inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Jan Vančura - izolace staveb, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Jan Vančura - izolace staveb, hydroizolace a údržba

Izolatér a údržbář se zaměřením na hydroizolace a izolace staveb. Hydroizolace, izolace proti vodě a vlhkosti na střechy, terasy, základy staveb, bazény a jezírka, radonové izolace aj. Technická údržba a havarijní servis pro firmy a obchodní řetězce.

http://www.jan-vancura.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Jan Vančura - izolace staveb,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kompletní zemní práce Firma ADPe stavební Pohořelice
Firma ADPe stavební provádí kompletní zemní práce včetně odvozu materiálu. Nabízíme výkopové práce pro inženýrské sítě (vodovody, plynovody, kanalizace), úpravy terénu a zimní údržbu. Provádíme také demoliční práce, bourací práce hydraulickými kladivy, přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, nakládání sypkých materiálů a přepravu sypkých hmot.
Projektová a inženýrská kancelář Pardubice
Projektová a inženýrská kancelář Pardubice se zabývá projektovou a inženýrskou činností ve výstavbě pro obory pozemní stavitelství, dopravní stavby, dopravní inženýrství, průmyslové a technologické objekty.
Stavba domů, zateplení fasád Stavební firma KORSUNS Praha
Stavební firma KORSUNS sídlí ve městě Praha a disponuje širokou nabídkou stavebních prací. Mezi hlavní specializace patří stavba domů, rekonstrukce bytů, zateplení fasád a vodoinstalace. Naše společnost klade důraz především na důsledné dodžování dohodnutých termínůkvalitu odváděné práce a kvalitu odváděné práce. Předností naší firmy je osobní přístup ke svým zákazníkům a přizpůsobení se jejich požadavkům, časová flexibilita.
Elektromontážní a stavební práce včetně dodávky staveb. REMO Elektra, Jaroměř.
Elektromontážní a stavební práce v průmyslových objektech, bytových domech, administrativních budovách.

Naše tipy:
Zkuste hledat Izolatér a údržbář na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Izolatér a údržbář v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Výškové práce pomocí horolezecké techniky, ONENESS, Kopřivnice
Provádění stavebních, natěračských, montážních a jiných prací ve výškách, převážně pomocí horolezecké techniky.
Ubytování, turistický info server
Turistický info server Infoturistika.cz Vám nabízí přehled nejlepšího ubytování v České republice a kromě toho i všech památek pro Váš výlet.
Deštníky slunečníky eShop, Trhové Sviny
Zabýváme se prodejem kvalitních deštníků, slunečníků a pláštěnek. Naše sídlo je nedaleko hlavního zastoupení firmy Doppler pro ČR, a proto si můžeme dovolit krátké dodací doby všech deštníků a slunečníků. Nabízíme osobní odběr na atraktivním místě na Praze 5 v kamenné prodejně našeho partnera nebo po dohodě v Českých Budějovicích a Trhových Svinech. Máme nejširší nabídku na Internetu s nejlepšími cenami.
Nábytek Him, Prodej nábytku z masívního dřeva s přímou podporou výrobce.
V našem obchodě naleznete levné a zároveň kvalitní jednolůžkové i manželské postele, dětské palandy, skříně, komody, noční stolky, úložné prostory,psací stoly, poličky a mnoho dalších vybavení pro Váš domov. Sázíme hlavně na kvalitu služeb, upřímnost a rychlost záručního i pozáručního servisu.
Výklad karet on-line zdarma
On-line poradna pro paranormální jevy, duchové, duše zemřelých… snímáme uřknutí, prokletí, očarování, rušíme negativní zóny a odvádíme přivtělené duše pomocí magického rituálu… výklad karet na dálku, kouzla i rituály na míru dle přání zákazníka, magický e-shop...

Volná místa
Volná místa
bazar