inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 20. října 2017 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr Škoda

Ať už prodáváte nemovitosti nebo ji nakupujete měli byste si zařídit inspekci nemovitosti. Jako prodávající nemovitosti dáváte kupujícímu najevo a hlavně důkaz, že nemovitost je právě v takovém stavu v jakém je a že před ním nic neskrýváte. A naopak, když už nemovitost, dům či byt kupujete a necháte si udělat inspekci nemovitosti, tak si můžete být jisti na čem jste.

https://www.inspekce-domu-bytu.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Oplocení soukromích i firemních prostor za bezkonkurenční ceny
V našem internetovém obchodě naleznete vše potřebné pro ploty a oplocení. Ať už je to zinkový nebo plastový plot, lesnické, dekorační, nebo šestihranné pletivo, dále pak mobilní ploty a oplocení, podhrabové desky, sloupy a sloupky, atd. Nechybí zde ani dekorační ploty a pletiva, bezpečnostní pletivo, svařované sítě a mnoho dalších produktů. Máme vše pro stavbu plotů, oplocení pro zahradu i firemní prostory.
Sítě proti hmyzu a nečistotám, Zaječí
Sítě do oken proti hmyzu, dalším škůdcům a nečistotám. Nabízíme rolovací sítě, sítě do plastových i střešních oken. Sítě do oken levně, dodávané přímo od výrobce.
Moderní drátěné ploty a svařované ploty přímo od výrobce
Drátěné ploty jsou budovány buď natažením souvislého pásu pletiva, dodávaného v rolích (zhruba po 50 metrech), nebo skládány z rámových dílců s pletivovou výplní (plotové rámy, plotové výplety). Drátěné pletivo je oproti jiným druhům plotů specifické relativně nízkou cenou (díky možnosti strojové výroby), vysokou průhledností a možností rychle plot postavit. Ploty ze souvislého pletivového pásu jsou vhodnou variantou pro ohraničení pozemků.
Tlakový hrnec
Tlakový hrnec (také někdy nazýván Papinův hrnec a nebo také papiňák - podle svého vynálezce) je hrnec pro vaření pod tlakem, při němž je dosahováno vyšší teploty při zpracování potravin.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ať už prodáváte na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ať už prodáváte v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Hotel Singer Klidné ubytování v Jeseníkách
Citlivě a vkusně zrekonstruovaný Hotel Singer naleznete v klidné obci Ludvíkov jen pár kilometrů od Vrbna pod Pradědem. Vzhledem ke svému umístění v samém srdci Jeseníků je přímo předurčen stát se ideálním místem pro letní i zimní dovolenou.
Skleněné vánoční ozdoby na stromeček, vánoční dekorace Glassor
Luxusní a netradiční vánoční ozdoby a dekorace na stromeček. Tradiční české skleněné ozdoby Glassor jsou vyráběny ručně a podle nejnovějších moderních trendů. Dopřejte si opět kouzelné Vánoce, jako když jste byli malými dětmi. Firma GLASSOR se zabývá nejen samotnou výrobou vánočních ozdob, ale vytváří na každý rok nové tématické kolekce, které doplňují trendy v interiérovém designu.
Výstavba místních komunikací, náměstí, pozemních staveb a inženýrských sítí.
Budujeme komunikace, náměstí, chodníky, pozemní stavby, odstavné plochy, parkoviště a inženýrské sítě. Provádíme zemní práce, stavíme průmyslové haly, prodáváme hřbitovní náhrobky.
Dětské oblečení, hračky, vše pro vaše nejmenší na jednom místě Babyhill
Internetový obchod Babyhill.cz nabízí dětské a kojenecké zboží. V sortimentu naleznete také kočárky, autosedačky, dětské oblečení, obuv a další produkty pro nejmenší. Náš kamenný obchod najdete v Třeboni a můžete zde osobně vyzvednout zboží nebo si nechat odborně poradit.
Texty na zakázku Martin Štefko, Český Krumlov
Seminární práce, domácí úkoly, slohové práce, závěrečné práce a další texty na zakázku i v angličtině si můžete snadno a pohodlně nechat napsat profesionálem. Kvalita, spolehlivost a serióznost jsou zaručeny.

Volná místa
Volná místa
bazar