inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 24. dubna 2018 svátek má Jiří
Vyhledat v Pozri:

Koch-stěhování a vyklízení Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Koch-stěhování a vyklízení Praha

Stěhování bytů,stěhování kanceláří a provozoven včetně vyklízení s následnou ekologickou likvidací odpadu, především v lokalitě Praha a okolí.Stěhování těžkých břemen jako trezory, pianina a křídla.Montáž a demontáž nábytku při stěhování.Nákladní taxi Praha.

http://www.koch-stehovani.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Koch-stěhování a vyklízení Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhování vašeho majektu rychle a bezpečně Svitavy a okolí
Nabízíme rychlé a bezpečné stěhování vašeho majektu. Garance okamžitého nákladu majektu bez zdlouhavého procesu. Pracujeme 24 hodin, 7 dní v týdnu, umožňujeme i tzv. noční stěhování. Naši pracovníci včas dokončí vaše stěhování, tak aby jste co nejrychleji bydleli v novém. Snažíme se vyhovět všem standardům a bezpečnost vašeho majektu řadíme na první místo. Garantujeme bezpečný a čistý chod stěhovacího procesu.
Stěhování Manus Praha
Kompletní stěhovací služby. Firma Manus Vám pomůže a zajistí hladký a bezproblémový průběh stěhování. Zdarma Vám navrhneme stěhovací postupy tak, aby vše proběhlo velmi rychle, efektivně a s co nejnižšími náklady.
Stěhování extra levně Třemošná
Profesionální stěhovací služby po celé ČR. Zdarma zapůjčení ochranných stěhovacích krabic. Víkendy a svátky bez příplatků. Zavolejte Další služby vyklízení, úklid, doprava, hodinový manžel.
Vyklízení, stěhování bytů Praha, Brno, Hradec Králové
Stěhujeme a vyklízíme kanceláře, firemní prostory, půdy, sklepy a domácnosti v Hradci Králové, Pardubicích nebo v Brně. Zavolejte nám a my vám přivezeme váš nábytek, elektrospotřebiče a smontujeme a nastěhujeme na určené místo. Převezeme vaše rozměrné náklady. Provádíme stěhování a montáže zakoupeného nábytku. Prořežeme a pokácíme stromy, uklidíme zahrady a odvezeme odpad.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stěhování bytů,stěhování kanceláří na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stěhování bytů,stěhování kanceláří v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Celoroční ubytování na horách - Orlické hory - Čenkovice
Útulná a nově zrekonstruovaná, samostatně stojící chata Bondovka se nachází ve známém lyžařském středisku Čenkovice v Orlických Horách a to přímo na jedné z nejznámějších a nejnavštěvovanějších sjezdovek lyžařského střediska Buková Hora.
Firma M+A Výroba vybavení posiloven
Výroba kvalitních posilovacích strojů pro Vaší posilovnu. Nabízíme spolupráci v oblasti vybavení všech druhů posiloven. Zajistíme veškeré posilovací stroje od laviček, kotoučů, kladkostroje až po Leg-press, Hack-řep, Peck-deck.
Pomocník ve světě IT
Pomocník ve světě počítačové techniky. Na webu naleznete zajímavé forum a spoustu novinek.
Online krmiva, granule pro psy a kočky Hladová Miska
Nabízíme krmivo pro psy, kočky, granule, konzervy, chovatelské potřeby i veterinární přípravky. Eshop nabízí super pré­miové krmivo pro psy a krmivo pro kočky značek CALIBRA, BARKING HEADS. Naplníme misku Vašeho mazlíčka prémiovým krmivem. Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i pozitivně ovlivňovat zdraví zvířete a délku života. Též prostředí, ve kterém se většina psů dnes pohybuje, se výrazně proměnilo.
Seznam norem ČSN - ZDARMA
Služby v oblasti technické normalizace spočívající v dodávání a aktualizaci (řízení) tuzemských norem (normy ČSN, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE, HŽ) a zahraničních i mezinárodních norem (normy DIN, ASME, ASTM, BS, GOST, STN, ISO a další), atd.

Volná místa
Volná místa
bazar