inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Hygienické zboží italského a španělského Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hygienické zboží italského a španělského původu Ponteko Brno

Naše společnost, působící v širokém okolí Brna a na celé Moravě, nabízí široký sortiment kvalitního hygienického zboží, od toaletního papíru přes dávkovače mýdla, papírové ručníky až po automatické osoušeče rukou. V naší nabídce však naleznete mnohem více, například i úklidovou chemii, odpadkové koše, vonný program nebo úklidové vozíky s veškerým příslušenstvím. Samozdřejmě si můžete vybrat z mnoha barevných odstínů. Tyto kvalitní a luxusní hygienické výrobky jsou španělského a italského původu.

http://www.ponteko.cz
Zařazena v kategori:

Domácí potřeby

Profil stránky Hygienické zboží italského a španělského

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce bytu, bytového jádra, koupelny
Specializujeme se na rekonstrukce bytových jader v panelových domech - od rekonstrukce bytu i domu až po kompletní rekonstrukci koupelny či kuchyně na míru. Jsme plně schopni zajistit komplexní služby v oborech: elektroinstalace, rekonstrukce, stavební práce, kamerové a zabezpečovací systémy.
Hrnce Fissler – kvalitní kuchyňské nádobí
Specializovaný e-shop kuchyňského nádobí Fissler. Nabízí Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory, pekáče, čajníky a další. Nabídku doplňuje nádobí značek Staub a Tescoma. Bonus služba pro všechny zákazníky – doprava ZDARMA!
Nádobí, stolovací sady Banquet
Prodej kvaltního nádobí ve velké nabídce od hrnců až o pečící formy. Kvalitní nádobí by mělo být součástí každé domácnosti a pokud není, tak stačí navštívit obchod, který nabídne značkové hrnce všech velikostí, formy na pečení a celou řadu příslušenství, bez kterého se v kuchyni neobejdete. Sortiment je dostupný za prima ceny.
Čistička vzduchu Beam Oxygen
Čistička vzduchu Beam Oxygen Ultra - další krok ke zdravějšímu domácímu prostředí. Čistička vzduchu Oxygen Ultra, nabízí prvky jako HEPA filtr a PlasmaWave technologii. Výsledkem je, že 99,97% poletavého prachu, alergenů a pachů je zachyceno v prostorách až o velikosti 38 m2.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost, působící na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost, působící v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar