inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Josef Kopřiva RACIO s.r.o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Josef Kopřiva RACIO s.r.o.

Technologické čištění vysokotlakými vozy, čištění nádrží, jímek, lapolů, cisteren, kontejnerů, myček, tukových jímek, septiků a ostatních nádrží znečištěných usazeninami a kaly, čištění a monitoring kanalizací do 1000 mm, revize kamerovým systémem

http://www.odpadyracio.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Josef Kopřiva RACIO s.r.o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Profesionální úklid, úklidové služby TopCleaning, COACH Praha
Nabízíme komplexní úklidové služby, nejen úklid kanceláří a úklid domácností, speciální úklidové práce a úklid hotelů. Čištění koberců, sedacích souprav a aut za super ceny. Zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance, vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Máme moderní vybavení pro veškeré úklidové práce.
Úklidové práce pro domácnost i firmy. Jiřina Malušková, Vracov
Komplexní předkolaudační úklidové práce, úklid po malířích, mytí oken a výloh. Úklidové práce pro domácnosti i firmy. Úklidové služby je možné poskytnout jednorázově, případně formou pravidelných úklidových prací.
Centrum Bermanka. Mé dlouholeté zkušenosti s dětmi a péčí o domácnost bych ráda nabídla i vám.
Nabízíme hlídání dětí a zvířat, úklid domácnosti a služby profesionální vizážistky. Dále u nás najdete showroom značek Eurona, TianDe, Wellu, Just, Lonicare a Nuskin. Mé dlouholeté zkušenosti s dětmi a péčí o domácnost bych ráda nabídla i vám.
Čistící úklidové stroje DURWEN Praha
Pro údržbu a úklid vnitřních i venkovních ploch nabízíme čistící, úklidové, mycí a zametací stroje, komunální techniku. Všechny čistící stroje splňují i ty nejnáročnější podmínky. Dulevo udržuje vedoucí pozici tím, že provádí kontinuální výzkum zaměřený na poskytování řešení a technologie, které zvyšují kvalitu prostředí, ve kterém žijeme. Dulevo hledá ideální technické řešení, které splňují všechny potřeby v oblasti čištění nebytových prostor, průmyslových zařízení a ulic.

Naše tipy:
Zkuste hledat Technologické čištění vysokotlakými na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Technologické čištění vysokotlakými v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar