inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Jan Vančura - izolace staveb, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jan Vančura - izolace staveb, hydroizolace a údržba

Izolatér a údržbář se zaměřením na hydroizolace a izolace staveb. Hydroizolace, izolace proti vodě a vlhkosti na střechy, terasy, základy staveb, bazény a jezírka, radonové izolace aj. Technická údržba a havarijní servis pro firmy a obchodní řetězce.

http://www.jan-vancura.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Jan Vančura - izolace staveb,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jeřábnické práce Hanyš po celé České republice i na Slovensku
Hanyš Jeřábnické práce je půjčovna jeřábů a podvalníků s odbornou profesionálně vyškolenou obsluhou. Firma disponuje rozsáhlým a moderním vozovým parkem a několika pobočkami nejen po celé České republice i na Slovensku v Bratislavě. Hlavním předmětem naší činnosti je v současnosti nabídka jeřábnických prací a těžké přepravy. Vedle těchto dvou hlavních služeb nabízíme zákazníkům i řadu služeb doplňkových. Například: vyřízení veškerých formalit, vytvoření výkresů a projektové dokumentace v DWG, možnost skladování břemen ve vlastních prostorách nebo například odborná koordinace průběhu celé akce.
Stavební práce, zednické a obkladačské práce Perfektstyl Vyškov
Nabízíme zednické práce a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, sádrokartony. Provádíme jak stavby či přestavby rodinných domů, tak i drobnější zednické práce.Provádíme veškeré obkladačské a dlaždičské práce. Pracujeme s obklady a dlažbami všech druhů a materiál, včetně velkoformátových a kalibrovaných dlaždic. Provádíme obložení koupelny, kuchyně, chodby, schodů, pokládka vnitřní i venkovní dlažby.
Interiérové dveře CAG Strředočeský kraj
Poctivé české dveře CAG - výroba interiérových dveří, včetně bezpečnostních, protipožárních a protihlukových, a obložkových zárubní. Servis od zaměření po montáž.
Hotové garáže široká nabídka garážových řešení Hotovedomy
Firma Hotovedomy nabízí širokou nabídku hotových garáží, plechových i betonových. Mimo kvalitních garážových řešení přidává firma Hotovedomy také jistotu profesionálních montážních prací a záručního i pozáručního servisu. Stavební část společnosti zajišťuje kompletní stavební práce na RD a to od stavby RD na klíč až po přípravné a dokončovací stavební práce. Specializujeme se v oblasti zakládání staveb zejména pro montované stavby. U bytových domů zajišťujeme kompletní rekonstrukce a zateplování budov. Ve spolupráci s předním výrobcem zámkové dlažby zajišťujeme také pokládku zámkové dlažby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Izolatér a údržbář na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Izolatér a údržbář v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar