inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Jazyková mateřská školka KidSpace Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jazyková mateřská školka KidSpace Praha

KidSpace je bilingvní, česko-anglická, mateřská škola se zaměřením na jazykové vzdělávání metodou Wattsenglish. Děti zde mají zdravou výživu ve spolupráci s firmou DANONE. Součástí našich služeb je jóga, pravidelná lékařská péče, psychologicko-pedagogické poradenství, letní školka a školka v přírodě, umělecké, pohybové a jazykové kroužky.

http://www.kidspace.cz
Zařazena v kategori:

Mateřské školky

Profil stránky Jazyková mateřská školka KidSpace Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jesličky Brno jesle pro děti v Brně
Jesličky Brno pro děti s rozšířenou výukou dětí o cizý jazyky. Filozofií našich jeslí v Brně je šťastné, usměvavé dítě a spokojení rodiče. V harmonickém a podnětném prostředí zajistíme všestranný rozvoj Vašeho děťátka.
Soukromá anglická školka, jesle a hlídaní dětí Průhonická labuť Praha 4
Soukromá školka Průhonická labuť je dětským rájem skýtajícím plno zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka a bohatým výběrem zájmových kroužků. Nabízíme vysoce kvalitní péči v bezpečném a motivujícím prostředí. Nejlépe vybavená školka v ČR: interaktivní tabule, I care system, moderní didaktické pomůcky, pohybový sál, umělecká dílna, hudební sál, apod. Multismyslové vzdělávací činnosti a široká nabídka zájmových kroužků podporující dítě po všech stránkách.
Mateřská škola Náchod Plhov
Jsme mateřská škola, která se snaží nejen naučit děti základním dovednostem, ale také je přiblížit přírodě. Naším mottem je: Za vším hledej slunce! Na webu naleznete informace o aktuálním dění, fotogalerii a mnoho dalšího.
Soukromá jazyková školka Junikorn Plzeň
Potřebujete li hlídání dětí v Plzni a okolí, navštivte občanské sdružení Junikorn, které provozuje soukromou jazykovou školku v Plzni. Impulsem pro vznik Junikornu byl společný zájem, kterým je práce s dětmi. Myšlenka česko-německého centra vzešla z našeho působení v mezinárodních vztazích. Rozhodli jsme se proto tyto dva prvky spojit v jedno, a to právě v Plzni. Zápis do školky bude probíhat do konce června, přihlásit vaše dítě můžete pomocí elektronického formuláře.

Naše tipy:
Zkuste hledat KidSpace je bilingvní, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat KidSpace je bilingvní, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Bluestudio: registrace do katalogů
Potřebujete registrovat do katalogů? Ať už českych, slovenských, nebo zahraničních? Pak je zde pro Vás Bluestudio. Je potřeba Anglicke, Německé, Polské, Francouzské, či Španělské? Neváhejte. České a Slovenské jsou samozřejmostí.
Tábory pro děti a teenagery
Dětské tábory v ČR i zahraničí. Letní výtvarný, cyklistický, na koních, paintballový, počítačový, airsoftový, jazykový, military, vodácký, pobytový u moře (Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Řecko). Zimní lyžařský a snowboardový (Slovensko, Rakousko).
Fotbalový klub SK Roztoky
Historie a vedení klubu, novinky, mužstvo, dorast a žáci, přípravka, ...
Hubení škůdců, specialisté na štěnice Kordovský Praha
Hubení štěnic,hlodavců,mravenců,švábů a dalších škůdců. Nabízíme komplexní řešení pro vaše objekty. Garantujeme stoprocentní odbornost, zajišťujeme integrovanou ochranu před škůdci, tj. komplexní ochranu objektů před živočišnými škůdci. Provádíme prostorovou či plošnou dezinfekci v jakémkoliv zařízení dle požadavku objednatele. Rychle,efektivně, profesionálně s osobním přístupem.
Chlazené, mražené maso ZERO Praha
Chlazené a mražené maso pro prodejny, hotely, restaurace a velkoobchody v ČR. Dovážíme a dodáváme chlazené hovězí maso, mražené krabí a králičí maso a filety Pangasius. Objednané zboží přivezeme následující den.

Volná místa
Volná místa
bazar