inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Kamenná krása pro Vaši zahradu. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kamenná krása pro Vaši zahradu. Kameny do zahrad, Valašské Meziříčí

Široká nabídka druhů a barev dekoračních obsypových kamínků kolem domu, bazénu, záhonu, pro akupresuru nebo jen tak do květináče.

http://www.kamenydozahrad.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Kamenná krása pro Vaši zahradu.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dřevěné zahradní sochy, realizace zahrad Josef Heřmanský Nymburk
Vytvoříme vám zahradní sochu na míru Vašim představám. Také se specializujeme na úpravu celých zahrad. Dřevěné sochy a plastiky zkrášlí váš zahradní prostor. Naším přesvědčením je, že udržovaná zahrada může psát příběh, a že dřevěné sochy do zahrady prostě patří. Zahradní sochy a doplňky vyrábíme vždy z masivu, které jsou vždy doplněny o prvky, kde využíváme umění řezbářů popř. řezby motorovou pilou. Při výrobě dřevěných doplňků nabízíme i jejich přepravu a instalaci na místě.
Abeceda Zahrady - virtuální zahrada na českém internetu.
Abeceda Zahrady je slabikář pro ty, kteří se učí v rostlinkách a jejich pěstování teprve číst. Je to ale zároveň obsáhlá encyklopedie a cenný rádce pro všechny zdatné zahrádkáře považující se za skutečné experty.
Duhová Zahrada, zahradnictví Ostrava
Provádíme komplexní realizace a údržby zahrad, firemní reprezentační zeleně, parků, trávníků. Rekonstrukce zahrad i veřejné zeleně, dále realizujeme travní koberce, náhradní výsadby, zahradní jezírka, záhonové obrubníky, japonské zahrady, netradiční zahrady, kamenné opěrné i suché zídky, řez a kácení dřevin, vertikutace a odplevení trávníků. Projekty v rámci realizace zdarma. Zpracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku.
Bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, sauny a infrasauny.
Oborový katalog firem vám nabízí bazény, zastřešení bazénů, vířivé vany, sauny, infrasauny, mimořádné akce nejen na zahradní bazény od předních firem. U nás si vybere opravdu každý.

Naše tipy:
Zkuste hledat Široká nabídka druhů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Široká nabídka druhů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Fotovoltaické solární elektrárny
Fotovoltaické elektrárny přinášejí zisk díky finanční podpoře státu. Můžete si vybrat mezi zeleným bonusem a garantovanou výkupní cenou. Stránka nabízí informace o fotovoltaických neboli solárních panelech, elektrárnách, projektech na klíč a aktuálním děním ve fotovoltaice.
Ubytování Český Krumlov Pension Marie
Pension Marie jako nově rekonstruovaný penzion (Český Krumlov) nabízí komfortní ubytování ve 2L či 4L pokojích a nebo v rodinném apartmá. Pokoje mají sociální zařízení, TV a wi-fi internet. Namístě máte možnost se stravovat v italské restauraci.
Stěhovani nadměrných břemen Knirsch
Stěhování vertikální, horizontální, na těžko přístupná místa. Stroje, technologické celky, klimatizační a vzduchotechnické jednotky, trezory, piana, klavíry, zvony atd.
Fashion Planet kabelky, módní doplňky
fashion, planet, fashionplanet, móda, luxus, řecko, greece, kabelky, oblečení, večerní kabelky, zimní doplňky, peněženky, extravagantní, velkoobchod s doplňky, velkoobchod s kabelkami, kabelka, siva, doca, makgio, shop, eshop, módní dpolňky, pásky
Umělecká a produkní agentura GRYFF, Ostrava
Kompletní zajištění a organizace kulturních projektů s historickou a lidovou tématikou.

Volná místa
Volná místa
bazar