inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

Jazyková mateřská školka KidSpace Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jazyková mateřská školka KidSpace Praha

KidSpace je bilingvní, česko-anglická, mateřská škola se zaměřením na jazykové vzdělávání metodou Wattsenglish. Děti zde mají zdravou výživu ve spolupráci s firmou DANONE. Součástí našich služeb je jóga, pravidelná lékařská péče, psychologicko-pedagogické poradenství, letní školka a školka v přírodě, umělecké, pohybové a jazykové kroužky.

http://www.kidspace.cz
Zařazena v kategori:

Mateřské školky

Profil stránky Jazyková mateřská školka KidSpace Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mateřská škola Sobčice, Hořice
Naše stránky obsahují informace a fotografie o naší mateřské škole. Na stránkách si rodiče mohou prohlédnout jídelníček a jsou seznámeni s akcemi, které bude mateřská škola pořádat během školního roku. Naše stránky obsahují informace a fotografie o naší mateřské škole.
Mateřská škola Růžová, Most
Mateřská škola Růžová má šest tříd. Předškolní vzdělávání dětí se uskutečňuje na základě Školního vzdělávacího programu pod názvem Svět plný sluníček.
Soukromá anglická školka, jesle a hlídaní dětí Průhonická labuť Praha 4
Soukromá školka Průhonická labuť je dětským rájem skýtajícím plno zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka a bohatým výběrem zájmových kroužků. Nabízíme vysoce kvalitní péči v bezpečném a motivujícím prostředí. Nejlépe vybavená školka v ČR: interaktivní tabule, I care system, moderní didaktické pomůcky, pohybový sál, umělecká dílna, hudební sál, apod. Multismyslové vzdělávací činnosti a široká nabídka zájmových kroužků podporující dítě po všech stránkách.
Mateřská škola Pastelka,Česká Lípa
Mateřská škola Pastelka je složena ze dvou předškolních zařízení.Trojtřídní mateřské školy v České Lípě a jednotřídní mateřké školy v Dobranově, vzdálené cca 7 km od České Lípy.

Naše tipy:
Zkuste hledat KidSpace je bilingvní, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat KidSpace je bilingvní, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přírodní doplňky stravy HEMA
Nabízíme širokou škálu doplňků stravy, které jsou vyrobeny z přírodních látek. Doplňky stravy mají dodat člověku důležité živiny, které k životu potřebuje, ale nezískává je v dostatečné míře v běžné stravě. Tyto látky mají příznivý vliv na celkový zdravotní stav.
Vybavení koupelen, doplňky do koupelny STAVHNED Praha
Naše firma Koupelny obchod Mareš Praha vám nabízí veškeré vybavení do koupelny a koupelnové doplňky. V naší nabídce naleznete vybavení do koupelny od osvětlení, přes baterie, vany, sprchové kouty po stavební chemii, televize do koupelny a infrasauny.
Poradenství Feng Shui Plzeň
Kompletní rozbor Vašeho obytného prostoru s vyhodnocením jeho kladných a záporných stránek a doporučeními na nápravu negativ.
Akční nabídky a výprodeje značkových hraček.
Ušetřete i při nákupu značkových hraček! Výprodeje značkových hraček a hračky v akci . V nabídce jsou také plyšové hračky a panenky od Anne Geddes. Nechybí ani akční nabídka puzzle.
Plastová okna Suchánek Praha
Dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna a dveře VEKA. Montujeme vnitřní dveře a garážová vrata. Montáže provádíme po celé ČR. Dodáme i hliníková okna a dveře Aluprof.

Volná místa
Volná místa
bazar