inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 23. ledna 2018 svátek má Zdeněk
Vyhledat v Pozri:

Institut estetické medicíny Asklepion Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Institut estetické medicíny Asklepion

Klinika Asklepion je nezpochybnitelným leaderem estetické medicíny v České republice. Nabízí vám špičkové služby v oblasti dermatologie, stomatologie, kosmetiky, plastické chirurgie či ORL.

http://www.asklepion.cz
Zařazena v kategori:

Nemocnice a polikliniky

Profil stránky Institut estetické medicíny Asklepion

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Laserové estetické centrum Effect Clinic Brno
Laserové a estetické centrum Effect Clinic, Brno Královo pole, nabízí ošetření moderními laserovými technologiemi, epilace, IPL, odstranění žilek. Plasticko estetické výkony, korekce víček, modelace ušních boltců, liposukce, odstranění znamínek.
Soukromá oční klinika Gemini oční centrum Zlín
Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření.
Nemocnice Na Homolce, Praha
Dominantním klinickým programem nemocnice je neurologicko-neurochirurgický program. Kardiovaskulární program, všeobecná léčebná péče, diagnostické služby, služby pro cizince, kongresové centrum.
Sanatorium sv. Anny Privátní zdravotnícke pracoviště EGK, Praha
Chirurgické oddělení Klinika elektivní (jednodenní) chirurgie. Naše pracoviště provádí operace především nejmodernějším způsobem léčení tzv. miniinvazivním přístupem, ale i klasickými metodami a způsoby. Miniinvazívní metody umožňují zkrátit dobu hospitalizace, radikálně zmenšit bolesti. ...

Naše tipy:
Zkuste hledat Klinika Asklepion je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Klinika Asklepion je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Postavy - osobnosti, obrázky, filmy
Postavy - databáze filmových, literárních, historických... postav a osobností. Obrázky, hodnocení, názory, životopisy.
second hand Kapitán, second
Secon hand kapitán nabízí oděvy dovážené ze Spojeného Královstí, kde pro vás vybíráme ty nejlepší kousky. Kromě second hand zboží u nás najdete i takzvaný outlet, což je zcela nové zboží.
Satelitní přijímače, komplety, příslušenství
Zabýváme se prodejem satelitních kompletů, přijímačů DVB-S, přijímačů s vysokým rozlišením HDTV, Set-Top-Boxů a ostatního příslušenství pro příjem digitální televize.
Základní škola Hostivař
Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.
Triplex v. o. s. – domovní výtahy, invalidní plošiny
Výtahy a plošiny vertikální, schodišťové a pro imobilní osoby. Montáž a servis pro domácí, nákladní a osobní výtahy. Vyrábíme výtahy podle atypického zadání. Dobré technické provedení je základním předpokladem. Spolehlivý provoz díky kvalitnímu servisu.

Volná místa
Volná místa
bazar