inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. března 2018 svátek má Eduard
Vyhledat v Pozri:

Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr Škoda

Ať už prodáváte nemovitosti nebo ji nakupujete měli byste si zařídit inspekci nemovitosti. Jako prodávající nemovitosti dáváte kupujícímu najevo a hlavně důkaz, že nemovitost je právě v takovém stavu v jakém je a že před ním nic neskrýváte. A naopak, když už nemovitost, dům či byt kupujete a necháte si udělat inspekci nemovitosti, tak si můžete být jisti na čem jste.

https://www.inspekce-domu-bytu.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Inspekce nemovitostí Ostrava Ing. Petr

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Malé dřevostavby, celoroční mobilní domy BIVAKHOMES Chlumčany
Malé dřevostavby EasyHomes. Moderní design dřevostaveb, precizní zpracování. Malé levné dřevostavby EasyHomes plně nahrazují celoroční mobilní domy. Moderní design dřevostaveb, precizní zpracování. Ke každé dřevostavbě dodáme kompletní projektovou dokumentaci. Kompletní servis, naším cílem je, aby měl zákazník co nejméně starostí, a tak díky našim zkušenostem jsme schopni obstarat za něj- zařízení hypotéky, jednání se stavebními úřady, pojištění atd.
Dotační program zelená úsporám
Zelenausporam.name Váš průvodce dotačním programem. Ministerstvo životního prostředí chce poskytnout dotace 10 miliard korun na ekologické topení a zateplování domů. Dotace se vztahují na úpravy domů, jenž byly dokončeny po 1.4.2009.
Návrhy interiérů ADAMI design Brno
Služby bytového architekta firmy Adami Design Vám zpříjemní Vaše rozhodování o prostorovém uspořádání interiéru Vašeho nového domova. Nabízíme nevšední a jedinečné řešení interier designu s prvky nejmodernějších světových trendů.
Návrhy 3d interiéru a designu Bytový architekt 3dsAtelier Praha
Bytový architekt Praha. Návrhy interiérů (možné provedení ve 3D), interiérový design. Navrhujeme obývací pokoje, dětské pokoje, cokoliv je třeba. Naším cílem je vytvořit pro Vás prostor, ve kterém se budete cítit dobře, kde se Vám bude příjemně pracovat nebo odpočívat, kam se budete rádi vracet.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ať už prodáváte na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ať už prodáváte v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Penzion Havelka Železná Ruda
Ubytování v Železné Rudě, penzion Havelka. Penzion je vhodný pro celoroční ubytování, nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce, ale i pro školy v přírodě, různá firemní školení, porady.
Vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby Ostrava
Vyberte si z nabídky eshopu, který nabízí profesionální vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby. Nabízíme specializovaný prodej ověřených výrobků, bezplatné poradenství, znalost v oboru, dlouholetou historii, zajímavé a konkurenční ceny. Dodání do celé ČR. Najděte tu správnou péči pro Vaše vlasy.
Brýle-domů.cz-Internetový obchod
Internetový obchod s dioptrickými brýlemi podle předpisu. Možnost vyzkoušení brýlí na webu. O 60% nižší ceny než v očních optikách.
Truhlářské řezivo, palubky, eurohranoly Lignus Havlíčkův Brod
Nabízíme truhlářské řezivo, sušení řeziva, obkladové a podlahové palubky, eurohranoly. Velkoobchod a maloobchod. Naše společnost vyrábí a dodává již více než dvacet let truhlářské řezivo na evropský trh. Zmíněný materiál jsme schopni dodávat jak drobnějším odběratelům, tak i velkoodběratelům. Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně jak v časové, tak i kvalitativní a cenové struktuře dodávání materiálu.
Kuchyně na míru RADYS
Kuchyně na míru - navrhneme Vám a sestavíme moderní kuchyň přesně dle vašich potřeb a požadavků. Rádi Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme všechny informace. Kontaktujte nás.

Volná místa
Volná místa
bazar