inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry, loukoťová kola

Vyrábíme stylové lustry do romantického a westernového prostředí pergol, krbů, hypopenzionů a podobně. Jedná se o osvětlovací těleso vhodné do uzavřeného prostředí s krbem a zahradních pergol. Základem je dřevěné kolo vyrobené podobnou technikou jako dřevěná kola vyráběné ještě začátkem minulého století. Vzhled kola může být dříve často používaný se zdobnějším čelem náboje kola a oválnými paprsky, nebo profilové odsoustružení čela náboje kola a obdélníkový průřez paprsků častěji používaný, především u evropských armád . Dřevěné kolo lustru má přírodní barvu bez mořidel, ošetřené je kaseinovou vodou ředitelnou matným lakem. Dřevěné ozdoby u petrolejek mohou být odlišné.

http://www.kolarstvi-trcka.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Realizace zahrad, zakládání trávníku Ostrava
Zabýváme se návrhy, realizací a údržbou zahrad, zakládáním trávníků, kácením dřevin a terénními úpravami. Provádíme montáž závlahových systémů. Zajišťujeme vertikutaci, přihnojování a odplevelování trávníku i pěstování a prodej dřevin. Poskytujeme poradenské služby i dendrologické průzkumy.
Levné topivo, biomasa, Bernartice u Trutnova
Levné topivo. Nabízíme řízky, prýty a kořenáče k sadbě Japonského topolu. Japonský topol má srovnatelnou výhřevnost s hnědým uhlím a rychle roste.
Zahradní technika, palivové dřevo, odborný lesní hospodář, autoservis Raledo Moravská Třebová
Naším hlavním zaměřením je prodej nářadí, zahradní technika, lesní technika, motorové pily, sekačky a doprava a výkup dřeva. Prodej a servis lesní a zahradní techniky jako motorové pily a sekačky. Dále nabízíme výrobu a prodej štípaného palivového dřeva. Služby odborného lesního hospodáře. Výkup, prodej a doprava dřeva.
Bouda pro psa Psí bouda
Bouda pro psa. Kvalitní, ručně vyráběné psí boudy za rozumné ceny. Každá bouda pro psa je vyrobena poctivou technologií v kvalitním zázemí naší truhlářské dílny zkušenými truhláři za použití profesionálního vybavení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vyrábíme stylové lustry na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vyrábíme stylové lustry v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar