inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Jímky, septiky, žumpy Bresco Třebíč Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jímky, septiky, žumpy Bresco Třebíč

Firma BRESCO vyrábí a dodává samonosné plastové jímky a nádrže, domovní čističky odpadních vod, vodoměrové šachty a revizní šachty. Veškerý sortiment v rozměrových typových řadách i na míru se zárukou kvality Bresco.

http://www.jimky-zumpy-septiky.cz
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky Jímky, septiky, žumpy Bresco Třebíč

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Obklad z kamene, dlaždice na stěnu Glass Blocks Praha
Působíme na českém trhu v oblasti velkoobchodního i maloobchodního prodeje různých stavebních a interiérových materiálů. Nabízíme prodej umělého kamene Incana Natura za výhodné ceny, keramiku a přírodní kamen španělského výrobce Azteca Ceramica a dalších značek. nabízíme výrobu a montáž celoskleněných dveří, sprchových koutů a ostatních výrobků z plochého stavebního skla na kuchyňské linky, krbové desky, pochozí sklo, fixní stěny atd.
Hliníkové profily pro stavební a reklamní průmysl, zakázkové výkresové hliníkové profily IT Center Praha
Jsme výrobní továrna na výrobu hliníkového profilu. Vyrábíme hliníkové profily, trubky, jekly. Profily L, U, T. Zakázkové výkresové hliníkové profily. Vlastníme linku na výrobu hliníkového profilu pro okna, dveře, stavební průmysl, atd. Vlastníme barvící linku pro práškově polymerizace hnutého materiálu. Lze vyrábět hliníkový profil podle vašeho výkresů či vzoru.
STONEPANEL - Přírodní kámen pro Vaše bydlení
Prefabrikovaný přírodní kámen Stonepanel(R) je moderní obkladový systém určený k obkládání stěn, fasád, zdí apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Jedná se o obklad z přírodního kamene (deska zkřemence, ruly, vápence, pískovce nebo břidlice) s cementovým podkladem, který je vyztužený lehkou kovovou sítí nebo sítí ze skleněných vláken.
Garážová vrata, brány, průmyslové vratové systémy TOR MASTER Vyškov
Jsme největším dodavatelem garážových vrat a vratové techniky Hörmann na Moravě. Již od roku 1994 Vám dodáváme a montujeme kvalitní garážové a průmyslové vratové systémy firmy Hörmann, proslulé svými neustálými inovacemi, trvanlivostí a precizní německou technologií. Rádi Vám kvalifikovaně poradíme s výběrem i komplikovanými technickými problémy. Díky bohatým zkušenostem našich odborníků sestavíme nabídku přesně na míru Vašim požadavkům. Přesvědčte se, že u firmy TOR-MASTER je kvalitní montáž a spolehlivý servis standardem.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma BRESCO vyrábí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma BRESCO vyrábí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Návrhy, realizace zahrad na klíč Lira Design Nymburk
Lira Designse specializuje na návrhy, projekty i úpravy zahrad na klíč. Poskytujeme kompletní služby v oblasti projektování, realizace a údržby okrasných zahrad. Zakládáme trávníky pokládkou travních koberců i výsevem. K našim činnostem patří také údržba zahrad a kompletní péče o zeleň. Provádíme kácení řez rizikových stromů stromolezeckou metodou.
Metoda celostní medicíny a udržitelného zdraví
Naše stránky jsme s kolegy založili proto, abychom usnadnili lidem přístup k informacím. Nemocný, zklamaný školní medicínou, sedá k internetu a pátrá. Na našich stránkách najdete veškeré dostupné a přitom pokud možno odborné informace o patologických virech, bakteriích a parazitech. Chceme tu mít všechno pohromadě. Budeme zařazovat i úryvky z učebnic a skript. Ušetříme vám hodiny surfování po internetu.
Hasičská výstroj a výzbroj
Výroba ochranných oděvů pro hasiče a bezpečnostní agentury. Zajišťujeme vše pro hasiče. Protipožární prostředky a techniku, hasičskú výstroj a výzbroj. Dodáváme zásahové oděvy, zásahovou obuv atd.
Ostrovní, záložní systémy KRÖSSING PARTNER Rudná u Prahy
Nabízíme fotovoltaické ostrovní a bateriové záložní systémy kompletované z vysoce kvalitních komponent firmy Victron Energy oddělovače a propojovače baterií, solární regulátory, lithiové baterie. Při práci s výhodou využíváme dlouholetých tuzemských i zahraničních zkušeností v dodávkách průmyslových elektrotechnických projektů, získaných v realizačních týmech největších českých, evropských a zámořských elektrotechnických a technologických firem.
Letní tábory, školy v přírodě
Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Pořádáme letní tábory pro děti, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti. Pro školy pořádáme školy v přírodě, zimní lyžařské školy a kurzy. Kromě výše zmíněného ještě pořádáme celoroční kurzy kresby.

Volná místa
Volná místa
bazar