inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 23. ledna 2018 svátek má Zdeněk
Vyhledat v Pozri:

Hudební Skupina Golf : Louny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hudební Skupina Golf : Louny

Skuina Golf je správná volba nejen pro maturitní ples, ale pro jakoukoliv společenskou akci. Hrajem latinskoamerické rytmy, lidové písně, \"Straussovy valčíky\", ale i hity od 60. let až po žhavé novinky a to ve velice dobré kvalitě.

http://skupinagolf.ic.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Hudební Skupina Golf : Louny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Exkluzivní kapela na reprezentační plesy, svatební hostiny, firemní párty GURMANIA BAND
Profesionální kapela GURMANIA BAND pod vedením pianisty Aleše Hávy se specializuje ve své produkci na společenské a doprovodné akce (plesy, maturitní plesy, gala večery, firemní party, svatební hostiny, rauty, městské slavnosti, oslavy) se zaměřením na taneční styl s výběrem kvalitního repertoáru, který je detailně selektován k tanečním účelům. Individuálním přístupem ke každé akci nabízí Gurmania Band ve svých dalších variantách GALA, PARTY a ROMANCE pestrou dávku taneční a světové populární hudby. Energická produkce s mnohaletými zkušenostmi zaručí pro vaši akci kvalitní hudbu a tím i spolehlivou zábavu hostů, tanečníků i posluchačů.
Poslouchej Online Rádio Katalog internetových rádií hrajících všechny styly elektronické hudby
Katalog internetových rádií hrajících všechny styly elektronické hudby - od rovných beatů přes lámané po relaxační melodie (techno, house, trance, dnb, chillout). Vyberte si, na co máte zrovna chuť.
Hudební skupina Šance, České Budějovice
Country a rocková skupina Šance České Budějovice hraje na jihu Čech již řadu let. Hudební tvorba skupiny je většinou převzatá, legrace a texty vlastní. Kapela se orientuje na koncertní vystupování, různé přehlídky a prezentace, soukromé i firemní večírky, párty akce i na klasické bály a zábavy.
Bohemia Klartep hudba pro vaši příležitost
Vystupuje koncertně, ale také u příležitostí svateb, plesů, zahradních párty, firemních večírků... Repertoár zakrnuje skladby swingové, klasické a klezmer hudby. Členové: Petr Kubík, Zuzana Nártová, Jan Priwitzer, Lukáš Čajka

Naše tipy:
Zkuste hledat Skuina Golf je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Skuina Golf je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Postavy - osobnosti, obrázky, filmy
Postavy - databáze filmových, literárních, historických... postav a osobností. Obrázky, hodnocení, názory, životopisy.
second hand Kapitán, second
Secon hand kapitán nabízí oděvy dovážené ze Spojeného Královstí, kde pro vás vybíráme ty nejlepší kousky. Kromě second hand zboží u nás najdete i takzvaný outlet, což je zcela nové zboží.
Satelitní přijímače, komplety, příslušenství
Zabýváme se prodejem satelitních kompletů, přijímačů DVB-S, přijímačů s vysokým rozlišením HDTV, Set-Top-Boxů a ostatního příslušenství pro příjem digitální televize.
Základní škola Hostivař
Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.
Triplex v. o. s. – domovní výtahy, invalidní plošiny
Výtahy a plošiny vertikální, schodišťové a pro imobilní osoby. Montáž a servis pro domácí, nákladní a osobní výtahy. Vyrábíme výtahy podle atypického zadání. Dobré technické provedení je základním předpokladem. Spolehlivý provoz díky kvalitnímu servisu.

Volná místa
Volná místa
bazar