inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Hradec Králové a okolí Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hradec Králové a okolí

Kompletní turistické a konferenční služby. Zajistíme ubytování, školení a různé firemní akce. Získate informace Kam v Hradci za kulturou, za sportem či za zábavou. Na stránkách naleznete tipy na výlet v Hradci Králové a okolí, jako např. Kunětická hora, Zoo Dvůr Králové, Kuks, Adršpach, Pevnost Josefov, Hrádek U Nechanic a mnoho dalších.

http://www.mesto-hradeckralove.cz
Zařazena v kategori:

Města, Obce

Profil stránky Hradec Králové a okolí

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Obec Čechočovice oficiální stránky
Informace o obci: služby, co se stalo, sportovní aktuality, kulturní a společenské akce, nabídka stavebních míst. Obecní úřad a úřední deska, rozpočty obce, usnesení, pozvánky. Fotogalerie a odkazy.
Obec Radonice
Obec Radonice leží v těsném sousedství hlavního města Prahy, při jeho východní hranici. Vzhledem k těsnému sousedství s Prahou a takřka ideální dostupností se z obce stává atraktivní místo pro příměstské bydlení i pro řadu komerčních aktivit.
Obec Veselí
Historie obce Veselí, úřední deska obce, obecní úřad, vyhlášky obce, mateřská škola, biokoridor, kultura, ankety.
Město Habry
Historie města Habry, mestský úřad, aktuality, sportovní a kulturní akce, zajímavosti, spolky a kluby, zpravodaj, firmy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kompletní turistické a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kompletní turistické a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Návrhy, realizace zahrad na klíč Lira Design Nymburk
Lira Designse specializuje na návrhy, projekty i úpravy zahrad na klíč. Poskytujeme kompletní služby v oblasti projektování, realizace a údržby okrasných zahrad. Zakládáme trávníky pokládkou travních koberců i výsevem. K našim činnostem patří také údržba zahrad a kompletní péče o zeleň. Provádíme kácení řez rizikových stromů stromolezeckou metodou.
Metoda celostní medicíny a udržitelného zdraví
Naše stránky jsme s kolegy založili proto, abychom usnadnili lidem přístup k informacím. Nemocný, zklamaný školní medicínou, sedá k internetu a pátrá. Na našich stránkách najdete veškeré dostupné a přitom pokud možno odborné informace o patologických virech, bakteriích a parazitech. Chceme tu mít všechno pohromadě. Budeme zařazovat i úryvky z učebnic a skript. Ušetříme vám hodiny surfování po internetu.
Hasičská výstroj a výzbroj
Výroba ochranných oděvů pro hasiče a bezpečnostní agentury. Zajišťujeme vše pro hasiče. Protipožární prostředky a techniku, hasičskú výstroj a výzbroj. Dodáváme zásahové oděvy, zásahovou obuv atd.
Ostrovní, záložní systémy KRÖSSING PARTNER Rudná u Prahy
Nabízíme fotovoltaické ostrovní a bateriové záložní systémy kompletované z vysoce kvalitních komponent firmy Victron Energy oddělovače a propojovače baterií, solární regulátory, lithiové baterie. Při práci s výhodou využíváme dlouholetých tuzemských i zahraničních zkušeností v dodávkách průmyslových elektrotechnických projektů, získaných v realizačních týmech největších českých, evropských a zámořských elektrotechnických a technologických firem.
Letní tábory, školy v přírodě
Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Pořádáme letní tábory pro děti, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti. Pro školy pořádáme školy v přírodě, zimní lyžařské školy a kurzy. Kromě výše zmíněného ještě pořádáme celoroční kurzy kresby.

Volná místa
Volná místa
bazar