inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 24. dubna 2018 svátek má Jiří
Vyhledat v Pozri:

Kadeřnictví picasso Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kadeřnictví picasso Praha

Kadeřnický ateliér, který ve spolupráci s firmou nabízí kompletní kadeřnické a kosmetické služby včetně poradenství a návrhu Vašeho image.

http://www.kadernictvipicasso.cz
Zařazena v kategori:

Kosmetika

Profil stránky Kadeřnictví picasso Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Velkoobchod s drogerií a kosmetikou firmy MOBE, Plzeň Křimice
Zásobujeme velkoobchody, maloobchody, kosmetické salony, malé i velké organizace výrobky firmy RYOR.
Kosmetika Mrtvého moře vhodná pro každý druh pleti Sea of Spa
Kosmetika Mrtvého moře Sea of Spa je bio kosmetika zahrnující hydratační krémy, tělové oleje, pleťové masky, minerální bahna a soli a mnoho dalších kosmetických přípravků. Vyzkoušejte jedinečnou přírodní kosmetiku Mrtvého moře Sea of Spa obsahující minerály Mrtvého moře, která je vhodná pro každý druh pleti.
Profesionální vlasová kosmetika
Obchod s profesionální vlasovou kosmetikou. Specializujeme se na prodej profesionální vlasové kosmetiky (šampony, masky, péče apod.). Nabízíme výrobky exkluzivních značek jako je L’oreál Professionnel, Kérastase, Schwarzkopf Professional a Redken.
Kosmetika a líčení - Zuzana Koubková
Profesionální péče o Vaši pleť, kvalitní a značková kosmetika (Germaine de Capuccini,Jean d'Estrées,Christian Dior, M.A.C., ad.), aktuální trendy (kosmetické bělení zubů, fotodepilace, fotoomlazení, PSP ošetření, ad.), osobní přístup.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kadeřnický ateliér, který na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kadeřnický ateliér, který v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Celoroční ubytování na horách - Orlické hory - Čenkovice
Útulná a nově zrekonstruovaná, samostatně stojící chata Bondovka se nachází ve známém lyžařském středisku Čenkovice v Orlických Horách a to přímo na jedné z nejznámějších a nejnavštěvovanějších sjezdovek lyžařského střediska Buková Hora.
Firma M+A Výroba vybavení posiloven
Výroba kvalitních posilovacích strojů pro Vaší posilovnu. Nabízíme spolupráci v oblasti vybavení všech druhů posiloven. Zajistíme veškeré posilovací stroje od laviček, kotoučů, kladkostroje až po Leg-press, Hack-řep, Peck-deck.
Pomocník ve světě IT
Pomocník ve světě počítačové techniky. Na webu naleznete zajímavé forum a spoustu novinek.
Online krmiva, granule pro psy a kočky Hladová Miska
Nabízíme krmivo pro psy, kočky, granule, konzervy, chovatelské potřeby i veterinární přípravky. Eshop nabízí super pré­miové krmivo pro psy a krmivo pro kočky značek CALIBRA, BARKING HEADS. Naplníme misku Vašeho mazlíčka prémiovým krmivem. Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i pozitivně ovlivňovat zdraví zvířete a délku života. Též prostředí, ve kterém se většina psů dnes pohybuje, se výrazně proměnilo.
Seznam norem ČSN - ZDARMA
Služby v oblasti technické normalizace spočívající v dodávání a aktualizaci (řízení) tuzemských norem (normy ČSN, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE, HŽ) a zahraničních i mezinárodních norem (normy DIN, ASME, ASTM, BS, GOST, STN, ISO a další), atd.

Volná místa
Volná místa
bazar