inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Kompletní ochrana domů a staveb Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kompletní ochrana domů a staveb Jan Mikuláštík Třeboň

Prodáváme a provádíme servis malotraktorů, sekaček, pil, křovinořezů a další malé zemědělské mechanizace. Nabízíme kompletní údržbu zahrad a parků. Provádíme ochranu krovů a veškerých dřevěných prvků staveb proti dřevokaznému hmyzu, plísním a houbovým chorobám. Prořezávky a kácení vyvrácených, suchých a poškozených stromů. Sečení travnatých ploch, rozmetání průmyslových hnojiv, Střihání živých plotů a likvidace plevelů.

http://www.mikulastik.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Kompletní ochrana domů a staveb

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Projekty, realizace zahrad Staré Město
Projekty a realizace zahradních a krajinných úprav. Originální projekty zahrad a parků. Realizujeme i ty nejodvážnější úpravy včetně koupacích jezírek, střešních zahrad a travních koberců. Zahrady, parky odborně udržujeme. Vyřídíme obcím dotaci na zeleň.
Dřevěné výrobky od českých výrobců eShop
Prodáváme dřevěné zboží českých výrobců. Najdete u nás dřevěné hračky, dřevěné houpačky, pískoviště, květináče na zahradu, různé dřevěné dekorace a dárkové zboží, stojany na vánoční stromky, vinotéky a další zboží ze dřeva. Nakupte dárky s vůní dřeva. Obchod je pro Vás otevřen 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Objednávat přes internet můžete kdykoli.
Zahradní dekorace Liferea
Bytové, zahradní dekorace. Zabýváme se prodejem bytových dekorací, doplňkami do bytu a zahradními dekoracemi. Dále v našem sortimentu naleznete také keramické nádobí, dekorační sklo a mnoho dalšího.
Dřevěné brikety a pelety pro celý Jihomoravský kraj
Výroba a prodej dřevěných briket a pelet, které šetří náklady na vytápění, jsou vysoce výhřevné a dají se využít pro topení v kamnech, krbu i kotli. Nabídka levných dřevěných briket a pelet. Dřevěné brikety jako nejlevnější zdroj tepla jsou vysoce výhřevné, snadno skladovatelné, ekologicky šetrné a vhodné pro krby, kamna i kotle. Prodej dřevěných briket zajištěn pro celý Jihomoravský kraj.

Naše tipy:
Zkuste hledat Prodáváme a provádíme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Prodáváme a provádíme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektrikáři, elektroinstalace Praha ,Jan Bašta
Zajistíme běžné opravy a údržba elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů, připojení elektrospotřebičů, elektrorevize a další. Nabízíme širokou paletu elektroinstalačních prací, rychlost, flexibilitu, dobré cenové podmínky a množstevní slevy stálým zákaznákům. Pro větší klienty zajistíme veškeré elektroinstalační práce a to i velkého rozsahu, rozvody TV a PC sítí v budovách, instalace osvětlení interiérů budov a venkovního osvětlení.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. V naší nabídce najdete ceník stavebního řeziva a dřeva, trámy, latě, hranoly, fošny, střešní latě, OSB desky, palubky a stavební stojky k zapůjčení.
STUDIOINTERIER okna, dveře, podlahy
Interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Pokládka dřevěných a laminátových podlah Kährs, Witex, Solidfloor. Dodávka a montáž dřevěných eurooken.
Výroba přídavných zařízení ke stavebním strojům. TRIGA-MF, Lomnice nad Popelkou
Design, vývoj, výrob a prodej přídavného zařízení pro stavební stroje, speciálního servisního nářadí pro automobilový průmysl a hydraulických komponentů.
PROKUTILA Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu
Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu. Nářadí, zahradní technika, jezírka, bazény, zahradní nábytek, grily.

Volná místa
Volná místa
bazar