inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. ledna 2018 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Koch-stěhování a vyklízení Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Koch-stěhování a vyklízení Praha

Stěhování bytů,stěhování kanceláří a provozoven včetně vyklízení s následnou ekologickou likvidací odpadu, především v lokalitě Praha a okolí.Stěhování těžkých břemen jako trezory, pianina a křídla.Montáž a demontáž nábytku při stěhování.Nákladní taxi Praha.

http://www.koch-stehovani.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Koch-stěhování a vyklízení Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhování bez zbytečných nervů Herman, Strakonice
Společnost HERMAN, jednička v oblasti stěhování. Zajistíme pro Vás i Vaši firmu stěhování po ČR, ale i mezinárodní stěhování po EU, Norsko, Chorvatsko, USA, Kanada. Jsme specialisty na stěhování bytů, pianin či klavírů.
Kompletní stěhovací služby. Stěhování REMUS, Praha
Zabýváme se stěhováním domácností, mezinárodním stěhováním a stěhováním firem. Dále stěhujeme těžká břemena, ale vynikáme i v ojedinělém stěhováním IT techniky.
Profesionální stěhování bytů, kanceláří Profi stěhování Praha
Poskytujeme stěhovací služby na profesionální úrovni a za přijatelné ceny. Specializujeme se především na stěhování po Praze a okolí, ale na přání zákazníka stěhujeme také po celé České republice a EU. Svěřte svůj majetek do rukou zkušené stěhovací firmy. Náš stěhovací tým má dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru stěhování a manipulace s břemeny. Při stěhování dbáme především na bezpečnost.
Stěhování, vyklízení Brno
Stěhování Brno, celá ČR a EU. Stěhování domácností, úřadů, firem. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení veškerých prostor s ekologickou likvidací odpadu. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava skříňovými auty. Levné a profesionální služby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stěhování bytů,stěhování kanceláří na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stěhování bytů,stěhování kanceláří v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Auditorská společnost E - Audit, Liberec
Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.
Klimatizace Brno Elklim
Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.
Koupelnové studio Vrchlabí – návrhy a rekonstrukce koupelen
Návrhy a rekonstrukce koupelen. Koupelnové studio nabízí koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen.
Cestovní postýlka, dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem
Nabízíme hračky pro děti jako dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem, dětské odrážedlo, interaktivné a plyšové hračky, společenské hry, panenky, auta, a mnoho dalších hraček. Prodáváme především hračky velkých značkových výrobců za přijatelné ceny.
Kurzy potápění Škola potápění Secret of the sea Diving Center Brno
Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Pro majitele potápěčských certifikací máme k dispozici velkou půjčovnu potápěčského vybavení. Půjčujeme kompletní výstroje značky Scubapro, u kterých dbáme na pravidelný servis

Volná místa
Volná místa
bazar