inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Kika nábytek a bytové doplnky Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kika nábytek a bytové doplnky

V roce 2010 bude společnost KIKA nábytek slavit už 100 let své existence. Takže před sty léty byl dán základ společnosti KIKA nábytek. Společnosti KIKA nábytek postavila již v roce 1973 první obchodní dům KIKA nábytek v Rakousku.

http://www-kika-nabytek.cz
Zařazena v kategori:

Nábytek prodej

Profil stránky Kika nábytek a bytové doplnky

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zahradní nábytek ručně vyrobený z masivu Sibirske drevo Praha
Výroba a prodej dřevěného vybavení zahrad na míru. Nabízíme nábytek pro zahrady, restaurace, hotely. Vše nabízíme i v provedení ze sibiřského modřínu. Rádi bychom Vám nabídli vytvoření nábytku přesně podle Vašich představ na míru. Výrobime, dodáme a namontujeme Vám chatu, chalupu, zahradní domek a další. Nabízíme Vám realizaci pergol, altánů a teras že sibířských dřevín s ohledem na veškeré Vaše požádavky. Jsme specialistou na dovoz a prodej palubek ze sibiřských dřevin.
Bazar kancelářského nábytku Praha Beka Bazar
Bazar kancelářského nábytku nabízí kvalitní kancelářský nábytek za zlomek původní ceny. Jsme schopni vás vybavit od jednoho kusu nábytku až po desítky kompletních pracovních míst od jednoho dekoru. Kancelářský nábytek je v dobrém stavu, někdy ve stavu nového nábytku.
Židle, stoly a nohy Alupress
Výrobce a velkoobchod nabízející kancelářský a sedací nábytek: dřevěné, kovové i plastové stoly, židle a podnože. Nábytek vyniká exkluzivním designem, množstvím variant a vysokou trvanlivostí.
Zasklívání lodžií a balkónů, nábytek, sušáky
Dodáváme a montujeme přídavný zasklívací systém OPTIMI® pro zasklívání lodžií a balkónů. Dále dodáváme balkónový nábytek, balkónové sušáky na prádlo, čístící prostředky.

Naše tipy:
Zkuste hledat V roce 2010 na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat V roce 2010 v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar