inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. ledna 2018 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Handmade a design, nákup i Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Handmade a design, nákup i prodej vlastních výrobků na Atelier.cz

Ateliér je místo, kde se tvoří. Atelier.cz je místo, kde upřímná a kvalitní tvorba z ateliérů a dílen nachází své kupce, ať už jde o tvorbu klasickou či moderní. Pokud tvoříte a chcete, aby vaše tvorba našla své vděčné majitele, pak jste na správném místě. Pokud máte rádi kvalitní rukodělné výrobky, pak jste na správném místě.

https://www.atelier.cz
Zařazena v kategori:

Umělecké práce

Profil stránky Handmade a design, nákup i

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Profesionální lasershow od UANDU TRIBE
Profesionální realizace lasershow, pronájem a půjčovna zábavních laser systémů včetně obsluhy pro Vaše party, diskotéky, kluby, open air festivaly, koncerty, městské slavnosti, firemní akce, oslavy, svatby, divadla, prezentace a reklamu všech výkonů barev.
DF, s.r.o.
Umělecké kovářství a zámečnictví nabízí výrobu kování, kované ploty, mříže, regály a stojany, brány a ploty, zábradlí, …a brány a montujeme i s elektrickým pohonem i na dálkové ovládání
Pyrografie Vypalování obrázků do dřeva Karolína Černíková Hamr na Jezeře
Pyrografie, vypalování do dřeva. Zaměřuji se především na portréty zvířat a osob, které jsou přenášeny z fotografie nebo kresby. Jedná se o originální ruční práci a každý obrázek se tak stává jedinečným unikátem. V současné době nejvíce využívám smrkové desky, právě díky světlosti smrkového dřeva vypálený obrázek výborně vynikne.
Umělecké kovářství, kovaný nábytek VB kovářství Tišnov
Umělecké kovářství zabývající se ručně kovanými výrobky do interiéru i exteriéru. Kovaný nábytek, botníky, věšáky, háčky na klíče, noční stolky, poličky, koše na dříví, krbové nářadí a další kovářské výrobky. Těšíme se na realizaci Vašich přání. Naše práce spočívá v precizním kovářském opracování každého kusu materiálu a následném spojení tradičními kovářskými postupy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ateliér je místo, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ateliér je místo, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Auditorská společnost E - Audit, Liberec
Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.
Klimatizace Brno Elklim
Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.
Koupelnové studio Vrchlabí – návrhy a rekonstrukce koupelen
Návrhy a rekonstrukce koupelen. Koupelnové studio nabízí koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen.
Cestovní postýlka, dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem
Nabízíme hračky pro děti jako dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem, dětské odrážedlo, interaktivné a plyšové hračky, společenské hry, panenky, auta, a mnoho dalších hraček. Prodáváme především hračky velkých značkových výrobců za přijatelné ceny.
Kurzy potápění Škola potápění Secret of the sea Diving Center Brno
Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Pro majitele potápěčských certifikací máme k dispozici velkou půjčovnu potápěčského vybavení. Půjčujeme kompletní výstroje značky Scubapro, u kterých dbáme na pravidelný servis

Volná místa
Volná místa
bazar