inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Jazykové programy, překladače kapesní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jazykové programy, překladače kapesní

kapesní elektronické překladače Ectaco, jazykové výukové programy Langmaster. Audioučebnice Eddica, předčítací programy Voice Reader a další slovníky apod.

http://www.elektronicke-prekladace.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Jazykové programy, překladače kapesní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jazyková korektura Ruční kontrola a oprava překlepů Praha
Ruční kontrola a oprava překlepů v českých textech. Přepisování textů a mluveného slova do elektronické podoby. Úprava chybných větných vazeb a odstranění výplňkových slov. Dodržování estetických pravidel při formátování. Formátování zdarma. Sleva pro studenty. Každý z nás nacházíme v češtině různé záludnosti. Oči přehlíží vlastní chyby, které jindy okamžitě vidí.
Překlady do němčiny kvalitně Překlady z němčiny Jiří Svoboda
Překlady z němčiny a do němčiny všeho druhu, včetně odborných překladů a překladů se soudním ověřením. Expresní termíny a výhodné ceny, kalkulace ceny zdarma. Nabídka simultánního i konsekutivního tlumočení. Jsme týmem profesionálů, složeným z českých a německých rodilých mluvčích, kteří jsou schopni překládat obecné, právní, ekonomické i technické texty. Na překlady a tlumočení mezi českým a německým jazykem se specializujeme již od roku 2005.
Stránky soukromých překladatelů Překládá.cz
Katalog soukromých překladatelů. Webové stránky pro překladatele zdarma. Možnost nabídky překladatelských služeb na internetu. Zajištění propagace soukromých překladatelů.
Překlad angličtiny do češtiny. Petr Mlýnek, DiS
Nabízím překlad angličtiny do češtiny. Jsem soukromý překladatel angličtiny. Provádím profesionální překlady textů obecných i odborných z mnoha oborů. Překlad obecných i odborných textů.Překlad knih, webových stran, propagačních materiálů, technických dokumentů apd.

Naše tipy:
Zkuste hledat kapesní elektronické překladače na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat kapesní elektronické překladače v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Bluestudio: registrace do katalogů
Potřebujete registrovat do katalogů? Ať už českych, slovenských, nebo zahraničních? Pak je zde pro Vás Bluestudio. Je potřeba Anglicke, Německé, Polské, Francouzské, či Španělské? Neváhejte. České a Slovenské jsou samozřejmostí.
Tábory pro děti a teenagery
Dětské tábory v ČR i zahraničí. Letní výtvarný, cyklistický, na koních, paintballový, počítačový, airsoftový, jazykový, military, vodácký, pobytový u moře (Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Řecko). Zimní lyžařský a snowboardový (Slovensko, Rakousko).
Fotbalový klub SK Roztoky
Historie a vedení klubu, novinky, mužstvo, dorast a žáci, přípravka, ...
Hubení škůdců, specialisté na štěnice Kordovský Praha
Hubení štěnic,hlodavců,mravenců,švábů a dalších škůdců. Nabízíme komplexní řešení pro vaše objekty. Garantujeme stoprocentní odbornost, zajišťujeme integrovanou ochranu před škůdci, tj. komplexní ochranu objektů před živočišnými škůdci. Provádíme prostorovou či plošnou dezinfekci v jakémkoliv zařízení dle požadavku objednatele. Rychle,efektivně, profesionálně s osobním přístupem.
Chlazené, mražené maso ZERO Praha
Chlazené a mražené maso pro prodejny, hotely, restaurace a velkoobchody v ČR. Dovážíme a dodáváme chlazené hovězí maso, mražené krabí a králičí maso a filety Pangasius. Objednané zboží přivezeme následující den.

Volná místa
Volná místa
bazar