inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

jazyková škola EDSL, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

jazyková škola EDSL, Praha

Jazykové vzdělávání pro nejširší veřejnost i firemní zákazníky. Jazyková škola, překlady a tlumočení.

http://www.edsl.cz
Zařazena v kategori:

Cizí jazyky

Profil stránky jazyková škola EDSL, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jazykové kurzy Brno Angličtina UNITY
Vzdělávací agentura UNITY s.r.o. v Brně nabízí řadu jazykových kurzů od výuky angličtiny, němčiny, španělštiny až po ruštinu či francouzštinu. Nabízíme pravidelnou a intenzivní výuku jazyků v Brně.
Jazykové kurzy. centrum vzdělávání Valentina Winkler, Praha
Jazykové kurzy pro veřejnost, s hlídaním dětí, angličtina, francouzština, španělština, pro děti, individuální a firemní jazyková výuka, příprava k přijímacím zkouškám, reparátům, doučování.
Jazyková škola a kurzy Glossa, Praha Kurzy angličtiny
Glossa škola jazyků působí na trhu od roku 1992. Pro veřejnost otevíráme v Praze jazykové kurzy. Firemní jazykové kurzy zajišťujeme na celé ČR. Pořádáme i úspěšné roční pomaturitní studium s britským certifikátem
Angličtina online, efektivní Internetový kurz jasně z pohodlí domova
Internetový kurz Angličtina jasně. Anglicky z pohodlí domova. Jste-li věčný začátečník a pořád zápasíte s angličtinou, internetový kurz Angličtina jasně vám nabízí polopatický výklad gramatiky (stěží v této podobě najdete jinde), různorodá cvičení a neustálý kontakt s lektorem. Pochopíte snadno gramatiku, vše si hned procvičíte. Zcela jedinečný systém 31 lekcí. První lekce k vyzkoušení zdarma.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jazykové vzdělávání pro na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jazykové vzdělávání pro v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, dárkové sady z bezkonkurenční ceny
Eshop s parfémy za bezkonkurenční ceny s expresním doručením od jednoho pracovního dne. V nabídce luxusní značky jako Adidas, Armani, Bvlgari, Calvin Klein Davidoff, Diesel, Dior, DKNY, Dolce&Gabbana.
Zámečnictví, kovovýroba Držovice
Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.
IT poradna - počítačová poradna pro každého
Nefunguje vám něco na vašem počítači a nevíte si rady? Určitě nám napište do poradny a my vám bleskurychle poradíme co s tím!
Kvalitní krmivo pro psy Proplan, vodítka a další výrobky
Stránka obsahuje veškeré informace o tom, co je nejlepší pro naše zvířecí kamarády. Krmiva, potřeby pro pejsky jako jsou vodítka a mnoho dalšího.
Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou
Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

Volná místa
Volná místa
bazar