inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 21. února 2019 svátek má Lenka
Vyhledat v Pozri:

Horoskopy a snář od astrologa Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Horoskopy a snář od astrologa na každý den

Osobní, partnerské a jiné horoskopy od astrologa. Snář, numerologie, kameny a znamení, moudrosti a pranostiky, hádání z ruky, význam barev, šťastná čísla, ...

http://www.xsolarium.cz
Zařazena v kategori:

Horoskopy

Profil stránky Horoskopy a snář od astrologa

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výklad karet - Sandra
Výklad karet naznačuje směr, kterým se bude Váš osud ubírat, pokud se budete chovat jako doposud. Chcete-li změnit osud, musíte ho znát. Obraťte se na mě a já Vám pomohu odhalit Vaši budoucnost.
Výklad karet objevme kouzlo života
Když se řekne “výklad karet”, mnoho lidí si ihned vybaví temné zákoutí, hromadu svícnů a naprosto nesmyslné informace za použití karet. Omyl! Výklad karet je mnohem propracovanější, složitější a v historii zapsanější, než si tyto lidé myslí. Patříte do ní i vy? Pokud ano, odpovězme si na tuto otázku: “Kolikrát jste již výklad karet vyzkoušeli?”. Vaše odpověď je nám samozřejmě známá.
Horoskopy a věštírna-Web zaměřený na astrologii
Web zaměřený na astrologii, věštění a horoskopy. Možnost profesionálního výkladu karet a věštění budoucnosti od zkušených astroložek. Na webu také horoskopy podle znamení, snář pro výklad snů.
Výklad karet, věštění, astrologie a tarot Sibyla
Naše poradkyně a poradci patří k nejlepším, mají vysokou odbornost a zkušenost. Poskytujeme integrální poradenství, kombinaci tradičních věšteckých metod, jako jsou karty, runy, kyvadlo, astrologie, numerologie s psychotronikou, léčitelstvím, moderní psychoterapií, koučinkem atd. Celostní, holistický přístup umožňuje najít pro každého nejvhodnější pomoc. Na našem webu se prezentují skutečně existující osoby. Dovoláte se opravdu tomu, koho vidíte. Nabízíme nejširší výběr poradenství prostřednictvím telefonu, Skype a SMS za výhodné ceny. Dodržujeme etický kodex.

Naše tipy:
Zkuste hledat Osobní, partnerské a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Osobní, partnerské a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střešní boxy THULE Půjčovna autoboxů Autoboxy THULE 4UAC České Budějovice
Půjčovna autoboxů Thule. Světová špička autoboxů pro Vás. Zajišťujeme pronájem těchto špičkových autoboxů. Boxy máme velké, střední i malé. Jedete na dovolenou a potřebujete více prostoru pro zavazadla. Potom jste na správném místě. Pokud nechcete investovat do vlastního střešního boxu, který mnohdy vyjde i na několik desítek tisíc korun, můžu Vám nabídnout možnost krátkodobého​ i dlouhodobého pronájmu.
Kurz angličtiny pro děti busy bess, Třinec
Kurzy angličtiny pro malé děti od cca 2,5 roku do nástupu do školy. Kurzy angličtiny pro děti 6- 8 let probíhají v jazykové škola FAMILY LANGUAGE SCHOOL Třinec
Grafické vizuální systémy Ateliér GRAVIS Netolice
Grafické vizuální systémy. Návrhy a výroba pamětních desek, státní a městské znaky, odlitky z bronzu a hliníku, faksimile historických listin a další.
Tisk fotoknihy, fotoalba, fotokalendáře Brno
Veselý tisk nabízí netradiční levné fotodárky z vašich vlastních fotek. Jednoduchá online tvorba pomocí programu Book-Maker. Fotokniha, fotokalendář, dětské či svatební fotoalbum a mnoho dalšího.
Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje
www.Kvalitní-Biopotraviny.cz - Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje. Biopotraviny a bio produkty, bio nápoje a čaje jsou základem zdravého života.

Volná místa
Volná místa
bazar