inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 16. listopadu 2018 svátek má Otmar
Vyhledat v Pozri:

Jazykové programy, překladače kapesní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jazykové programy, překladače kapesní

kapesní elektronické překladače Ectaco, jazykové výukové programy Langmaster. Audioučebnice Eddica, předčítací programy Voice Reader a další slovníky apod.

http://www.elektronicke-prekladace.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Jazykové programy, překladače kapesní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tlumočení překlady tlumočník Buchelt.cz
Simultánní a konsekutivní tlumočník jazyků němčina, čeština, angličtina, ruština. Kabinové tlumočení, konference, semináře, školení, workshopy, trainings, technické překlady, automotiv, strojírenství, expresní termíny. Možnost razítka pro ověřený překlad.
Italština Mgr. Jaroslav Poulíček
Tlumočník, překladatel a korektor italštiny a ruštiny. Tlumočení, překlady a korektury pro italský a ruský jazyk, italština a ruština obousměrně se státní zkouškou (angličtina, němčina, slovenština a čeština jako možné zdrojové jazyky). Odborné jazykové vzdělání, dobré reference a přes 20 let praxe v oboru.
Quatro Překlady a tlumočení
Překlady a tlumočení z a do mnoha světových jazyků: angličtina, němčina, španělština, francouzština, ruština, aj. Technické, odborné, ekonomické, právní, literární, reklamní a on-line překlady. Korektury a soudní ověření. Levně, rychle, kvalitně.
Soudní překlady, tlumočení Praha
Soudní překladatel a tlumočník německého jazyka JUDr. Petr Studený. Provádím soudně ověřené překlady pro firmy i jednotlivce z/do jazyka německého. Provádím odborné překlady (právnické, ekonomické a technické překlady) bez soudního ověření z/do německého jazyka. Poskytuji tlumočnické služby s úředním ověřením i bez úředního ověření pro firmy i jednotlivce z/do jazyka německého.

Naše tipy:
Zkuste hledat kapesní elektronické překladače na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat kapesní elektronické překladače v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek a kuchyně na zakázku AGILE, Vysoké Mýto
Nábytek a kuchyně na zakázku. V truhlářství AGILE vyrábíme na míru kuchyňské linky, nábytek do obývacích, dětských a studentských pokojů i do ložnic. Součástí dodávky je také bezplatný návrh od profesionálního interiérového designera s 3D vizualizacemi.
Distribuce módní lehké i těžké dámské konfekce. Chic Styl, Pečky
Firma má vlastní modelárnu, na všechny výrobky si tvoří vlastní návrhy a reaguje rychle na požadavky trhu, nejen klasickou konfekcí, ale i módními trendy.
Schiedel komíny Váš dům novým vytápěním
Komíny, komínových systémy Schiedel. Vybavujete Váš dům novým vytápěním? Pak budete nutně potřebovat nový a moderní komínový systém. Špičková komíny Schiedel Vám zaručují maximální účinnost a bezpečnost. Naše komínové systémy Vám dodáme přesně na konkrétní variantu. Popřípadě si můžete zvolit univerzální komínový systém a dle aktuální situace budete moci volit druh vytápění.
Ski.cz - Vše o lyžování, lyžařská střediska, lyžařské zájezdy.
Nabídky lyžování (lyžařské zájezdy) zde můžete hledat přímo podle Lyžařských lokalit. Naleznete zde informace o lokalitách a nabídky lyžování v daných střediscích.
Motokrosové oblečení, boty MX Shop Kolín
V našem rozsáhlém sortimentu naleznete motokrosové oblečení a doplňky té nejvyšší kvality od předních světových značek. Motokrosové oblečení nabízíme v řadě kategorií.

Volná místa
Volná místa
bazar