inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. února 2018 svátek má Patrik
Vyhledat v Pozri:

Josef Kopřiva RACIO s.r.o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Josef Kopřiva RACIO s.r.o.

Technologické čištění vysokotlakými vozy, čištění nádrží, jímek, lapolů, cisteren, kontejnerů, myček, tukových jímek, septiků a ostatních nádrží znečištěných usazeninami a kaly, čištění a monitoring kanalizací do 1000 mm, revize kamerovým systémem

http://www.odpadyracio.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky Josef Kopřiva RACIO s.r.o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hloubkové čištění koberců INTERIER Praha
Provádíme účinné hloubkové čištění koberců a sedaček patentovaným systémem VAXing. Provádíme účinné hloubkové čištění koberců, které navrací i starému koberci barevnost a hygienickou čistotu. Využíváme kvalitní britské vysavače značky VAX a čisticí přípravky, které patentovanou technologií VAXing odstraní i zaschlé skvrny.
Specialista na úklid, čištění a ošetřovaní podlah. Zdeněk CYRUS - SLUŽBY, Praha
Firma provádí komplexní úklidové služby, údržbu všech druhů podlahových krytin, čištění a odmašťování v průmyslu, dodává odmašťovací a čistící přípravky, úklidové pomůcky, stroje, hygienické pomůcky, čistící zóny a jiné.
Zajistíme profesionální čistotu skel a fasád OSM PLUS Praha
Naše firma se zabývá mytím oken pomocí horolezecké techniky novou moderní a efektivněkší technologii. Pro mytí oken využíváme demineralizovanou vodou. Pravidelným čištěním a mytím skel získá firma punc kvality a serióznosti. Skleněné plochy jsou čiré, nemají žádné šmouhy a vypadají jako nové. Školení pracovníci odstraní nečistoty a prach.
Úklidový servis Škaroupka s.r.o. Brno
Úklidová agentura provozující úklidové práce zaměřená převážně na Brno. Zajišťuje pravidelný i jednorázový úklid různých typů komerčních objektů od menších firem až po různá administrativní a obchodní centra, uklízení domácností a úklid bytu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Technologické čištění vysokotlakými na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Technologické čištění vysokotlakými v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Breakdance forum
Web zaměřený na pouliční styl tance breakdance. Denně přinášíme novinky ze světa Bboy a podporujeme naši komunitu
Hrnce Fissler – kvalitní kuchyňské nádobí
Specializovaný e-shop kuchyňského nádobí Fissler. Nabízí Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory, pekáče, čajníky a další. Nabídku doplňuje nádobí značek Staub a Tescoma. Bonus služba pro všechny zákazníky – doprava ZDARMA!
Svatební oznámení Uherský Brod
Firma PAMAS Vám nabízí svatební oznámení různých tvarů a zhotovení, natištěné exkluzivními metodami tisku. Doufáme, že si vyberete z naší široké kolekce svatebních oznámení a tím Vám pomůžeme zpříjemnit Váš velký den.
Myšky hustej net, pohlednice, blahopřání a jiná zábava
Pošli blahopřání s pohlednicí známému, milému k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost. Podívej se na veselé obrázky, přečti hlášky a napiš myšce něco pěkného.
Gravírování i laserová, grafické práce i reklamní kampaň Grafické a reklamní studio Alevan Český Těšín
Nabízíme gravírované (vypalované laserem) výrobky ze dřeva, kovu či plexiskla na výběr s mnoha vzorů anebo zakázková výroba dle individuálního přání klienta. Dále nabízíme umělecké neboli ruční gravírování do skla či do kovu dle přání zákazníka. Grafické a reklamní studio ALEVAN DESIGN sleduje nejmodernější designérské trendy. Vstřícný přístup k zákazníkům je u nás samozřejmostí.

Volná místa
Volná místa
bazar