inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Klimatizace Brno Elklim Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Klimatizace Brno Elklim

Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.

http://www.elklim.cz
Zařazena v kategori:

Klimatizace, vzduchotechnika

Profil stránky Klimatizace Brno Elklim

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hamák Klimatizace Midea, Omega
Klimatizační jednotky Midea, Omega a Sanyo. Montáž, servis. Zpracování cenové nabídky zdarma!
Účinnost rekuperace Praha
Přiváděný vzduch do budovy je předehříván teplým odpadním vzduchem. Nedochází tak ke zbytečnému odvětrávání teplého vzduchu otevřeným oknem, ale odpadní vzduch odevzdá většinu svého tepla přiváděnému vzduchu v rekuperačním výměníku. Toto je děj zvaný zpětné získávání tepla neboli rekuperace a je dnes využíván v nízkoenergetických a pasivních rodinných domech.
Chladící technika, klimatizace prodej a servis Jsme specialisté Ch tech Slavošovice u Českých Budějovic
Výčepy a pivní chlazení naleznete u nás v několika provedení vč. souvisejících produktů a kompletního servisu pivního chlazení, stejně tak sanitace nápojových cest. Naše firma nabízí svým klientům pravidelný a dlouhodobý servis všech značkových klimatizací. Pravidelný servis je zárukou dlouhodobého a bezproblémového chodu klimatizačního zařízení, který předchází závadám a snižování účinnosti celého systému.
Ventilátory všech typů
Ventilátory prodáváme od roku 1993, a proto přesně víme co vše potřebujete. Nabízíme všechny typy ventilátorů - ventilátory do koupelen, ventilátory do potrubí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dodávky a montáže na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dodávky a montáže v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Zoolog.cz Katalog ZOO
Jediný český katalog ZOO. Informace o všech českých ZOO, aktuální ceny vstupenek, otevírací doba a mnoho dalších zajímavostí.
Telefony Nokia Xpress Music
Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Jedná se o hudební telefony, které kloubí pěkný design, užitečné mobilní funkce a hlavně kvalitní hudební přehrávač. v příslušenství Nokia XpressMusic najdete různá sluchátka, reproduktory, paměťové karty, ale třeba i pouzdra.
Logo, web design, vývoj aplikací pro web Jaroslav Tesařík
Navrhuji loga a weby s jasným obchodním poselstvím. Návrh čistých a použitelných log a vizuálních identit. Zkušenosti s logo designem, typografií, UI designem a vývojem aplikací pro web. Web je vstupní brána pro vaše zákazníky. Dobrý web je jednoduchý a přehledný. Web musí být také funkční. Což znamená, že vydělává peníze. Vytvořím řešení na míru.
Luxusní ložní prádlo Donti povlečení eShop
V nabídce od Donti objevíte moderní vzory s luxusním vzhledem a nezapomenutelným kouzlem. Výrobky obsažené v nabídce od Donti zajistí spokojenost i těm nejnáročnějším zákazníkům. Naše povlečení je cenově přijatelné a hlavně kvalitní. Luxusní povlečení je zárukou luxusního spánku. Donti povlečení je specializovaným obchodem, kde si vybere každý. Hezké povlečení je vizitkou každé ložnice.
Prodej písku, kačírku, recyklátu
Zabýváme se těžbou, úpravou a dopravou štěrkopísku a kameniva. Hlavním produktem těžby a následné úpravy je prané certifikované kamenivo 0/4 mm primárně určené do betonu.

Volná místa
Volná místa
bazar