inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

HAPPY DIVERS, s.r.o. - škola Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

HAPPY DIVERS, s.r.o. - škola potápění, potřeby pro potápění

Škola potápění PADI, nabízející kurzy od začátečníka až po instruktora, prodej výstroje Beuchat, Atomic, Aquatisc, Suunto, iQ včetně e-shopu.

http://www.happydivers.cz/
Zařazena v kategori:

Potápění

Profil stránky HAPPY DIVERS, s.r.o. - škola

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kurzy potápění, potápěčské, plavecké potřeby, diving Olson Průhonice
Maloobchod, velkoobchod a online prodej potřeb pro potápění, free diving a vodní sporty, servisujeme i pronajímáme potápěčskou techniku. Nabízíme kurzy potápění, zkušební ponory a výlety za potápěním v ČR i zahraničí.
Škola a klub potápění Happy Divers, Praha
Škola potápění, klub potápění,potápečské kurzy, cesty za potápěním, prodej potápěčské výstroje, ...
Škola potápění Happy Divers Praha
Škola potápění Happy Divers pro začátečníky i pokročilé v potápění. Škola potápění Happy Divers pořádá také zájezdy za potápěním do destinací Chorvatsko, Egypt a Thajsko. Pravidelně pro vás připravujeme výjezdy za potápěním po českých lokalitách, kde máte možnost potkat další kolegy. Pro pokročilé nabízíme i technické kurzy PADI Tec Rec a instruktorské kurzy.
Zájezdy, potápění TOP DIVE Tišnov
Organizování zájezdů pro potápěče ale i další, s potápěním a sportem souvisejícími aktivitami jako kursy potápění, prodej pot. výstroje, expediční cestování, outdoorové sporty, organizování firemních akcí. Škola potápění, obchod s potápěčskou technikou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Škola potápění PADI, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Škola potápění PADI, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Návrhy, realizace zahrad na klíč Lira Design Nymburk
Lira Designse specializuje na návrhy, projekty i úpravy zahrad na klíč. Poskytujeme kompletní služby v oblasti projektování, realizace a údržby okrasných zahrad. Zakládáme trávníky pokládkou travních koberců i výsevem. K našim činnostem patří také údržba zahrad a kompletní péče o zeleň. Provádíme kácení řez rizikových stromů stromolezeckou metodou.
Metoda celostní medicíny a udržitelného zdraví
Naše stránky jsme s kolegy založili proto, abychom usnadnili lidem přístup k informacím. Nemocný, zklamaný školní medicínou, sedá k internetu a pátrá. Na našich stránkách najdete veškeré dostupné a přitom pokud možno odborné informace o patologických virech, bakteriích a parazitech. Chceme tu mít všechno pohromadě. Budeme zařazovat i úryvky z učebnic a skript. Ušetříme vám hodiny surfování po internetu.
Hasičská výstroj a výzbroj
Výroba ochranných oděvů pro hasiče a bezpečnostní agentury. Zajišťujeme vše pro hasiče. Protipožární prostředky a techniku, hasičskú výstroj a výzbroj. Dodáváme zásahové oděvy, zásahovou obuv atd.
Ostrovní, záložní systémy KRÖSSING PARTNER Rudná u Prahy
Nabízíme fotovoltaické ostrovní a bateriové záložní systémy kompletované z vysoce kvalitních komponent firmy Victron Energy oddělovače a propojovače baterií, solární regulátory, lithiové baterie. Při práci s výhodou využíváme dlouholetých tuzemských i zahraničních zkušeností v dodávkách průmyslových elektrotechnických projektů, získaných v realizačních týmech největších českých, evropských a zámořských elektrotechnických a technologických firem.
Letní tábory, školy v přírodě
Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Pořádáme letní tábory pro děti, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti. Pro školy pořádáme školy v přírodě, zimní lyžařské školy a kurzy. Kromě výše zmíněného ještě pořádáme celoroční kurzy kresby.

Volná místa
Volná místa
bazar