inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

jazyková škola EDSL, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

jazyková škola EDSL, Praha

Jazykové vzdělávání pro nejširší veřejnost i firemní zákazníky. Jazyková škola, překlady a tlumočení.

http://www.edsl.cz
Zařazena v kategori:

Cizí jazyky

Profil stránky jazyková škola EDSL, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Francouzská konverzace Praha a okolí, Středočeský kraj
Francouzská konverzace si dává za cíl co nejefektivněji přinést studující osobě podporu v praktickém rozvoji. Odbourání obav při mluvení, zdokonalit v gramatice a rozvinout písemný projev. Vynikající přízvuk, mluvený i psaný projev a individuální přístup. Konverzace podle vašich potřeb, na daná témata či podle některé z metod. Francouzská konverzace Vám přináší schopnost mluvit perfektní francouzštinou, zlepšit vaši výslovnost a zároveň možností vysvětlit v češtině konkrétní aspekty gramatiky či slovní zásoby v rodném jazyce.
Jazyková agentura Betica, Neratovice
Jazyková a vzdělávací agentura - organizování firemní a individuální výuky jazyků a překladatelské činnosti. Mimo rozšířenou angličtinu vyučujeme oblíbenou francouzštinu, italštinu, němčinu a španělštinu. Virtuální jazyková výuka.
Výuka angličtiny Online
Ztrácíte sebevědomí, protože neumíte cizí jazyk jako vaše okolí? Jste věčný začátečník a už vás nebaví docházet do jazykových kurzů? Právě pro vás je určena tato nová efektivní metoda výuky angličtiny. Informace, ukázka výuky, lekce, informace o cenách.
Výuka německého jazyka Studio Willkommen Hradec Králové
Specializovaná výuka německého jazyka v Hradci Králové. Soukromé a firemní kurzy němčiny pro manažery a skupiny, odborná němčina: obchodní němčina, němčina pro lékaře, tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jazykové vzdělávání pro na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jazykové vzdělávání pro v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar