inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 19. červenca 2018 svátek má Čeněk
Vyhledat v Pozri:

Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr Škoda

Ať už prodáváte nemovitosti nebo ji nakupujete měli byste si zařídit inspekci nemovitosti. Jako prodávající nemovitosti dáváte kupujícímu najevo a hlavně důkaz, že nemovitost je právě v takovém stavu v jakém je a že před ním nic neskrýváte. A naopak, když už nemovitost, dům či byt kupujete a necháte si udělat inspekci nemovitosti, tak si můžete být jisti na čem jste.

https://www.inspekce-domu-bytu.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pletivo výroba pletiva, pletivo přímo od výrobce
Různé typy pletiv se pojmenovávají podle účelu (lesnické, oborní, pastevecké, chovatelské, atd.), podle provedení (šestihranné, poplastované, pozinkované, atd.). Pletivo je levný moderní způsob náhrady drahých cihlových zdí, které mnohdy mají kratší životnost.
Kompletní správa nemovitostí, údržba, zhodnocení Central European Research and Consulting Brno
Jsme společností, která se zabývá správou bytů, domů i komerčních nemovitostí. Portfolium našich služeb obsahuje kompletní administrativní i technické služby pro Vaši nemovitost. Připravíme plány a programy správy s maximálním ohledem na vaše požadavky. Poradíme jak s investicí samotnou, tak i se strategickým rozvojem nemovitosti, ohodnotíme možná rizika a příležitosti, poskytneme pojišťovací, finanční, investiční, hypoteční i právní poradenství. Našim klientům zajišťujeme služby v kompletním rozsahu v Praze, Brně a v Písku, v rámci celé České republiky pak poskytujeme poradenskou, analytickou právní a investiční činnost.
Mobilni domy Biskupice u Luhacovic otevreno nonstop.
Prodej mobilnich domu. Prodejni a ukazkove centrum mobilnich domu v Biskupicich u Luhacovic. Nejnizsi ceny naceskem trhu. Doprava zdarma. Skladem az 20 mobilnich domu. Otevreno 7 dni v tydnu od 10:00 do 19:00
Byty Kladno Kročehlavy.eu
Bytový projekt GARDEN SPOT nabízí kvalitní bydlení v přírodní lokalitě na okraji městské části Kročehlavy. Lokalita se vyznačuje jak těsným kontaktem s přírodou (jihovýchodní část je obklopena lesem), tak i všemi výhodami významného centra Středočeského kraje.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ať už prodáváte na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ať už prodáváte v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Sanace staveb napadených biotickými škůdci České Budějovice
Poskytujeme služby v oblasti sanace a chemického ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem, houbami a plísněmi. Likvidujeme dřevomorku domácí mikrovlnnou technologií. Impreg, sanace dřeva a zdiva. Chemické ošetření dřevěných konstrukcí. Průzkum a zpracování posouzení objektů napadených biotickými škůdci včetně návrhu sanace.
TAXI Nonstop Kroměříž Marek Nedoluha
Naše nonstop taxi je vždy čisté a připravené zajistit vám kvalitní služby za férové ceny. Našimi výhodami jsou bezpečnost, diskrétnost, spolehlivost a vždy milý a příjemný přístup řidičů. Ať už potřebujete zavést na nákup, obchodní jednání, doručit zásilku nebo jdete večer za zábavou do kina nebo diskotéku či potřebujete rychlého a spolehlivého taxíka, naše taxislužba je pro vás tou správnou volbou.
Dětské oblečení různé druhy Shopík u Adélky Těšany
V Shopík u Adélky nakoupíte různé druhy dětského oblečení plného originality a zábavného designu Disney. Nabízíme trička, pyžama, teplákové soupravy, kšiltovky. Dále nabízíme školní potřeby, batohy a mnoho dalších.
Hotel U Tří čápu, luxusní hotel v Praze
Hotel je situován v kouzelném, klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem, v blízkosti turisticky atraktivních a vyhledávaných pamětihodností a vyhlášených restaurací.
LEGNEX - pásové pily, pilové pásy EBERLE, svářecí dráty
Dodáváme ruční, poloautomatické, automatické a speciální pásové pily na kov, pilové pásy EBERLE, tvářecí stroje a svářecí dráty pro svařování v CO2. Pilové pásy na kov svařujeme v našem svářecím centru. Provádíme nepřetržitý servis.

Volná místa
Volná místa
bazar