inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. dubna 2019 svátek má Marcela
Vyhledat v Pozri:

JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny v Praze

Začněte se věnovat jazyku aktivně. Láká vás franocuzština a italština? Jazykové kurzy v Praze nejen klasicky, ale i přes skype a dalšími způsoby. Překlady a tlumočení. Jazykový servis pro firmy.

http://jazykyaktivne.cz
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kurz projektový manažer video kurz, který vás bude bavit
První video kurz o projektovém řízení, který vás bude bavit. Unikátní kurz Projektový manažer od uznávaného lektora. Kurz je dostupný kdekoliv na internetu – studovat můžete doma, v práci či na služební cestě.
Prezenční, online kurzy EduPort
Projekt EduPort nabízí možnost sebevzdělávání, vzdělávání pracovníků, učitelů i specialistů v oblasti IT a řízení lidských zdrojů. Prostřednictvím prezenčních i online kurzů a e-learningu podporuje odborný a profesní růst.
Překlady italština, individuální výuka italštiny Plzeň
Nabízím výuku italštiny v Plzni formou individuální výuky. Možnost překladů z italštiny do češtiny a naopak. Výukou italštiny se zabývám již 5 let a za tu dobu jsem zjistila, že individuální výuka italštiny a individuální přístup je jednoznačně nejkvalitnější, nejrychlejší a nejjednodušší způsob výuky.
Jazyková škola Lingva Jazyky snadno a rychle Hradec Králové, Chrudim, Rychnov nad Kněžnou
Jazyková škola LINGVA poskytuje kompletní jazykové vzdělávání - skupinovou, firemní, individuální výuku, angličtinu pro děti, seniory, přípravu na mezinárodně platné zkoušky, výuku češtiny pro cizince, zaměření na obchodní či technický jazyk, překladatelský a tlumočnický servis i doplňkové mimoškolní akce - promítání filmů, přednášky o pobytech zahraničí, adrenalinové aktivity, výlety apod.

Naše tipy:
Zkuste hledat Začněte se věnovat na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Začněte se věnovat v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ranč u Tuffa Holešov Martina Horáková
Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Přijďte si příjemně odpočinout na Ranč u Tuffa.
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA, Jablonec nad Nisou
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA se nachází v Jablonci nad Nisou přímo na břehu Jablonecké přehrady v nadmořské výšce 512m, v klidném prostředí na okraji sídliště Mšeno, pár metrů od chráněné krajinné oblasti Jizerské Hory.
Doplňky stravy PargaVit, Simply You, Praha
Stránky produktů značky PargaVit. Doplňky stravy PargaVit efektivně podporují zdraví a vitalitu organizmu uživatelů každého věku. ze širokého spektra výrobků PargaVit jistě nebudete mít problém najít právě ten, který bude momentálně nejvíce vyhovovat potřebám Vás či Vašich blízkých.
Solární, fotovoltaické elektrárny na klíč Česká solární Jesenice u Prahy
Dodáváme fotovoltaické elektrárny na klíč pro střechy rodinných domů, škol, průmyslových hal a podobně. Dodáváme tepelná čerpadla vzduch voda a rekupareční větrání objektů inVENTer včetně montáže. Vše kvalitně.
Kvalitní kožené zboží jako peňeženky, tašky a opasky eShop
V našem obchodě naleznete širokou nabídku kvalitních kožených peněženek. Kožené dámské peněženky i pánské peněženky vyrobené z kůže za bezkonkurenční ceny. Zajímavá je zejména řada Wild by Loranzo, což jsou peněženky z broušené kůže v různých barvách. Nabízíme také různé tašky přes rameno. Sportovních tašky, tašky přes rameno z juty a také menší tašky vhodné třeba na nošení dokladů a peněženek. Opasky nabízíme hlavně kožené, abychom zaručili životnost a kvalitu opasků. Najdete u nás také výrazné dámské šátky a batohy z koženky nebo přírodních materiálů. Nově také dámské kabelky.

Volná místa
Volná místa
bazar