inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry, loukoťová kola

Vyrábíme stylové lustry do romantického a westernového prostředí pergol, krbů, hypopenzionů a podobně. Jedná se o osvětlovací těleso vhodné do uzavřeného prostředí s krbem a zahradních pergol. Základem je dřevěné kolo vyrobené podobnou technikou jako dřevěná kola vyráběné ještě začátkem minulého století. Vzhled kola může být dříve často používaný se zdobnějším čelem náboje kola a oválnými paprsky, nebo profilové odsoustružení čela náboje kola a obdélníkový průřez paprsků častěji používaný, především u evropských armád . Dřevěné kolo lustru má přírodní barvu bez mořidel, ošetřené je kaseinovou vodou ředitelnou matným lakem. Dřevěné ozdoby u petrolejek mohou být odlišné.

http://www.kolarstvi-trcka.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Kolářství Trčka Vyrábíme stylové lustry,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Prodej grilů Gril Centrum High Life Praha
Prodej grilů na dřevěné uhlí, elektrických i plynových včetně příslušenství. Doprava, montáž a koření dle vlastního výběru ke grilům Weber zdarma. V našem gril centru vám s výběrem poradíme. Záruční a pozáruční servis pro všechny grily.
Krytý přístřešek na auto, montované garáže ze dřeva DELTA Svratka
Ochraňte svého čtyřkolového mazlíka před nepřízní počasí, na výběr máte mezi montovanou garáží nebo krytým přístřeškem. Garáže i přístřešky jsou z kvalitního smrkového dřeva a jsou vyráběny v srdci Vysočiny. Doprava a montáž je možná po celé ČR.
Okrasné zahradnictví park a krajina
Firemní průvodce pro okrasné zahradnictví a související obory. Doporučujeme Vám dodavatele výrobků a služeb pro zahradu, park a krajinu - osiva, rostliny, agrochemie, substráty, hnojiva, údržba zeleně, skleníky, závlahy, zahradní nástroje, nářadí a nábytek, sadovnické potřeby, květinářství atd.
Vyrábíme lana, provazy, sítě. Zakázková výroba provaznického zboží Provaznictví Praha
Dodáváme lana, sítě, provazy. Vyrábíme šplhací, dekorační, houpací a ochranné sítě, sítě na lezení a sítě proti holubům. Najdete u nás lana stavební, pracovní, lodní a jachtařská a speciální lana na vodní sporty. Vyrobíme vám i lano na zakázku, dle vaší představy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vyrábíme stylové lustry na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vyrábíme stylové lustry v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek skříně online prodej
Online obchod nábytek. Dětský nábytek, komody, nízké skříňky, policové skříně, závěsné skříňky, vitríny, šatní skříně ale i regály a police. Široká nabídka úložných systémů včetně vnitřního vybavení.
Zubní ordinace Brno a stomatologie
Stomatologická ambulance, Brno. Přijďte k nám na bezbolestnou stomatologickou péčí. Moderní zubní ordinace Brno přijímá pacienty. V naší ordinaci nabízíme individuální přístup péče, přátelskou atmosféru, šetrné a bezbolestné ošetření. Vyzkoušejte naše špičkové stomatologické ošetření.
Wojnar Tadeáš okna, dveře, zámkové dlažby
Jsme autorizovaným prodejcem dřevěných termooken TWW, dveří, plastových oken Termolux, žaluzií, sítí proti hmyzu a parapetů. Nabízíme okna všech barev a profilů, žaluzie jak dřevěné, tak imitace dřeva nebo barevné hliníkové. Rovněž nabízíme zámkové dlažby předních výrobců.
Psí školka salon a hotel PIF stříhání, koupání mazlíčků Šternberk
Nabízíme celkovou úpravu veškerých plemen pejsků, kočiček a jiných kožešinových zvířátek. Jestliže Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy nebo Vám ničí dům ve Váší nepřítomnosti, přivezte ho k nám do psího hotelu a školky. Postaráme se o vaše mazlíčky.
Keltský horoskop stromoskop
Keltský horoskop, podobně jako u zvěrokruhu, přiřazuje symboly k období narození člověka. Keltové díky pevnému spojení s přírodou keltský horoskop vypracovali i z úcty ke stromům, které brali jako součást svého kmene. A tak vznikl keltský horoskop, také nazývaný stromoskop.

Volná místa
Volná místa
bazar