inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Hotel Kamýk, Doksy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hotel Kamýk, Doksy

Hotel Kamýk leží poblíž Máchovo jezera, je zasazen do klidného prostředí, přesto v centru kulturního a sportovního vyžití.

http://www.hotelkamyk.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Hotel Kamýk, Doksy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hotel ESPRIT, Svatý Petr, Špindlerův Mlýn.
Hotel ESPRIT tvoří tři nově zrekonstruované budovy v srdci přírody. Dvě z nich nabízejí našim hostům ubytování v komfortních dvou a více lůžkových pokojích a apartmánech a moderní wellness centrum.
Hotel Bermuda Znojmo
Hotel Bermuda Znojmo je komfortní tříhvězdičkový hotel, má velmi výhodnou polohu ve středu města Znojma. Další výhodou hotelu jeho polohy je i blízkost turistických a cyklistických stezek do blízkého Národního parku Podyjí. Hotel Bermuda Znojmo upřednostňuje individuální i firemní turistiku, pro cykloturisty má k dispozici průvodce NP Podyjí a vlastní mapy dostupnosti vyhlídek, hradů a kuriozit v okolí. U nás hosté prožijí příjemnou dovolenou.
Horská rekreační chalupa Moravský Karlov
Nově postavená a nadstandardně vybavená chalupa s parametry nízkoenergetické stavby, pro 8-11 osob. Pozemok o ploše 3500 m2, vlastní hřiště na volejbal, zvlášť hřiště na kroket a petanque. Vlastní parkoviště, skvělé zázemí pro děti.
Ubytování U Hájků. - Ubytování v obci Křepice
Hledáte příjemné ubytování na klidném místě blízko Brna? Dovolujeme si Vám nabídnout nejen ubytování. Máme pro Vás klidné místo kde si odpočinete nebo aktivně prožijete Vaše volné dny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Hotel Kamýk leží na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Hotel Kamýk leží v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar