inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Koch-stěhování a vyklízení Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Koch-stěhování a vyklízení Praha

Stěhování bytů,stěhování kanceláří a provozoven včetně vyklízení s následnou ekologickou likvidací odpadu, především v lokalitě Praha a okolí.Stěhování těžkých břemen jako trezory, pianina a křídla.Montáž a demontáž nábytku při stěhování.Nákladní taxi Praha.

http://www.koch-stehovani.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Koch-stěhování a vyklízení Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhování Absolut Praha stěhovací a doprovodné služby
Stěhování Absolut nabízí stěhovací služby domácnostem i firmám a veškerý servis s tím spojený, jako je například montáž nábytku, balicí služby nebo likvidace na skládku. Naše služby poskytujeme, jak v rámci České republiky, tak v rámci stěhování do a ze zahraničí. Mnohaleté zkušenosti a zpětná vazba od našich zákazníků jsou hlavním zdrojem informací pro neustálé rozšiřování a zkvalitňování naší nabídky.
Rychlé, kvalitní stěhování těžkých břemen ProfiGROUP Příbram
Shánite-li rychlé a kvalitní stěhování těžkých břemen v Praze, naše společnost ProfiGROUP Vám dokáže poradit. Používáme moderní techniku a převezeme jakkoli velký náklad kamkoliv budete přát. Jezdíme po Praze, Středočeském kraji, a další lokality jsou dle domluvy. Velkou předností naší firmy jsou příznivé ceny a profesionální přístup k zákazníkům. Všichni stěhováci jsou zodpovědní, rychlí a poctiví.
Stěhování Nonstop, Vyklízení Praha
Vyklízení bytů, sklepů, půd, pozůstalostí Praha. Nabízíme prohlídku Vašich prostorů a na základě zjištěných skutečností, Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Druh vozidla k odvozu odpadů určíme dle zaparkování co nejblíže u domu.
Stěhování, stěhovací služby Praha MHS
Nabízíme profesionální stěhovací služby pro domácnosti, firmy i státní organizace. Máme zkušenosti i se stěhováním těžkých břemen. Standardně provádíme vyklízení s likvidací odpadu, montáž a demontáž nábytku a balící služby. Můžete si u nás sjednat též komplexní stěhování neboli stěhování na klíč.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stěhování bytů,stěhování kanceláří na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stěhování bytů,stěhování kanceláří v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Reklamní agentura YAGA, Praha
Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.
Rozsáhlý katalog stránek - fjo.cz
Ručně tříděný, pravidelně administrovaný katalog stránek včetně vyhledávání odkazu s důrazem na kvalitu a funkčnost zařazených odkazů. Přidání stránek je zdarma, bez nutnosti zpětného odkazu nebo formou placeného zápisu.
AA+stavebniny - stavebniny a montáže
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění příček.
Soukromáí farmaceutická společnost Axonia, Praha
Registrační záležitosti, prodej a marketing, Business Development, registrace humánních léčivých přípravků v regionu střední a východní Evropy, farmakovigilance, prodej humánních léčivých přípravků, farmakoekonomické analýzy, konzultační služby,...
aoficiální stránky města Uherský Brod
Informace o veřejných a společenských událostech. Nejnovější zprávy a články komentátorů. Dokumenty a formuláře určené pro podnikatele a firmy. Veřejné zakázky. Průvodce městem, historické památky, do-poručené trasy, informace pro turisty.

Volná místa
Volná místa
bazar