inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 13. prosince 2018 svátek má Lucie
Vyhledat v Pozri:

Jesle, jesličky v soukromí, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jesle, jesličky v soukromí, Praha

Soukromé jesličky rodinného typu umístěné v klidné a zelené části Měšic - Praha východ, vlastní zahrada. Přítomost zdravotní sestřičky a pedagoga zaručuje vhodnou péči pro Vaše děti. Používáme biopotraviny, kroužky typu angličtina, jóga, keramika.

http://www.jesle-praha.cz
Zařazena v kategori:

Abecední seznam firem

Profil stránky Jesle, jesličky v soukromí, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Palubky Chyňava, palubky, dřevěné ploty, brikety
Vyrábíme a prodáváme obkladové palubky, podlahové palubky, dřevěné ploty, dřevěné brikety, lišty, latě, plotovky, konstrukční hranoly, prahy, prkna a trámky. Palubky ze smrku, borovice a modřínu. Prodávané palubky a výrobky na místě upravujeme.
Letecké natáčení FLIGHTprod Miroslav Souček
Specializujeme se na výrobu dokumentárních TV pořadů, TV reklam, hrané TV tvorby a zahraničních filmových zakázek. Máme za sebou více jak 100 titulů. V letošním roce, ve spolupráci s Panavision Praha, natáčíme s nejnovějším systém stabilizace kamery – FLIGHThead 5. S tímto systémem jsme schopni pokrýt náročné filmové produkce, reklamní spoty i dokumenty.
Pracovní vysokozdvižné plošiny Praha
Firma AHA Tech s.r.o nabízí k prodeji plošiny - pracovní, montážní, vysokozdvižné, zvedací, nůžkové firmy Snorkel. Dále rozšiřujeme náš sortiment a nabízíme Vám pracovní plošiny a autoplošiny CTE.
Profi čištění peří, čistírna peří Anička Starý Vestec
Profi čištění peří třemi způsoby, bez chemie. Prodej sypkoviny, šití prošívaných dek a polštářů. Prodej nových výrobků s prachového peří. Zdravý a hygienický spánek v péřových přikrývkách a polštářích je od nynějška zajištěn díky nové, certifikované úpravě sypkovin StříbroAktiv, která zaručuje dlouhodobou ochranu Vašeho polštáře a přikrývky proti roztočům, plísním, bakteriím a jiným alergenům až 10 let. Vhodné i pro alergiky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Soukromé jesličky rodinného na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Soukromé jesličky rodinného v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Záložní zdroje Opti UPS Praha
Nabízíme kompletní vybavení pro spolehlivý chod kancelářské techniky. Jako stěžejní sortiment jsou záložní zdroje, přepěťové ochrany, baterie a další příslušenství za výhodné ceny.
Stavitelství a rekonstrukce Veselský, České Budějovice
Provádíme odborné stavební práce a rekonstrukce bytových a nebytových prostor. Do naší práce vkládáme mnohaleté zkušenosti s použitím moderních postupů. Dále poskytujeme vodoinstalatérské a zednické práce s malířstvím.
Výrobky, technologie a komplexní rešení pro zákazníky. BASF Stavební hmoty Česká republika, Chrudim
Zateplovací systémy, fasády, omítky, potěry, barvy, lepidla a spárovací hmoty, přísady do betonu, sanace betonových konstrukcí, izolace proti vodě, injektáže, speciální systémy izolací, lepení a spárování pro bazény, wellness, terasy a koupelny, ...
Uhlí, brikety Praha teplo domova MB autodoprava
Nabízíme prodej uhlí a brikety v našem eshopu. Doprava po celé ČR až k Vašim dveřím. Heizprofi brikety z hnědého uhlí mají vysoký obsah energie, nízký obsah síry a poskytují dlouhotrvající teplo. Výborné vlastnosti hoření, ekologické spalování, vysoká kvalita díky permanentně kontrolované výrobě. Velikost obalu vhodná pro každou potřebu, skladování s úsporou místa.
Malířské, lakýrnické práce Jan Bouda Praha
Malujeme a vymalujeme téměř jakékoli prostory. Máme vlastní ochranné pomůcky (fólie, papíry, kartóny, lepenky a drobné stěhovací náčiní). Nábytek přemístíme a pokryjeme automaticky ochrannými pomůckami. Po malířských pracích nabízíme i úklidy. Malířské práce zahrnují přípravné práce před malováním, malování interiérů pokojů, bytů, domácností, domů, administrativních budov, malování exteriérů domů, objektů, firem, společností, institucí, penetrace, štukování, lepení bordůr.

Volná místa
Volná místa
bazar