inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Hotel Kamýk, Doksy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hotel Kamýk, Doksy

Hotel Kamýk leží poblíž Máchovo jezera, je zasazen do klidného prostředí, přesto v centru kulturního a sportovního vyžití.

http://www.hotelkamyk.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Hotel Kamýk, Doksy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hotel Arkáda naleznete v překrásném renesančním městě Slavonice.
Nabízíme Vám k dispozici nejen duchem místa protknutou budovu našeho hotelu, ale také množství služeb, které Vám jsme schopni nabídnout.
Ubytování Vila a apartmány Blanko
Komfortní a cenově dostupné ubytování v Jižních Čechách v srdci České Kanady. Náš rodinný penzion je ideálním místem pro vaši dovolenou, ať už toužíte po romantickém wellness víkendu ve dvou, aktivní dovolené na golfu, kolech či běžkách nebo pouhé relaxaci s dětmi či přáteli v příjemné atmosféře.
Zbojnická chata Fichtelberg
Letní i zimní dovolená v útulné horské chatě na vrcholu Krušných hor. Lyžování, turistika. Ideální pro rodiny s dětmi.
Apartmán Velké Losiny
Nabízíme ubytování v novém apartmánu v Lázeňském domě ve Velkých Losinách. Útulný apartmán poskytne příjemné zázemí pro vaše výlety do překrásné okolní přírody. Ubytování je vhodné pro dvě osoby, s možností přistýlky. K dispozici je plně vybavená kuchyně včetně myčky, šatna, koupelna se sprchovým koutem a terasa s posezením. Sportovní náčiní je možné uložit do samostatně uzamykatelné sklepní kóje.

Naše tipy:
Zkuste hledat Hotel Kamýk leží na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Hotel Kamýk leží v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar