inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Kamenné obklady na zdi a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kamenné obklady na zdi a přizdívky, do interiéru Kamenné zdi Praha

Společnost Kamenné obklady Praha nabízí své služby v oblasti realizace obkladů přírodním kamenem. Jsme kameníci z Prahy s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Provádíme buď celé kamenné přizdívky nebo obklady stěn a fasád, na které používáme výhradně kvalitní přírodní kámen. Věnujeme se rovněž stavbám z přírodního lomového kamene. Stavíme především kamenné ploty, opěrné kamenné zdi, ale i jiné stavby, kde je kámen zastoupen.

http://www.kamenne-obklady-praha.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Kamenné obklady na zdi a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Srubové domy Haniš, Hradec Králové
Stavba srubových domů, srubů a roubenek. Naše firma Haniš má bohaté zkušenosti od roku 1999. Projekt zdarma, zajištění stavebního povolení, stavby na klíč. Více jak 220 zrealizovaných srubových staveb v ČR.
Okna a dveře pro váš dům Sappex Trade
Dodavatel výplní stavebních otvorů. Naše okna a dveře musí splňovat náročné kvalitativní, izolační, bezpečnostní a pohledové požadavky.
Vrtané studny, vrty Václav VLK Dobříš
Nabízíme čištění vrtů a studní, prohlídky vrtů a studní kamerou. Injektování vrtů pro tepelná čerpadla. Vrty a vrtané studny hloubíme dle platné legislativy. Čištění studní, čištění vrtů všech hloubek. Dimenzování vrtů pro tepelná čerpadla. Stavba vrtů pro konkrétní využití. Díky našim zkušenostem jsme schopni provádět vrty i v náročném terénu. K zajištění zásobování objektů kvalitní podzemní vodou realizujeme vrtané studny a vrty.
Projektová činnost, inženýrské práce Architektonická kancelář Praha
Provádíme kompletní projekty pozemních staveb. Projekty provádíme včetně projektů zdravotních instalací, vytápění, elektroninstalací, požární signalizací, elektrického zabezpečení budov, klimatizace. V rámci Inženýrské činnosti pokrýváme práce řešící zajištění stavebního povolení, územního souhlasu, podání ohlášení stavby. Dále pak projednání s dotčenými orgány státní správy, a ostatními účastníky řízení. V neposlední řadě pak zajištění kolaudačního souhlasu a zajištění technického a autorského dozoru investora.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost Kamenné obklady na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost Kamenné obklady v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Šperky z chirurgické oceli pro každou příležitost Zlatnictví Trimama Brno
V nabídce Zlatnictví Trimama naleznete šperky z chirurgické oceli pro každou příležitost, Nabízíme ocelové šperky a šperky s krystaly Swarovski. Dále na našem eshopu naleznete kožené náramky, které máme skladem. Nabízíme i náramky kaučukové, z pryže, náramky stahující s ozdobami a přívěsky. Vybírat můžete z široké nabídky české bižuterie, nyní nově i s krystaly Swarovski, na výběr je ze šperků štrasových, soupravy z perel a svatebních souprav.
Klimatizace Ostrava, vzduchotechnika Ostrava
Dodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechniku na klíč. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Působíme ve městě Ostrava a okolí.
Redukce váhy, zdravý životní styl Wellness studio Ondra Albrechtice nad Vltavou
Online servis zdravého životního stylu, podpora sportovních aktivit, pomoc při redukci váhy. Telefonické konzultace s potencionálními klienty, návrhy řešení stravovacího plánu. Osobní či telefonický servis a dozor nad úspěšností postupu, poradenství. Emailové vzdělávací kurzy a podpora ve sportovních aktivitách. Na stránkách najdete i mojí osobní zkušenost se zdravím stravováním, podrobný návod postupu řešení Vaší situace a kontaktní dotazník pro prvotní informace o vaší situaci.
Penzion u Bumanů Ubytování v Třeboni
Penzion u Bumanů nabízí ubytování v Třeboni. Je velmi oblíben především mezi pacienty lázní Berta. Penzion se nachází v těsné blízkosti historického města Třeboň, přesto je však v klidném prostředí. Penzion je ideálně situován také pro hosty s příspěvkovou lázeňskou péčí docházející na léčebné procedury do lázní Berta, jelikož je od nich vzdálen 300m. Také cyklotrasy jsou dostupné přímo u Penzionu u Bumanů. Penzion však nenabízí ubytování jen pro lázeňské pacienty, ale pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou 2013, případně jen víkendový pobyt v Třeboni a okolí. Ubytovací kapacita penzionu činí 23 lůžek. Ubytování je možné v jedenácti dvoulůžkových pokojích a jednom pokoji jednolůžkovém.
Stěhování a vyklízení v rámci celé České republiky
Zajistíme stěhování, vyklízení rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. V rámci doplňkových služeb mohou naši zákazníci využít patří např. stěhování v nočních hodinách a státních svátcích.

Volná místa
Volná místa
bazar