inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 22. červenca 2018 svátek má Magdaléna
Vyhledat v Pozri:

Jazyková mateřská školka KidSpace Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jazyková mateřská školka KidSpace Praha

KidSpace je bilingvní, česko-anglická, mateřská škola se zaměřením na jazykové vzdělávání metodou Wattsenglish. Děti zde mají zdravou výživu ve spolupráci s firmou DANONE. Součástí našich služeb je jóga, pravidelná lékařská péče, psychologicko-pedagogické poradenství, letní školka a školka v přírodě, umělecké, pohybové a jazykové kroužky.

http://www.kidspace.cz
Zařazena v kategori:

Mateřské školky

Profil stránky Jazyková mateřská školka KidSpace Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mateřská školy Sobčice informace a fotografie
Naše stránky obsahují informace a fotografie o naší mateřské škole. Na stránkách si rodiče mohou prohlédnout jídelníček a jsou seznámeni s akcemi, které bude mateřská škola pořádat během školního roku. Součástí školky je i školní zahrada. Je vybavena herními prvky od firmy Tomovy parky.
Mateřská školka Praha
Maxíkova školka je soukromá mateřská jazyková školka v Praze s kvalitní péči a zavedeným revolučním rámcově výchovným vzdělávacím programem. Investujte do kvalitního vzdělání vašich dětí a informujte se na aktuální nabídku.
Soukromá mateřská školka Praha s jedinečným konceptem umělecké školky
Soukromá mateřská školka s jedinečným konceptem umělecké školky. Je pro děti od 2 do 7 let, které rády zpívají, malují či tancují. Samozřejmě i pro děti, které k těmto činnostem vztah zatím nemají, ale rodiče by u ni lásku k umění rádi rozvíjeli. Koncepce je samozřejmě škola hrou.
Mateřská školka Medvídka PÚ, dětský klub Mnichovice
Alternativa mateřské školy pro děti od dvou do šesti let s rodinnou atmosférou a alternativním výukovým systémem. Možnost docházky na dopoledne, odpoledne, celý den. V měsících červenec a srpen bude otevřena družina pro školní děti. Po dohodě je možné i jednorázové hlídání. Děti podporujeme k aktivitě a vlastnímu rozvoji v pohodové a rodinné atmosféře. Naším cílem je přinášet dětem radost a spoustu nezapomenutelných zážitků, naučit je základním hodnotám.

Naše tipy:
Zkuste hledat KidSpace je bilingvní, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat KidSpace je bilingvní, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Lité podlahy STAPRA Group Ostrava
STAPRA Group nabízí anhydritové podlahy a cementové podlahy, jejich kompletní dodávku a pokládku. Lité podlahy lze použít pro rodinné domky, činžovní domy ale i průmyslové objekty. Lité potěry se vyznačují přesnou rovinatostí, pevností, rychlostí pokládky. Veškeré detaily o použitém materiálu, časové náročnosti a ceník vám upřesníme v naší kompletní nabídce, kterou pro vás vypracujeme na základě vaší poptávky.
Perličková koupel do vany
Perličkovou koupel vložíte do vany a pustíte. Bublinky vzduchu vám masírují záda a uvolňují celé tělo.
Servis, opravy výpočetní techniky PC Servis Třebíč
Profesionální servis IT u zákazníka, stavby PC sestav na míru, záchrana a záloha dat, modernizace a opravy PC všech značek, kompletní instalace OS Windows, expresní opravy, domácí sítě, wifi, poradenství v IT a mnoho dalšího. Rovněž zajišťujeme i grafické práce, tvorbu webových stránek, regostrace do katalogů, seo a mnoho dalšího.
Gastro výrobky nejširší sortiment GastroSuper Chrom Havířov
Jsme dodavatelem nejširšího sortimentu gastro zboží na trhu. Mezi naše přednosti patří, že zboží máme skladem a můžeme jej expedovat. Provádíme vlastní testování výrobků a selektujeme je. Preferujeme především České zboží. Poskytujeme nákup za účelem náhradního plnění.
Mateřská školka Praha
Maxíkova školka je soukromá mateřská jazyková školka v Praze s kvalitní péči a zavedeným revolučním rámcově výchovným vzdělávacím programem. Investujte do kvalitního vzdělání vašich dětí a informujte se na aktuální nabídku.

Volná místa
Volná místa
bazar