inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Informační centrum města Kyjova Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Informační centrum města Kyjova

Cílem informačního centra je především bezplatné poskytování nejrůznějších informací o městě a regionu, včetně nabídky doplňkových služeb.

http://www.ickyjov.cz
Zařazena v kategori:

Města, Obce

Profil stránky Informační centrum města Kyjova

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Obec Želeč u Tábora
Informační servis, plán rozvoje, kulturní kalendář, služby, zpravodaj, organizace.
Jablonec nad Nisou Live město na severu
Informace o Jablonci nad Nisou. Seznam restaurací, barů, hospůdek a discoték v Jablonci nad Nisou. Seznam hotelů a pensionů, obchodů a nákupních center. Turistické cíle v Jablonci nad Nisou a v okolí.
Oficiální stránky obce Semčice
Obec Semčice se nachází asi 10 kilometrů jihovýchodně od Mladé Boleslavi. V současné době má necelých 500 obyvatel. Aktuálně, Semčický zpravodaj, historie obce, organizace, obecní úřad, podniky a podnikatelé.
Osada Zuklín
Neoficiální stránky pošumavské osady Zuklín. Přijměte tyto webové stránky jako miniprůvodce po několika pošumavských obcích, ale hlavně jako výzvu k sdílení zkušeností, vzpomínek či postřehů týkajícich se těchto míst.

Naše tipy:
Zkuste hledat Cílem informačního centra na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Cílem informačního centra v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Návrhy, realizace zahrad na klíč Lira Design Nymburk
Lira Designse specializuje na návrhy, projekty i úpravy zahrad na klíč. Poskytujeme kompletní služby v oblasti projektování, realizace a údržby okrasných zahrad. Zakládáme trávníky pokládkou travních koberců i výsevem. K našim činnostem patří také údržba zahrad a kompletní péče o zeleň. Provádíme kácení řez rizikových stromů stromolezeckou metodou.
Metoda celostní medicíny a udržitelného zdraví
Naše stránky jsme s kolegy založili proto, abychom usnadnili lidem přístup k informacím. Nemocný, zklamaný školní medicínou, sedá k internetu a pátrá. Na našich stránkách najdete veškeré dostupné a přitom pokud možno odborné informace o patologických virech, bakteriích a parazitech. Chceme tu mít všechno pohromadě. Budeme zařazovat i úryvky z učebnic a skript. Ušetříme vám hodiny surfování po internetu.
Hasičská výstroj a výzbroj
Výroba ochranných oděvů pro hasiče a bezpečnostní agentury. Zajišťujeme vše pro hasiče. Protipožární prostředky a techniku, hasičskú výstroj a výzbroj. Dodáváme zásahové oděvy, zásahovou obuv atd.
Ostrovní, záložní systémy KRÖSSING PARTNER Rudná u Prahy
Nabízíme fotovoltaické ostrovní a bateriové záložní systémy kompletované z vysoce kvalitních komponent firmy Victron Energy oddělovače a propojovače baterií, solární regulátory, lithiové baterie. Při práci s výhodou využíváme dlouholetých tuzemských i zahraničních zkušeností v dodávkách průmyslových elektrotechnických projektů, získaných v realizačních týmech největších českých, evropských a zámořských elektrotechnických a technologických firem.
Letní tábory, školy v přírodě
Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Pořádáme letní tábory pro děti, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti. Pro školy pořádáme školy v přírodě, zimní lyžařské školy a kurzy. Kromě výše zmíněného ještě pořádáme celoroční kurzy kresby.

Volná místa
Volná místa
bazar