu.
GLASSFORM – skleněné vitríny, skleněný nábytek
Vyrábíme skleněné vitríny, skleněný nábytek. Vybavujeme interiéry obchodů skleněnými regály a montujeme zrcadlové stěny. Do domácností zhotovujeme skleněný nábytek, skleněné stolky, skleníky. Provádíme sklenářské práce.
Šicí, žehlící a řezací technika. ING DRAK, Cetkovice
Šicí stroje, pytlovačky, vyvíječe par, žehličky, žehlící prkna, teflonové návleky, fixační lisy, deličky popruhů, řezačky, nůžky, řezací kolečka, pásové pily, ...

Volná místa
Volná místa
bazar