inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Jazykové programy, překladače kapesní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jazykové programy, překladače kapesní

kapesní elektronické překladače Ectaco, jazykové výukové programy Langmaster. Audioučebnice Eddica, předčítací programy Voice Reader a další slovníky apod.

http://www.elektronicke-prekladace.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Jazykové programy, překladače kapesní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Překladatelská agentura CEET Praha, jazyková řešení
Poskytujeme komplexní jazykové služby jako překlady, lokalizace, tlumočení, kurzy a jazykové audity. nabízíme překlady ve více než 200 jazykových kombinacích. naše pobočky najdete kromě České republiky i na Slovensku, ve Velké Británii a v USA. Patříme mezi pět největších a nejdynamičtějších překladatelských agentur střední a východní Evropy. Na českém i světovém trhu působíme od roku 2005.
Komunikaci v angličtině nechte na nás. Simon Polák, Hradec Králové
Česko - anglicko - české překlady, tlumočení a kurzy především v oborech: technika, strojírenství, lokalizace software, extrémní sporty, ekonomika, bankovnictví, tabákový průmysl, pivovarnický průmysl a další.
Překlady a tlumočení o třídu výš Aspena Brno
Profesionální a komplexní jazykové služby, vysoká odbornost překladů a výběr vhodného tlumočníka. Překládáme ve více než 50 jazycích, vynikáme v expresním dodání, neúčtujeme příplatky za odbornost a překlad zpracujeme v libovolném formátu.
Překlady, tlumočení Překladatelská agentura Kadlec
V oblasti překladatelství a tlumočení nabízíme služby ve více než 40 jazycích a 200 dialektech. Rozlišujeme například americkou, britskou, jihoafrickou a australskou angličtinu nebo také mandarinskou (centrální), hongkongskou a kantonskou čínštinu. Dále rozlišujeme hlavní indické dialekty i čtyři hlavní typy japonštiny.

Naše tipy:
Zkuste hledat kapesní elektronické překladače na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat kapesní elektronické překladače v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Lité podlahy STAPRA Group Ostrava
STAPRA Group nabízí anhydritové podlahy a cementové podlahy, jejich kompletní dodávku a pokládku. Lité podlahy lze použít pro rodinné domky, činžovní domy ale i průmyslové objekty. Lité potěry se vyznačují přesnou rovinatostí, pevností, rychlostí pokládky. Veškeré detaily o použitém materiálu, časové náročnosti a ceník vám upřesníme v naší kompletní nabídce, kterou pro vás vypracujeme na základě vaší poptávky.
Perličková koupel do vany
Perličkovou koupel vložíte do vany a pustíte. Bublinky vzduchu vám masírují záda a uvolňují celé tělo.
Servis, opravy výpočetní techniky PC Servis Třebíč
Profesionální servis IT u zákazníka, stavby PC sestav na míru, záchrana a záloha dat, modernizace a opravy PC všech značek, kompletní instalace OS Windows, expresní opravy, domácí sítě, wifi, poradenství v IT a mnoho dalšího. Rovněž zajišťujeme i grafické práce, tvorbu webových stránek, regostrace do katalogů, seo a mnoho dalšího.
Gastro výrobky nejširší sortiment GastroSuper Chrom Havířov
Jsme dodavatelem nejširšího sortimentu gastro zboží na trhu. Mezi naše přednosti patří, že zboží máme skladem a můžeme jej expedovat. Provádíme vlastní testování výrobků a selektujeme je. Preferujeme především České zboží. Poskytujeme nákup za účelem náhradního plnění.
Mateřská školka Praha
Maxíkova školka je soukromá mateřská jazyková školka v Praze s kvalitní péči a zavedeným revolučním rámcově výchovným vzdělávacím programem. Investujte do kvalitního vzdělání vašich dětí a informujte se na aktuální nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar