inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Kancelářský nábytek, kancelářské židle, vybavení Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kancelářský nábytek, kancelářské židle, vybavení kanceláří a mnoho dalšího

Potřebujete nové kancelářské vybavení? Pak není nic jednoduššího než si vybrat z naší široké nabídky kancelářského nábytku a vybavení. Můžeme vám nabídnout standardní i designový kancelářský nábytek, kancelářské židle a pohovky i ostatní kancelářské vybavení.

http://www.kancelarskynabytek.cz
Zařazena v kategori:

Nábytek prodej

Profil stránky Kancelářský nábytek, kancelářské židle, vybavení

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kvalitní školní nábytek TechnoBank Praha
Školní nábytek v našem elektronickém obchodu zastupují školní tabule, lavice, jídelní stoly, židle, katedry, věšáky, školní šatní skříně a další. Nábytek pro školy od nás Vám nabízí kvalitu. Jsme zákaznicky orientovanou firmou, která usiluje o dlouhodobé partnerství se zákazníkem, pro kterého se snažíme vytvářet bezpečné a příjemné pracovní prostředí, které je základem každé efektivní práce. V tomto ohledu vyvíjíme maximální úsilí na vývoji a konstrukci nových dílenských sestav a vybavení, hlavně pak na neustálém zlepšování služeb pro zákazníka.
Bazar nábytku a elektro bazar
Nabízíme dovozové sedací soupravy a nábytek, elektrospotřebiče, lednice, kombinované lednice, mrazáky, myčky nádobí, elektrické sporáky, sklokeramické sporáky, sklokeramické varné desky a trouby, automatické pračky, pohovky, gauče, postele a stoly.
Říha Interiér nábytek na míru
Vyrábíme kvalitní nábytek, který odpovídá současným nábytkářským trendům ve světě. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní vybavení interiéru, od architektonického návrhu po úplnou realizaci. Používáme širokou škálu materiálů masivní dřevo, corian, dyhu, LTD a další.
Nábytek z masivu, rustikální nábytek Boskovice
Internetový obchod nabízí kvalitní nábytek z masivu. Příkladem mohou být masivní postele, skříně, stoly, komody, lavice či masiv zahradní nábytek. Odprostěme se od překližek, dřevotřísek a jiných pseudo materiálů a dejme opět přednost nábytku z masivu co opravdu vydrží. Veškerý nabízený nábytek, který zde naleznete je vyroben v ČR.

Naše tipy:
Zkuste hledat Potřebujete nové kancelářské na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Potřebujete nové kancelářské v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar