inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Hudební Skupina Golf : Louny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hudební Skupina Golf : Louny

Skuina Golf je správná volba nejen pro maturitní ples, ale pro jakoukoliv společenskou akci. Hrajem latinskoamerické rytmy, lidové písně, \"Straussovy valčíky\", ale i hity od 60. let až po žhavé novinky a to ve velice dobré kvalitě.

http://skupinagolf.ic.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Hudební Skupina Golf : Louny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
XBand hudební magazín, hudební skupiny, koncerty
Hudební magazín přinášející novinky ze světa populární hudby. Přinášíme pravidelné přehledy koncertů, informace o zpěvácích, zpěvačkách i hudebních skupinách. U nás se dozvíte jaké hudbní album kdo chystá, kdo kde vystoupí i jaký hudební klip právě válcuje v žebříčcích ostatní.
Hudební nástroje, příslušenství Mariaš, Jistebník
V našem kamenném i internetovém obchodě nabízíme hudební nástroje a jejich příslušenství. Specializujeme se především na prodej klasických hudebních nástrojů a jejich příslušenství. Stejně dobře u nás nakoupíte různé elektronické nástoje, mikrofony, aparatury a k nim patřící příslušenství. Dále pak metronomy, ladičky kabely, stojany a další zboží. Z notového materiálu nabízíme školy, etudy, přednesy a zpěvníky našich i zahraničních nakladatelství. Provádíme také opravy hudebních nástrojů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.
Prodej hifi stereo komponentů a domácího kina, HiFi studio Brno
Poslechové HiFi studio v Brně s profesionálním a individuálním přístupem. Domácí kina s důrazem na co nejkvalitnější poslech hudby. Samozřejmostí je důkladné vyzkoušení vybraného modelu a případné srovnání s konkurenčními výrobky.
Hudební produkce, diskotéky, svatby, firemní večírky, Dj party
Jsme specialisté na pořádání a organizování diskoték, firemních večírků, karaoke, narozeninových oslav a dalších akcí, kde potřebujete hudební produkci, moderátora a osvětlení. Nabízíme DJ na svatby, oslavy, firemní večírky, openning párty, narozeninové, výroční mejdany a rodinné oslavy. DJ zajistí hudební produkci, moderování na akci, osvětlení i ozvučení. Zajistíme karaoke na vašich akcích.

Naše tipy:
Zkuste hledat Skuina Golf je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Skuina Golf je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Cargo Van - Výrobce nástaveb pro užitková vozidla a návěsy
The CARGO VAN Group je předním výrobcem nástaveb a návěsů pro lehká a střední i těžká užitková vozidla. Vyrábíme nástavby hliníkové, FRP / plywoodové, s bočními plachtami, izolované a nástavby z polyesterových panelů.
Ubytování v Kadani Penzion a restaurant U Karla IV.
Penzion U Karla IV. v Kadani nabízí kvalitní ubytovací služby i velmi mnoho možností relaxace. Nabízíme kvalitní ubytovací služby, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Náš penzion má kapacitu až 24 lůžek. Součástí penzionu je restaurace nabízející mnoho pochoutek. Hostům je v každém pokoji k dispozici trezor, minibar a mnohé další vybavení.
Vytváříme design, grafická jedinečnost, online prezentace Vašeho byznysu Creatico Brno
Obraťte se na specialisty, kteří vašemu webu vytvoří perfektní vzhled a také se postarají o jeho propagaci. Spolehnte se na profíky, kteří své práci rozumí. Rozdíl mezi kvalitními a nekvalitními stránkami nespočívá jen v obsahu, ale i v celkovém designu. Díky našim odborným znalostem, využívání současných moderních technologií a aktivnímu přístupu ke klientům, bude výsledek naší práce stát za to.
Boty a oblečení online eShop Sizeer.cz
Internetový online obchod e-Sizeer je místem pro všechny, kdo si chtějí koupit originální sportovní obuv od světoznámých značek. Už mnoho let se toto místo těší velké popularitě, důvěře zákazníků a dobrému renomé. Žádné fronty, žádné čekání na zboží, žádné problémy. Můžete si bez obav objednat svůj vysněný pár sportovních bot a užívat si pohodlí při tréninku i při běžném každodenním nošení.
Dufek - truhlářství
Naše firma Dufek – truhlářství vyrábí od roku 1995 nábytek na zakázku, vestavné skříně, patra na spaní, kuchyně a ostatní truhlářské práce, dřevostavby rodinných domů, chaty, chlupy, domky a jejich rekonstrukce, včetně poradenské činnosti a stavebního odborného dohledu.

Volná místa
Volná místa
bazar