inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Inženýrské a dopravní stavby Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Inženýrské a dopravní stavby

Výstavba parkovišt a parkovacích stání, výstavba sportovních a dětských hřišt, výstavba železobetonových mostů a propustů, rekonstrukce staveb, zemní a výkopové práce, speciální zakládání a vrtné práce.

http://www.simostav.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Inženýrské a dopravní stavby

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kvalitní zemní práce v Přerově a okolí
Chystáteli se upravovat terén, zkuste oslovit profesionály na zemní práce. Ti disponují jak znalostmi v oboru zemních prací, tak technikou potřebnou k výkonu. Můžete se také těšit na zajištění rychlého provedení. To vše díky odbornosti a zkušenosti.
Technický a stavební dozor pro investory EUROPROJECT DOTACE Boskovice
Kromě stavebního dozoru dále nabízíme stavební a technický dozor elektro profesí při realizaci staveb, koordinace přípravy projektové dokumentace, organizace při výběrových řízení, kontrolu všech nákladů před realizací i v průběhu realizace projektu, výstavbu fotovoltaických elektráren na klíč, měření termokamerou, veškeré elektroinstalační práce a další. Poradenství a konzultační činnost.
Kompletní rekonstrukce střech a podkroví - EU Střechy s.r.o.
Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi. Střechy realizujeme taškovými krytinami (BRAMAC, TONDACH, KM Beta), šindelem nebo plechovými krytinami SATJAM a LINDAB. Dále provádíme zednické práce související s rekonstrukcí podkroví, montáž sádrokartonů a obklady palubkami. Montujeme střešní okna VELUX, FAKRO. Realizujeme drobné tesařské konstrukce např. zahradní domky, pergoly), ale i kompletní rekonstrukce bytových domů včetně zateplení.
Rekonstrukce bytového jádra, koupelen Brno
Jsme specializovaná stavební firma, která přeměňuje interiéry bytů a koupelen a dává jím novou moderní tvář. Zajistíme vše co je pro Vaše nové jádro potřeba. Profesionálové z naší společnosti Vám vypracují návrh podle Vašich představ a zdarma. Zaopatří za Vás i veškeré dokumentace, stavební ohlášky a povolení. Na provedené práce garantujeme pětiletou záruku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výstavba parkovišt a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výstavba parkovišt a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar