inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Hotel Zach, Nýrsko Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hotel Zach, Nýrsko

Rodinný hotel, dovolená na Šumavě. Rodinný hotel ZACH Vám dále nabízí klid a pohodu rodinného krbu. Domácí kuchyně naší babičky se Vám postará o plné talíře. Nabízíme snídaně formou švédského stolu, plnou penzi, polo penzi, teplá jídla po celý den, spoustu různých specialit a překvapení.

http://www.hotelzach.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Hotel Zach, Nýrsko

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hotel Zach, Nýrsko
Rodinný hotel, dovolená na Šumavě. Rodinný hotel ZACH Vám dále nabízí klid a pohodu rodinného krbu. Domácí kuchyně naší babičky se Vám postará o plné talíře. Nabízíme snídaně formou švédského stolu, plnou penzi, polo penzi, teplá jídla po celý den, spoustu různých specialit a překvapení.
Penzion Šalamoun a ubytování v něm
Rodinný penzion nacházející se v krásné přírodě Jevišovické pahorkatiny u Znojma, nabízí ubytovací kapacitu 45 míst v 8 pokojích a 5apartmánech s kuchyňkou linkou a sociálním zařízením.
Chata v Krkonoších
Pronájem chaty v Krkonoších pro 7 lidí. Ubytování v horské chatě, která se nachází na Benecku - přímo v centru Krkonoš. Naše chata je ideálním výchozím bodem k zajímavým turistickým atrakcím a horským tůrám s nádhernými výhledy.
Penzion, relaxační centrum Andělka, Hanušovice
Zavítejte do malebného prostředí podhůří Jeseníků, do penzionu Andělky. Nabízíme Vám ubytování ve 3 moderních apartmánech a k tomu příjemný odpočinek v našem relax centru: masáže, sauna, whirlpool, Kneippovy lázně, odpočívárna. Můžete zde strávit romantické chvíle a zároveň tělu dopřát ozdravnou kůru. Okolí Hanušovic skýtá i spoustu sportovního vyžití, z nichž si na své přijdou hlavně lyžaři a cyklisti. Vítáme také rodiny s dětmi, pro které máme k dispozici herničku s dřevěnými hračkami.

Naše tipy:
Zkuste hledat Rodinný hotel, dovolená na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Rodinný hotel, dovolená v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar