inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny v Praze

Začněte se věnovat jazyku aktivně. Láká vás franocuzština a italština? Jazykové kurzy v Praze nejen klasicky, ale i přes skype a dalšími způsoby. Překlady a tlumočení. Jazykový servis pro firmy.

http://jazykyaktivne.cz
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky JazykyAktivně.cz kurzy francouzštiny a italštiny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Vzdělávání pro ženy Praha, Profi Žena 2
S podporou Evropského sociálního fondu a Magistrátu hlavního města Prahy pro Vás společnost Odyssey Network připravila pokračování velmi úspěšného projektu PROFI ŽENA I., který do dnes navštívilo přes 500 spokojených účastnic.
Koučink akademie
KOUČINK AKADEMIE je společnost pomáhající firmám, organizacím i jednotlivcům rozvíjet svůj vnitřní potenciál metodami koučinku. KOUČINK je zde vnímán jako metoda nalezení přirozené cesty člověka, která umožní každému život naplněný harmonií, vnitřním klidem a úspěchem.
MKM - Jazyková škola, Překladatelská agentura
Výuka dětí, pomaturitní studium, docházkové kurzy pro veřejnost - Aj, Nj, Rj, Šp, Fr, It, Port, Čín, Pol, Niz, firemní a individuální kurzy. Překlady a tlumočení i se soudním ověřením. Rychlost, spolehlivost, kvalita, příjemné ceny.
Direct method for english
Direct method for english je nový účinný způsob výuky angličtiny. Zajistí, že Budete mluvit anglicky od první hodiny, zbavíte se strachu z mluvení v angličtině, budete sebevědomější v konverzaci, dokážete angličtinu využít v běžných situacích.

Naše tipy:
Zkuste hledat Začněte se věnovat na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Začněte se věnovat v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar