inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny v Praze

Začněte se věnovat jazyku aktivně. Láká vás franocuzština a italština? Jazykové kurzy v Praze nejen klasicky, ale i přes skype a dalšími způsoby. Překlady a tlumočení. Jazykový servis pro firmy.

http://jazykyaktivne.cz
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
ECPA-CZ o.p.s. - Edukační centrum praktické anatomie
invazivních a operačních technik. Anatomický kurz, edukační centrum, praktická anatomie, vzdělávání lékařů, kurzy, kadaver, anatomie, practical anatomy, anatomy lab, courses, education, centre, cadaver
Czech for Foreigners
Czech for foreigners from highly professional and friendly tutors. Czech Language Training studio nabízí už od roku 2001 špičkovou kvalitu ve výuce českého jazyka pro cizince.
Výtvarný atelier kurzy malování a kreslení Praha
Kurzy malování a kreslení v Praze. Výtvarný atelier v centru Prahy pořádá pravidelné lekce kreslení a malování, plenéry a workshopy. Připravujeme studenty na přijímací zkoušky škol uměleckých oborů, architektury a designu.
Grafologie kurzy studium Plzeň Česká grafologická unie
Na tomto webu nabízíme výuku kurzů grafologie a psychologie pro širokou veřejnost. Popis studia a předmět výuky. Termíny přijímacích řízení a místa výuky. Po dobu kurzu si uchazeči osvojí teoretické a praktické dovednosti z grafologie a psychologie. Pod odborným vedením lektora se student sám učí poznávat rukopis a pracovat s ním.

Naše tipy:
Zkuste hledat Začněte se věnovat na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Začněte se věnovat v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, dárkové sady z bezkonkurenční ceny
Eshop s parfémy za bezkonkurenční ceny s expresním doručením od jednoho pracovního dne. V nabídce luxusní značky jako Adidas, Armani, Bvlgari, Calvin Klein Davidoff, Diesel, Dior, DKNY, Dolce&Gabbana.
Zámečnictví, kovovýroba Držovice
Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.
IT poradna - počítačová poradna pro každého
Nefunguje vám něco na vašem počítači a nevíte si rady? Určitě nám napište do poradny a my vám bleskurychle poradíme co s tím!
Kvalitní krmivo pro psy Proplan, vodítka a další výrobky
Stránka obsahuje veškeré informace o tom, co je nejlepší pro naše zvířecí kamarády. Krmiva, potřeby pro pejsky jako jsou vodítka a mnoho dalšího.
Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou
Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

Volná místa
Volná místa
bazar