inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Inženýrská geodézie, geografické informační systémy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Inženýrská geodézie, geografické informační systémy a poradenství RM GEODATA Ostrava

Společnost RM GEODATA zajišťuje kompletní služby v oblasti zeměměřické činnosti, geografických informačních systémů a poradenské činnosti v oblasti katastru nemovitosti. Nabízíme geometrické plány pro stavby, oddělení a vytyčení pozemků a věcná břemena, geodetické práce v investiční výstavbě, speciální práce ve všech oblastech průmyslové, těžební, zemědělské, lesnické a projekční činnosti. Mapování, zaměřování a příprava podkladů pro projektovou dokumentaci.

http://www.rm-geodata.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Inženýrská geodézie, geografické informační systémy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavebně řemeselné práce, Subdodavky.cz
Server Subdodavky.cz je zaměřen na jak pro řemeslníky a firmy věnujících se řemeslným pracím ve stavebnictví, tak pro samotné domácnosti a soukromé osoby hledající řemeslníky.
Gabionové konstrukce, gabiony GABIONY TOMIS Šenov u Ostravy
Úsporné, jednoduché, ekologické a certifikované stavební konstrukce pro opěrné, obkladní, protihlukové a vodohospodářské stavby. Realizujeme gabionové konstrukce, gabiony. Stavíme opěrné stěny, zárubní, obkladní a protihlukové zdi. Sanujeme půdní sesuvy, zpevňujeme krajnice, upravujeme a regulujeme vodní toky. Stavíme stěny, ploty, treláže. Gabion rovněž prodáváme.
Přestavba bytového jádra Brno 4STYL
Naše společnost nabízí svým klientům široké spektrum služeb v oblasti renovace a rekonstrukce panelových bytů, přestavby bytového jádra, řezání bytových panelů a zařízení kuchyně či rekonstrukce koupelny v panelovém bytě.
Pokrývačství střechy na klíč
Pokrývačství Jan Novotný vám zajistí kompletní servis – střechu na klíč. Zabýváme se jak generálními opravami střech tak i drobných oprav. Umíme i revize a montáže hromosvodů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost RM GEODATA na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost RM GEODATA v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stěhování Brno Staněk
Stěhujeme v rámci Brna, po celé ČR, i do zahraničí. Přemístíme byt, dům, nábytek, kancelář, firmu, těžké břemeno, apod. Sídlíme v Brně.
masážní křesla,působíme po celé české a slovenské republice
Prodej špičkových masážních křesel s diagnostikou,relaxační ,televizní,vibrační,polohovací,po celé ČR a SR..Zajíštujeme kompletní servis a záruku.Dodáváme světové značky japonských křesel:SANYO,PANASONIC,NAKASEI,FAMILY.
Batohy, spacáky, stany, boty, outdoor oblečení
Outdoor prodejna RockPoint - Kompletní outdoor vybavení, batohy, spacáky, stany, boty, oblečení. Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky.
Svatební výzdoba a dekorace Praha
Svatební Agentura nabízí služby pro přípravu Vaší svatby na klíč. Nabízíme konzultace, koordinátora a širokou nabídku výzdoby a dekorací s možností objednání online.
Základní škola Školská, Karviná
Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

Volná místa
Volná místa
bazar