inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Inženýrská geodézie, geografické informační systémy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Inženýrská geodézie, geografické informační systémy a poradenství RM GEODATA Ostrava

Společnost RM GEODATA zajišťuje kompletní služby v oblasti zeměměřické činnosti, geografických informačních systémů a poradenské činnosti v oblasti katastru nemovitosti. Nabízíme geometrické plány pro stavby, oddělení a vytyčení pozemků a věcná břemena, geodetické práce v investiční výstavbě, speciální práce ve všech oblastech průmyslové, těžební, zemědělské, lesnické a projekční činnosti. Mapování, zaměřování a příprava podkladů pro projektovou dokumentaci.

http://www.rm-geodata.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Inženýrská geodézie, geografické informační systémy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce bytových jader a koupelen Zlín
Provádíme rekonstrukce bytového jádra a koupelny, rekonstrukce interiérů, bytů a domů na klíč, obklady, dlažby, elektro, vodo-topo, malířské natěračské práce, podlahy, okna a dveře. Vyrábíme a montujeme kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné skříně.
Sanace staveb napadených biotickými škůdci České Budějovice
Poskytujeme služby v oblasti sanace a chemického ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem, houbami a plísněmi. Likvidujeme dřevomorku domácí mikrovlnnou technologií. Impreg, sanace dřeva a zdiva. Chemické ošetření dřevěných konstrukcí. Průzkum a zpracování posouzení objektů napadených biotickými škůdci včetně návrhu sanace.
Ruční výkopové práce Jižní Morava
Provádíme ruční výkopové práce a demolice. Nabízíme pokládání zámkové dlažby. Stavíme ploty a provádíme další stavební práce. Dále nabízíme technické služby.
Zateplování, fasády, revitalizace bytových domů IZOLTECHNIK CZECH České Budějovice
Zabýváme se zateplováním a revitalizací panelových a zděných bytových domů. Realizujeme také občanské stavby (školy, školky, jídelny apod.). Ročně provedeme revitalizaci až 60 budov v Jihočeském a Středočeském kraji, včetně Prahy. Vyrábíme vlastní značkové produkty: plastová a hliníková okna a balkonové dveře a hliníkové vnější vchodové dveře.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost RM GEODATA na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost RM GEODATA v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar