inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Klimatizace Brno Elklim Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Klimatizace Brno Elklim

Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.

http://www.elklim.cz
Zařazena v kategori:

Klimatizace, vzduchotechnika

Profil stránky Klimatizace Brno Elklim

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Klimatizace dodávka, montáž a servis TZB Pňov Předhradí
Firma TOMÁŠ KUČERA - servis TZB Vám nabízí komplexní a ověřené služby od návrhu, realizace, až poservis a údržbu Vašeho zařízení. Naše zaměření směřuje především do oblasti klimatizací, tepelných čerpadel avzduchotechniky. V oblasti dodávky klimatizací a i tepelných čerpadel se zaměřujeme na dodávku a montáž jak pro rodinné domy a byty, tak i pro komerční a průmyslové prostory.
Chladírenské zařízení, chlazení a klimatizace REIMER, Holešov
Prodej, montáž a servis chladícího zařízení a klimatizací. Komplexní činnost v oblasti malého a středního chlazení, chlazení pro domácnost. Klimatizace LG, průmyslové chlazení, plnění autoklimatizací, domácí chladničky a mrazničky, chladící nábytek, náhradní díly a komponenty.
Klimatizace, tepelná čerpadla, vzduchotechnika KRYON Ostrava
Kryon Ostrava nabízí klimatizace a tepelná čerpadla na prodej. Rovněž se vám postaráme o celkovou montáž, kterou provádíme rychle a čistě. Kryon nabízí prodej a montáže klimatizací a tepelných čerpadel více než 7 let. Dokážeme se postarat o malé bytové jednotky, rodinné domy, ale také o velké komplexy a haly.
Odvlhčovače a vysoušeče Remko
Odvlhčovače a vysoušeče Remko. Dovoz a prodej odvlhčovací techniky techniky, mobilních a stacionárních vysoušečů německého výrobce Remko.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dodávky a montáže na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dodávky a montáže v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar