inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Golfový areál Beřovice, Moderní, plně Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Golfový areál Beřovice, Moderní, plně profilované 18 jamkové mistrovské hřiště

Golfový areál Beřovice nabízí 18-ti jamkové normované hřiště, akademické hřiště (9 tříparových jamek), driving range, cvičné greeny, indoorová hala s FS simulátory, golfovou akademii - pro začátečníky i pokročilé, Tréninkové centrum mládeže, Birdie Restaurant s letní terasou a ubytování.

http://www.gcbr.cz
Zařazena v kategori:

Golf

Profil stránky Golfový areál Beřovice, Moderní, plně

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Golf Club Stará Boleslav, Průhon
Obtížnost hřiště je dána terénem Polabské nížiny, do níž je hřiště zasazeno. Nalezneme zde vodní překážky, fairwayové bunkry, upravené fairwaye i neproniknutelné houštiny, dokonce i poloostrovní jamku. Velikou výhodou jsou veliké greeny s tvarovou rozmanitostí.
Golfové hřiště Hrádek u Nechanic
Turnaje, škola golfu, možnosti firemních akcí. Golfové hřiště na Hrádku má 9 jamek s celkovým parem 66 a díky své poloze ve staletém zámeckém parku, nabízí svým návštěvníkům mimořádný zážitek. Uprostřed parku se nachází neogotický zámek Hrádek, který je hráčům na řadě jamek romantickou kulisou.
Golf Club Ještěd, Český Dub
Golfové hřiště Ještěd je zřejmě jediné devítijamkové hřiště na světě, na kterém si můžete zahrát tři různe osmnáctky. V současnosti je hřiště znormováno na PAR 70. Hřiště bylo otevřeno v roce 1999. Organizace turnajů, výuka golfu včetně zkoušky na ZK, půjčovna golfového vybavení a vozíků, Driving Range, Putting a Chipping Green, restaurace, ...
Prácheňský golfový klub, Písek
Původně devítijamkové hřiště, které je zasazeno do členitého terénu u obce Kestřany bylo v roce 2008 doplněno o dalších 9 jamek a současně byla zprovozněna nadstandardní klubovna s kompletním zázemím. Dosud klidná scenérie hřiště, hlídaná vzrostlými lesy a dotvářená vodními plochami dvou rybníků, získala sportovní charakter a stane se jistě výzvou pro všechny golfové nadšence. K dispozici je krytý driving range, putting green, bunker play, velký pro-shop a půjčovna golfových potřeb.

Naše tipy:
Zkuste hledat Golfový areál Beřovice na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Golfový areál Beřovice v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Jindřichův Hradec
Ubytování Jaroš, levné ubytování v Jindřichově Hradci - Radouňce. Prijeďte k nám do Jindřichova Hradce v Jižních Čechách. V naší blízkosti se nachází spousta kulturních památek a míst pro Vaši zábavu. Rádi Vás ubytujeme a nabídneme Vám možnost kulturního i sportovního vyžití v našem historickém městě a okolí.
Grafické studio Delab design laboratory
Grafické a internetové studio navrhne unikátní design, relevantní obsah a urychlí dosažení cílů Vašich www stránek či eShopu pomocí eMarketingu, SEO, PPC, Sociální sítě. Jednotný vizuální styl logotyp, vizitka, leták, banner a jiné DTP práce.
Datová, hlasová a kamerová řešení Clarystone, Brno
Dodavatel produktů pro datové, optické sítě, přenos dat, hlasu a obrazu. Clarystone to je tým odborníků s dlouhodobou zkušeností z oblasti telekomunikací, pobočkových ústředen a datových sítí.
Autosklo centrum Praha, Kompletní servis pro autosklo
Autosklo, kompletní servis. Výměna, prodej a montáž autoskel na automobily všech značek. Opravy bodových poškození a prasklin autoskel. Máme bohaté zkušenosti s opravou autoskel na vozidlech všech značek a typů.
progeCAD - náhrada za AutoCAD
progeCAD představuje levnou alternativu k nějrozšířenějším CAD programům. Nabízí stejné příkazy a funkce i drobná rozšíření.

Volná místa
Volná místa
bazar