inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Jan Vančura - izolace staveb, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jan Vančura - izolace staveb, hydroizolace a údržba

Izolatér a údržbář se zaměřením na hydroizolace a izolace staveb. Hydroizolace, izolace proti vodě a vlhkosti na střechy, terasy, základy staveb, bazény a jezírka, radonové izolace aj. Technická údržba a havarijní servis pro firmy a obchodní řetězce.

http://www.jan-vancura.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Jan Vančura - izolace staveb,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Betonové stropy Brno, stavba
Stavíme betonové monolitické stropy. Železobeton. Plné využití nosné konstrukce. Železobetonová deska odstraňuje mnoho technologických nevýhod běžných stropů.
Střechy, výkladní skříně domů Střechy Benešov
Provádíme komplexní zastřešení staveb. Naši kvalifikovaní pracovníci kdadou velký důraz na profesionalitu a kvalitu. Střecha je jedním z klíčových prvků při stavbě domu. Je důležitá nejen pro ochranu, ale dotváří vzhled celé stavby.
Komíny Vorel
Výroba a prodej komínů, komínových systémů a kamen na použitý olej, prodej teplovodních i teplovzdušných krbových vložek a krbových kamen na dřevo a pelety. Stavba krbů na zakázku, krbový komín ASV, stavba a rekonstrukce komínů.
Stavba domů, zateplení fasád Stavební firma KORSUNS Praha
Stavební firma KORSUNS sídlí ve městě Praha a disponuje širokou nabídkou stavebních prací. Mezi hlavní specializace patří stavba domů, rekonstrukce bytů, zateplení fasád a vodoinstalace. Naše společnost klade důraz především na důsledné dodžování dohodnutých termínůkvalitu odváděné práce a kvalitu odváděné práce. Předností naší firmy je osobní přístup ke svým zákazníkům a přizpůsobení se jejich požadavkům, časová flexibilita.

Naše tipy:
Zkuste hledat Izolatér a údržbář na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Izolatér a údržbář v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Fotovoltaické solární elektrárny
Fotovoltaické elektrárny přinášejí zisk díky finanční podpoře státu. Můžete si vybrat mezi zeleným bonusem a garantovanou výkupní cenou. Stránka nabízí informace o fotovoltaických neboli solárních panelech, elektrárnách, projektech na klíč a aktuálním děním ve fotovoltaice.
Ubytování Český Krumlov Pension Marie
Pension Marie jako nově rekonstruovaný penzion (Český Krumlov) nabízí komfortní ubytování ve 2L či 4L pokojích a nebo v rodinném apartmá. Pokoje mají sociální zařízení, TV a wi-fi internet. Namístě máte možnost se stravovat v italské restauraci.
Stěhovani nadměrných břemen Knirsch
Stěhování vertikální, horizontální, na těžko přístupná místa. Stroje, technologické celky, klimatizační a vzduchotechnické jednotky, trezory, piana, klavíry, zvony atd.
Fashion Planet kabelky, módní doplňky
fashion, planet, fashionplanet, móda, luxus, řecko, greece, kabelky, oblečení, večerní kabelky, zimní doplňky, peněženky, extravagantní, velkoobchod s doplňky, velkoobchod s kabelkami, kabelka, siva, doca, makgio, shop, eshop, módní dpolňky, pásky
Umělecká a produkní agentura GRYFF, Ostrava
Kompletní zajištění a organizace kulturních projektů s historickou a lidovou tématikou.

Volná místa
Volná místa
bazar