inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Klimatizace Brno Elklim Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Klimatizace Brno Elklim

Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.

http://www.elklim.cz
Zařazena v kategori:

Klimatizace, vzduchotechnika

Profil stránky Klimatizace Brno Elklim

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tepelná čerpadla, klimatizace, podlahové topení Free therm, Ústí nad Labem
Prodej, montáž a servis energeticky úsporných, ekologických zařízení pro vytápění a filtraci vzduchu. Dodáváme a servisujeme zařízení jak pro rodinné domy tak firemní budovy za použití tepelných čerpadel, klimatizací a čističek vzduchu. Prodej výrobků souvisejících s montáží tepelných čerpadel (podlahové vytápění, bazénové výměníky, solární panely) do celků dle přání zákazníka.
Hamák Klimatizace Midea, Omega
Klimatizační jednotky Midea, Omega a Sanyo. Montáž, servis. Zpracování cenové nabídky zdarma!
Tepelná čerpadla, klimatizace, chladírenství TENAUR, Holýšov
Specialista na klimatizace, tepelná čerpadla a solární panely v západních a jižních Čechách. Nabízíme kompletní instalace instalaci na klíč . Dále nabízíme chladící a mrazící pulty a boxy, gastro vybavení.
Účinnost rekuperace Praha
Přiváděný vzduch do budovy je předehříván teplým odpadním vzduchem. Nedochází tak ke zbytečnému odvětrávání teplého vzduchu otevřeným oknem, ale odpadní vzduch odevzdá většinu svého tepla přiváděnému vzduchu v rekuperačním výměníku. Toto je děj zvaný zpětné získávání tepla neboli rekuperace a je dnes využíván v nízkoenergetických a pasivních rodinných domech.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dodávky a montáže na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dodávky a montáže v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar