inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Instalatérské, topenářské, plynařské práce Olomouc Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Instalatérské, topenářské, plynařské práce Olomouc

Provádíme veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce jako montáže, rekonstrukce, drobné opravy a havárie. Nonstop služba voda, topení, plyn a odpady. Vše za příznivé ceny. Instalatérské služby poskytujeme po celé Olomouci, Prostějově, Přerově a okolí. Větší zakázky realizujeme i v širším okolí Olomouce.

http://www.instalateri-olomouc.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Instalatérské, topenářské, plynařské práce Olomouc

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rodinné domy, stavby ze systému DURISOL, Všeradice
Výstavba rodinných domů a staveb ze stavebního systému DURISOL. Katalog rodinných domů, projekty na klíč i na míru, realizace staveb, projekční činnost. Nabízíme provádění základových desek ve variantě bez i s podsklepení rodinného domu od sejmutí ornice, přes výkopové práce, položení zemnění, bednění a betonáž základových pasů, provedení ležaté kanalizace, zásypové a hutnící práce, položení kari sítí až po konečnou betonáž základové desky a položení hydroizolace.
Svodidla Vesiba s.r.o. - montáž svodidel
Instalujeme silniční svodidla a dopravní značení v ČR i SR. Opravujeme poškozená svodidla. Stará svodidla demontujeme včetně jejich odvozu. Dodáváme svodidla NH4, svodidla NH3. Svodidla využíváme k ochraně vnějšího i vnitřního opláštění hal.
Menší stavební zakázky PEMS, Křtiny
Stavby a rekonstrukce domů, budovy občanské vybavenosti, restaurace, historické budovy. Elektroinstalační práce, celé spektrum truhlářské výroby, malířské a natěračské práce.
Stavební firma Lipenský, Brno
Soukromá stavební firma, zabývající se hlavně prováděním průmyslových litých podlah, ale i obecně stavebními činnostmi.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme veškeré instalatérské, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme veškeré instalatérské, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar