inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

jazyková škola EDSL, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

jazyková škola EDSL, Praha

Jazykové vzdělávání pro nejširší veřejnost i firemní zákazníky. Jazyková škola, překlady a tlumočení.

http://www.edsl.cz
Zařazena v kategori:

Cizí jazyky

Profil stránky jazyková škola EDSL, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jazyková škola BŘEZINKA Praha
Jazyková škola Březinka nabízí kvalitní, přátelské a efektivní výuky dětem, mládeži, dospělým i seniorům, firmám, začátečníkům i jakkoli pokročilým studentům. Speciální kurzy jsou zaměřené ke zkouškám na gymnázia, vysoké školy a k maturitním zkouškám. Vyučujeme klasické i exotické jazyky.
jazyková agentura ABILITY, Praha
Jazykové kurzy přímo u Vás, profesionální překlady, tlumočení, kurzy pro veřejnost, pro děti s rodilým mluvčím, pro organizace, kurzy v zahraničí.
Letní intenzivní výuka cizích jazyků Hotel Olšanka, Praha
Výuku vedou zkušení profesionální lektoři s certifikáty z daného jazyka, kteří absolvovali zahraniční stáže. Členové našeho týmu mají krom odborných znalostí také výborné pedagogické schopnosti. Výuka probíhá dle nejnovějších metod a zahrnuje komunikační, poslechovou i písemnou část.
Firemní výuka německého jazyka, překlady Richard Herrmann Praha
Nabízím Vaší firmě či organizaci vysoce kvalitní výuku německého jazyka netradiční a efektivní formou. Dle přání připravuji své klienty k mezinárodně uznávaným zkouškám z německého jazyka.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jazykové vzdělávání pro na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jazykové vzdělávání pro v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar