inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Kamerové stabilizátory americké výroby Glidecam Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kamerové stabilizátory americké výroby Glidecam eShop

Internetový obchod Glidecam je jediný oficiální zástupce americké firmy Glidecam Industries Inc v České republice. V jeho nabídce najdete nejrůznější kamerovou stabilizační techniku a příslušenství jako slidery, kamerové jeřáby, vesty, zpevňovače předloktí, monitory a další. Všechna zařízení můžete používat s profesionálními kamerami, videokamerami či digitálními fotoaparáty DSLR a vytvořit tak neuvěřitelně stabilní a plynulé záběry.

http://www.glidecam.cz
Zařazena v kategori:

Foto,Optika

Profil stránky Kamerové stabilizátory americké výroby Glidecam

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kompletní optické služby včetně prodeje a zhoteovení brýlí, Gellent optic, Praha
Brýle, kontaktní čočky, široká škála plastových a kovových obrub pro děti i dospělé, brýle na drážku i vrtané brýle, brýlová skla, poradenství, vyšetření.
Dětská optika, brýle Brno
Nabízíme rozsáhlou nabídku slunečních, dioptrických, dětských a dalších druhů brýlí, které jsou vyrobeny předními výrobci v optometrice. Nepodceňujte zrak u vašich nejmenších a nechte je vyšetřit u optometristy, který dokáže zavčas rozpoznat hrozící nebezpečí dočasného i tvalého poškození zraku. Jedním z takovýchto středisek je i dětská optika od Aleše Žejdla v Brně. Nabízíme širokou nabídku brýlí, jak pro děti, tak i dospělé.
Oční optika Otto Němec, Velké Meziříčí
Kompletní servis od brýlí po kontaktní čočky. Měření zraku, počítačové poradenství, opravy, pouzdra a doplňky.
Sluneční Retro brýle eshop
Retro bryle je maloobchodní eShop se slunečními brýlemi. Nabízí sluneční brýle nejrůznějších značek, barev a tvarů. Brýle jsou skvělým módním doplňkem a právě tyto sluneční retro brýle patří mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější nejen mezi mladými lidmi. Pořídit si je zde můžete za velice příjemné ceny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Internetový obchod Glidecam na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Internetový obchod Glidecam v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodejce a autorizovaný servis Škoda Auto. JUBEKA, Valašské Klobouky
Prodej a servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Hyundai. Pozaruční servis pro všechny typy vozů.
Elektroinstalace Elektrorevize Ostrava
Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, elektroinstalace. Elektrorevize spotřebičů, hromosvodů. Elektrikář pro rekonstrukce a montáže elektroinstalací bytové výstavby. Montáž přípojek nn.přepěťových ochran, proudových chráničů. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.
Střední průmyslová škola strojnická, Vsetín
Studijní obory a přijímací řízení. Čtyřleté studium, zkrácené studium pro absolventy SŠ, forma denní i dálková, bakalářské studium, univerzita třetího věku, profesní vzdělávání.
Těhotenská móda VELEBIL, Praha
Těhotenská móda - těhotenské oblečení, pro malé i velké, silné i tenké. Spodní prádlo pro těhotné, podprsenky i větších velikostí, pyžama a noční košile.
Home Staging s.r.o. návrhy interiérů
Firma HOME STAGING s.r.o. jako první v České republice od ledna 2010 nabízí specializovanou službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu.

Volná místa
Volná místa
bazar