inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

Jazykové programy, překladače kapesní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jazykové programy, překladače kapesní

kapesní elektronické překladače Ectaco, jazykové výukové programy Langmaster. Audioučebnice Eddica, předčítací programy Voice Reader a další slovníky apod.

http://www.elektronicke-prekladace.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Jazykové programy, překladače kapesní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Překlad a tlumočení španělština a portugalština Mgr. Martin Illek
Překlad a tlumočení pro španělský a portugalský jazyk v rámci vlastní agentury, která poskytuje služby také pro jazyky angličtina, francouzština a němčina. Korektury, transkripce, technické služby CAT/DTP, soudní překlady a tlumočení, doprovod.
Překladatel, tlumočník anglický jazyk
Překladatelské služby a tlumočení anglického jazyka. Více jak deset let zkušeností, všeobecné i odborné překlady, soudní překlady, expresní překlady, nebo překlady velkého rozsahu. Jsem státem uznaný soudní překladatel a tlumočník, mohu tedy pro Vás či Vaši společnost vyhotovit soudně ověřený překlad (s kulatým razítkem) či zajistit soudní tlumočení.
Komunikaci v angličtině nechte na nás. Simon Polák, Hradec Králové
Česko - anglicko - české překlady, tlumočení a kurzy především v oborech: technika, strojírenství, lokalizace software, extrémní sporty, ekonomika, bankovnictví, tabákový průmysl, pivovarnický průmysl a další.
Kvalitní překlady polština Jiří Svoboda
Nabízíme rychlé a kvalitní překlady, odborných, obecných, technických textů z polštiny a do polštiny. Stačí, když nám pošlete e-mailem texty a my Vám zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci. Nabízíme služby tlumočníka. Potřebujete kvalitní překlad z polštiny nebo do polštiny, jste na správném místě. U nás Vám ho vypracuje rodilý mluvčí. Dále spolupracujeme s mnoha profesionálními překladateli polštiny z České republiky a Polska. Kalkulace ceny obratem.

Naše tipy:
Zkuste hledat kapesní elektronické překladače na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat kapesní elektronické překladače v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Last minute dovolená Egypt – Travel.cz
Užijte si dovolenou v Egyptě s Travel.cz. Získejte aktuální informace o Egyptě a rezervujte si nyní zájezd do nejznámějších egyptských letovisk. Poznejte egyptské památky, pouště či si užívejte u moře.
Hudební skupina Přescent hudba pro vaší akci
Hudební skupina hrající na svatbách, plesech, zábavách, rodinných oslavách, narozeninách, soukromých nebo firemních akcích. Hrajeme dechovku, oldies, pop i rock. Hudba pro všechny věkové kategorie, vybere si opravdu každý.
Ubytování Machová Hluboká nad Vltavou
Nabízíme Vám možnost ubytování v klidném prostředí v městě Hluboká nad Vltavou nedaleko zámku. Jeden z našich apartmánů nabízí také výhled na samotný zámek z okna. Penzion je součástí rodinného prostředí, kde jsou Vám k dispozici prvky a některé vybavení domu. V našem blízkém okolí se také nachází velké množství zajímavých míst, kam je možné vyrazit na výlet.
Třetí věk stránky pro seniory
Třetí věk je portál pro důchodce a seniory s užitečnými informacemi, tipy, návody a pomocnými službami pro společnosti českých seniorů. důchod, domov důchodců, předčasný důchod, starobní důchod, invalidní důchod
Svítidla, nábytek, interiéry AMOS DESIGN
Nabízíme kompletní návrhy a realizace interiérů, prodej nábytku, svítidel a doplňků. V sortimentu naleznete také židle a kancelářský nábytek. Zdůrazňujeme design, kvalitní materiály a zpracování. Dopřejte si originální interiéry i design!

Volná místa
Volná místa
bazar