inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 23. ledna 2018 svátek má Zdeněk
Vyhledat v Pozri:

Hotel Golf ubytovanie v Prahe Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Hotel Golf ubytovanie v Prahe

Hotel Golf je tradiční Pražský hotel, který je situován blízko centra a 200m od golfového hřiště. Hotel má 170 pokojů se 400 lůžky. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, telefonem, TV/Sat a Wifi, hotel má bezbariérový přístup a výtah.

http://hotel-golf.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v zahraničí

Profil stránky Hotel Golf ubytovanie v Prahe

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dovolená, ubytování Mauricius Livemaur.cz
Sníte-li o dovolené na exotickém Mauriciu, ale nechcete platit ohromné částky za drahé zájezdy či resorty, s námi můžete zažít dovolenou snů kdykoliv, a na jak dlouhou dobu budete chtít. S každým klientem jednáme individuálně. Výhradně zastupujeme a spolupracujeme s českými vlastníky luxusních vil na Mauriciu.
Apartmány, ubytování Bad Gastein, Rakousko, Ski Amade
Nabízíme celoročně k pronájmu soukromý apartmán pro 4 osoby v městečku Bad Gastein, které je součástí lyžařské oblasti Ski Amadé v Rakousku. Apartmán je vybavený kuchyní, samostatným sociálním zařízením a koupelnou. Lázeňské městečko Bad Gastein se nachází uprostřed národního parku Hohe Tauern ve výšce 1000 m nad mořem, je historickým centrem Gasteinského údolí, které je součástí Ski Amadé a patří k největším a nejkrásnějším lyžařským a rekreačním oblastem Rakouska.
Chaty chalupy pronájem Terchová
Nabízíme luxusní horské chaty k pronajmutí Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v obci Terchová, Slovensko. Pronájem chaty nebo jednotlivých pokojů pro rodiny s dětmi, víkendové pobyty a firemní akce. K dispozici rekreační prostor, dětské hřiště, krboviště, wellness.
Apartmán pri vleku, Deštné - Orlické hory
Ubytovanie v modernom päťlôžkovom apartmáne v lyžiarskom stredisku Deštné v Orlických horách. Apartmánový dom s výťahom je priamo pod zjazdovkou.K dispozícii je aj vlastná garáž. V lete - kľudné miesto vhodné pre milovníkov prírody, turistiky a jazde na bicykli.

Naše tipy:
Zkuste hledat Hotel Golf je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Hotel Golf je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Postavy - osobnosti, obrázky, filmy
Postavy - databáze filmových, literárních, historických... postav a osobností. Obrázky, hodnocení, názory, životopisy.
second hand Kapitán, second
Secon hand kapitán nabízí oděvy dovážené ze Spojeného Královstí, kde pro vás vybíráme ty nejlepší kousky. Kromě second hand zboží u nás najdete i takzvaný outlet, což je zcela nové zboží.
Satelitní přijímače, komplety, příslušenství
Zabýváme se prodejem satelitních kompletů, přijímačů DVB-S, přijímačů s vysokým rozlišením HDTV, Set-Top-Boxů a ostatního příslušenství pro příjem digitální televize.
Základní škola Hostivař
Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.
Triplex v. o. s. – domovní výtahy, invalidní plošiny
Výtahy a plošiny vertikální, schodišťové a pro imobilní osoby. Montáž a servis pro domácí, nákladní a osobní výtahy. Vyrábíme výtahy podle atypického zadání. Dobré technické provedení je základním předpokladem. Spolehlivý provoz díky kvalitnímu servisu.

Volná místa
Volná místa
bazar