inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry, loukoťová kola

Vyrábíme stylové lustry do romantického a westernového prostředí pergol, krbů, hypopenzionů a podobně. Jedná se o osvětlovací těleso vhodné do uzavřeného prostředí s krbem a zahradních pergol. Základem je dřevěné kolo vyrobené podobnou technikou jako dřevěná kola vyráběné ještě začátkem minulého století. Vzhled kola může být dříve často používaný se zdobnějším čelem náboje kola a oválnými paprsky, nebo profilové odsoustružení čela náboje kola a obdélníkový průřez paprsků častěji používaný, především u evropských armád . Dřevěné kolo lustru má přírodní barvu bez mořidel, ošetřené je kaseinovou vodou ředitelnou matným lakem. Dřevěné ozdoby u petrolejek mohou být odlišné.

http://www.kolarstvi-trcka.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Prodej pvc plotů a oplocení
V internetovém obchodu jsme pro Vás připravili kompletní sortiment pro oplocení Vašich pozemků. Naleznete zde pozinkované a poplastované pletivo, vázací dráty, sloupy a sloupky.
Garážová vrata Jelínek
Dodáváme garážová vrata od společnosti Olymps Door. Dodávaná garážová vrata plně uspokojí i nejnáročnější klienty. Lze dodat vrata na míru, v různých barevných odstínech, různých designech, od cenově výhodných neizolovaných garážových vrat až po plně izolovaná garážová vrata.
Okrasné zahradnictví park a krajina
Firemní průvodce pro okrasné zahradnictví a související obory. Doporučujeme Vám dodavatele výrobků a služeb pro zahradu, park a krajinu - osiva, rostliny, agrochemie, substráty, hnojiva, údržba zeleně, skleníky, závlahy, zahradní nástroje, nářadí a nábytek, sadovnické potřeby, květinářství atd.
Bubík vrata, garážová vrata, rolety, brány
Prodáváme vrata, garážová vrata, rolety, brány. Montujeme a poskytujeme servis garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran, předokenních rolet a terasových markýz. Nabízíme i pohony a komponenty pro vjezdové brány.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vyrábíme stylové lustry na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vyrábíme stylové lustry v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Okenní folie, autofolie, bezpečnostní folie
Stránky dodavatele různých druhů folií, společnosti Middex Agency, s.r.o. Dodavatele folií Llumar.
Pension Archa Mikulov ubytování Jižní Morava
Degustace moravských vín, ochutnávky místních pochutin a zážitky z tradičních oslav, to vše můžete prožít, když se ubytujete v našem penzionu anebo v našich apartmánech přímo v Mikulově. Navíc můžete využít zlevněných pobytových balíčků pro dva i pro celé rodiny.
Italská restaurace GUSTO Praha
Pizza z originální pece na dřevo, domácí těstoviny a pravé italské speciality. Pravidelné hudební večery, pořádání oslav. Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky, dětský koutek se zázemím pro maminky.
Calvin Klein parfémy
Nabídka parfémů a toaletních vod značky Calvin Klein. Calvin Klein je americká módní značka, zabývající se výrobou módního oblečení a také parfémů pro ženy a muže.
Výroba a prodej sáčků do vysavačů
Vroutecké papírny vyrábí papírové a textilní sáčky do vysavačů včetně univezálních, dále tukové a uhlíkové filtry do digestoří a olejové a pachové filtry do fritéz.

Volná místa
Volná místa
bazar