inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Katalog chalup v ČR, NaseChaloupky.cz Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Katalog chalup v ČR, NaseChaloupky.cz

Apartmany, chaty, chalupy a penziony v ČR. do není u nás, jako kdyby nebyl. Tak trochu jiný server. Využijte bezplatné registrace objektu a některé neobsazené termíny.

http://www.nasechaloupky.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v zahraničí

Profil stránky Katalog chalup v ČR, NaseChaloupky.cz

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Cepín – Ubytování na horách
Horská chata Cepín se nachází v Krušných horách v obci Mikulov pod lyžařským vlekem Ski Centrum Bouřňák. Ubytovací kapacita je 33 pokojů. Pořádáme svatby, rauty, školení, konference, narozeninové oslavy nebo zde můžete prožít příjemnou dovolenou.
Czechiatour-dovolená a ubytování v ČR
Informace o ubytovacích zařízeních v České republice, přehledně děleno podle krajů, přímé kontakty na majitele.Plánujete dovolenou?? S námi si vybere každý. Výběr od luxusních hotelů až po levné privátní ubytování.
Ubytování v Jeseníkách, pronájem chaty.
Dovolená na chatě v Malé Morávce v Jeseníkách.Zahrada s venkovním posezením s grilováním.Turistika, koupání-Slezská Harta, lyžování- Praděd.
Ubytování Chorvatsko pokoje, apartmány
Ubytování v Chorvatsku v nádherných apartmánech Vila Bili přímo u pláže v malebné vesnici Komarna v jižní Dalmácii poblíž Dubrovníku. Apartmány jsou nadstandardně vybavené, možnost výhledu na moře. Přímo v areálu se nachází bazén, sauna, fitness a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Apartmany, chaty, chalupy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Apartmany, chaty, chalupy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Návrhy, realizace zahrad na klíč Lira Design Nymburk
Lira Designse specializuje na návrhy, projekty i úpravy zahrad na klíč. Poskytujeme kompletní služby v oblasti projektování, realizace a údržby okrasných zahrad. Zakládáme trávníky pokládkou travních koberců i výsevem. K našim činnostem patří také údržba zahrad a kompletní péče o zeleň. Provádíme kácení řez rizikových stromů stromolezeckou metodou.
Metoda celostní medicíny a udržitelného zdraví
Naše stránky jsme s kolegy založili proto, abychom usnadnili lidem přístup k informacím. Nemocný, zklamaný školní medicínou, sedá k internetu a pátrá. Na našich stránkách najdete veškeré dostupné a přitom pokud možno odborné informace o patologických virech, bakteriích a parazitech. Chceme tu mít všechno pohromadě. Budeme zařazovat i úryvky z učebnic a skript. Ušetříme vám hodiny surfování po internetu.
Hasičská výstroj a výzbroj
Výroba ochranných oděvů pro hasiče a bezpečnostní agentury. Zajišťujeme vše pro hasiče. Protipožární prostředky a techniku, hasičskú výstroj a výzbroj. Dodáváme zásahové oděvy, zásahovou obuv atd.
Ostrovní, záložní systémy KRÖSSING PARTNER Rudná u Prahy
Nabízíme fotovoltaické ostrovní a bateriové záložní systémy kompletované z vysoce kvalitních komponent firmy Victron Energy oddělovače a propojovače baterií, solární regulátory, lithiové baterie. Při práci s výhodou využíváme dlouholetých tuzemských i zahraničních zkušeností v dodávkách průmyslových elektrotechnických projektů, získaných v realizačních týmech největších českých, evropských a zámořských elektrotechnických a technologických firem.
Letní tábory, školy v přírodě
Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Pořádáme letní tábory pro děti, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti. Pro školy pořádáme školy v přírodě, zimní lyžařské školy a kurzy. Kromě výše zmíněného ještě pořádáme celoroční kurzy kresby.

Volná místa
Volná místa
bazar