inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 23. červenca 2018 svátek má Libor
Vyhledat v Pozri:

Horoskopy a věštírna-Web zaměřený na Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Horoskopy a věštírna-Web zaměřený na astrologii

Web zaměřený na astrologii, věštění a horoskopy. Možnost profesionálního výkladu karet a věštění budoucnosti od zkušených astroložek. Na webu také horoskopy podle znamení, snář pro výklad snů.

http://www.vestirna-horoskopy.cz/
Zařazena v kategori:

Horoskopy

Profil stránky Horoskopy a věštírna-Web zaměřený na

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Věštba z tarotových karet
Poznejte sami sebe - své hodnoty, pochopení přítomnosti, předvídání budoucnosti, cesty štěstí. Řešení vztahů v partnerství, rodině, na pracovišti, materiální bohatství.
Horoskopy, astrologie, tarot Šimečková
Atrologie, horoskopy, tarot - věštění z karet, předvídání budoucnosti a poradenství v oblastí, zdraví, práce, vztahů.
Výklad karet objevme kouzlo života
Když se řekne “výklad karet”, mnoho lidí si ihned vybaví temné zákoutí, hromadu svícnů a naprosto nesmyslné informace za použití karet. Omyl! Výklad karet je mnohem propracovanější, složitější a v historii zapsanější, než si tyto lidé myslí. Patříte do ní i vy? Pokud ano, odpovězme si na tuto otázku: “Kolikrát jste již výklad karet vyzkoušeli?”. Vaše odpověď je nám samozřejmě známá.
Keltský horoskop stromoskop
Keltský horoskop, podobně jako u zvěrokruhu, přiřazuje symboly k období narození člověka. Keltové díky pevnému spojení s přírodou keltský horoskop vypracovali i z úcty ke stromům, které brali jako součást svého kmene. A tak vznikl keltský horoskop, také nazývaný stromoskop.

Naše tipy:
Zkuste hledat Web zaměřený na na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Web zaměřený na v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, okres Opava
Informace o škole, školní aktivity. Angličtina již od 1.třídy a třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
První revitalizační revitalizace panelových domů
Zajistíme pro Vás poradenskou, obchodní, právní a inženýrskou činnost, včetně výběru nejvhodnějšího dodavatele stavebně rekonstrukčních prací. Revitalizace panelových domů, rekonstrukce domů, zateplení domů, úspora energie, energetický audit, dotace na bydlení, úvěry na bydlení.
Doména zdarma, domény zdarma
Slevový kupón na domény zdarma. Podívejte se, kde získat doménu zdarma. Tato stránka vám poradí jak získat evně webhosting!
Shozy na prádlo BEAM ČR Jesenice u Prahy
Shozy na prádlo jsou domácí zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné k tomu určené místnosti. Pomožte manželce s prádlem a pořiďte shozy na prádlo, které usnadní velké prádlo. Instalaci doplňku zařídí naši prověření řemeslníci. Neváhejte a kontaktujte nás, poradíme s nejlepšími možnostmi instalace.
Autobazar Praha Autotrans ATC
Prodáváme osobní a dodávkové vozy s možností odpočtu DPH. Zprostředkováváme prodej automobilu prostřednictvím úvěru či leasingu pro soukromé osoby, podnikatele. Zabýváme se komplexní servisní činností pro všechny značky.Zajistíme vyzvednutí vozidla u vás doma a poté jeho předání zpět. Prodáme Vaš automobil bez starostí, zařídíme odhlášení na DI, ukončíme pojištění vozu, vozidlo vyčistíme a prohlédneme před prodejem.

Volná místa
Volná místa
bazar