inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 20. září 2018 svátek má Oleg
Vyhledat v Pozri:

Handmade a design, nákup i Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Handmade a design, nákup i prodej vlastních výrobků na Atelier.cz

Ateliér je místo, kde se tvoří. Atelier.cz je místo, kde upřímná a kvalitní tvorba z ateliérů a dílen nachází své kupce, ať už jde o tvorbu klasickou či moderní. Pokud tvoříte a chcete, aby vaše tvorba našla své vděčné majitele, pak jste na správném místě. Pokud máte rádi kvalitní rukodělné výrobky, pak jste na správném místě.

https://www.atelier.cz
Zařazena v kategori:

Umělecké práce

Profil stránky Handmade a design, nákup i

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pyrografie Vypalování obrázků do dřeva Karolína Černíková Hamr na Jezeře
Pyrografie, vypalování do dřeva. Zaměřuji se především na portréty zvířat a osob, které jsou přenášeny z fotografie nebo kresby. Jedná se o originální ruční práci a každý obrázek se tak stává jedinečným unikátem. V současné době nejvíce využívám smrkové desky, právě díky světlosti smrkového dřeva vypálený obrázek výborně vynikne.
DF, s.r.o.
Umělecké kovářství a zámečnictví nabízí výrobu kování, kované ploty, mříže, regály a stojany, brány a ploty, zábradlí, …a brány a montujeme i s elektrickým pohonem i na dálkové ovládání
Top-Skulptur.cz - sochařství
Výroba uměleckých a dekorativních předmětů - sochy, architektonické prvky a dekorace do zahrad.
Umění, fotografie,zakázková tvorba Pavel Monhart
Zakázková tvorba světelných mozaikových obrazů ze skla, unikátních vizuálních děl, využívající moderní technologie pro dosažení nového pojetí umělecké mozaiky. Zhotovení autorských portrétních fotografií a fotografií osobností, kde je kladen důraz na individuální přístup a profesionální servis služeb souvisejících s fotografováním.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ateliér je místo, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ateliér je místo, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Taneční kurz Street dance a Break dance Praha
Špičkoví lektoři a skvělá parta lidí na vás čeká v tanečních kurzech Break dance a Street dance v Praze 4. Pro malé děti je tu Taneční kurz pro děti mini dance. Neváhejte a zapište se do tanečních kurzů, naučíte se skvěle tancovat, první hodina je zdarma. OFdance už má velmi dobré zázemí, co se týče tanečních sálů tak i počtem členů. Aktivně se zúčastňujeme tanečních soutěží Street dance a Break dance a vystoupení. Jsme se vědomi toho, že vaše spokojenost závisí hlavně na kvalitě, ochotě a zodpovědnosti lektora, a proto naše trenéry vybíráme s největší pečlivostí.
Pojištění online
Na pojištění-online.eu najdete veškeré informace ohledně komerčního pojištění. Nabídka všech pojišťoven na jednom místě. Pro výběr nejvhodnějšího pojištění můžete porovnat nabídky všech pojišťoven. Sjednání pojištění samozřejmě online.
Ruční mytí a čištění vozidel
Firma Washcar nabízí kompletní služby v oblasti ručního mytí a čištění vozidel. Používáme výhradně přípravky a technologie od německé firmy Porzelack.
Zámečnictví Třebíč, Otakar Polenda
Provádíme veškeré zámečnické práce, opravy a výměny zámků a vložek, výrobu a montáž ocelových kontrukcí, mříží, schodišť, bran, balkonů, montáž bezpečnostních dveří. Nouzové otevírání dveří po zabouchnutí.
Betafiniš: kompresory
Kompresory jsou obvykle primárním zdrojem stlačeného vzduchu pro různé aplikace. Dle konkrétních požadavků je nutné zvolit vhodný kompresor. Nabízíme nejen kompresory pro průmyslové použití, ale i kompresory nehlučné, dentální a speciální kompresory.

Volná místa
Volná místa
bazar