inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 09. prosince 2019 svátek má Vratislav
Vyhledat v Pozri:

Hradec Králové a okolí Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hradec Králové a okolí

Kompletní turistické a konferenční služby. Zajistíme ubytování, školení a různé firemní akce. Získate informace Kam v Hradci za kulturou, za sportem či za zábavou. Na stránkách naleznete tipy na výlet v Hradci Králové a okolí, jako např. Kunětická hora, Zoo Dvůr Králové, Kuks, Adršpach, Pevnost Josefov, Hrádek U Nechanic a mnoho dalších.

http://www.mesto-hradeckralove.cz
Zařazena v kategori:

Města, Obce

Profil stránky Hradec Králové a okolí

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Město Králíky
Králíky, hlavní město pod Králickým Sněžníkem. Informace o měste, historie a součastnost. Pověsti a báje, klášter a opevnění, osobnosti, ubytování. Realitní inzerce a fotogalerie.
Město Bruntál
Městský úřad, vedení města, kultura a sport, školství, servis občanům, sužby turistům.
Obec Čechočovice oficiální stránky
Informace o obci: služby, co se stalo, sportovní aktuality, kulturní a společenské akce, nabídka stavebních míst. Obecní úřad a úřední deska, rozpočty obce, usnesení, pozvánky. Fotogalerie a odkazy.
Obec Obrataň
Obec Obrataň leží při západní hranici pelhřimovského okresu, zhruba uprostřed mezi městy Pelhřimovem a Táborem, v nadmořské výšce 570 m, zaujímá rozlohu 3200 ha.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kompletní turistické a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kompletní turistické a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Veškeré řemeselné práce FIX Servis Praha
Společnost FIX Servis poskytuje veškeré řemeslné práce a služby pro bytové jednotky, domy, bytová družstva a bytové domy, firmy a společnosti. Nabízíme kompletní spektrum řemeslných služeb jako zednické a instalatérské práce, rozvody elektriky, malování pokojů, chodeb a ostatních prostor, pokládku plovoucích a jiných typů podlah, kominické práce. Zaměstnáváme výhradně české zaměstnance, kteří jsou speciálně proškoleni na konkrétní nabízené řemeslo či službu a mají bohaté zkušenosti v daném oboru.
Restaurování nábytku, starožitností Kubík, Jablonec nad Nisou
Opravy, rekonstrukce a restaurování starožitného nábytku. Opravy intarzií, dýhování, dřevořezeb. Povrchové úpravy šelakovou politůrou či voskováním. Dlouholeté zkušenosti v oboru. Navázáním na rodinou tradici pokračuje v restaurování starožitného nábytkujiž ve třetí generaci rodinná firma, složená z licencovaných restaurátorů.
Mateřská školka Praha Eldorádo
Mateřská školka Eldorádo je školka trochu jinak. Pro děti ve věku od 2 do 7 let v rodinném prostředí. Jazykové, výtvarné a hudební kroužky, canisterapie, výchova ke zdravému životnímu stylu a ekologii. Stravování v bio kvalitě.
Kočárky, autosedačky, hračky Matyáš
Nabízíme kočárky, autosedačky, hračky a dětské zboží od známých výrobců za výhodné ceny. Záruka 24 měsíců, možnost vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dnů. Dodání Českou poštu nebo spedici General Parcel i na Slovensko.
Dětská hřiště TR Antoš, s.r.o.
Dětská hřiště (akát) a lanová centra. Vyrábíme certifikovaná dětská hřiště (včetně dopadových ploch) na klíč: prolézačky, dětské kolotoče, pískoviště, houpačky, domečky, lanové prvky, lezecké stěny. Městský mobiliář: lavičky, odpadkové koše, altány a pergoly. Vytváříme 3D vizualizace zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar