inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 25. června 2018 svátek má Ivan
Vyhledat v Pozri:

Geocentrum Anticalc - tvrdá voda Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Geocentrum Anticalc - tvrdá voda a vodní kámen? Máme pro Vás řešení!

Všichni víme, že v měkké vodě se pere nesrovnatelně lépe, než ve vodě tvrdé.Tvrdá voda (obsahující vodní kámen) vyžaduje 2x větší dávku pracích prostředků. Geocentrum Anticalc Vám pomůže tyto problémy s tvrdou vodou vyřešit.

http://www.anticalc.cz/
Zařazena v kategori:

Domácí potřeby

Profil stránky Geocentrum Anticalc - tvrdá voda

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Silikonové potřeby do kuchyně SILICO Praha
Firma Silico nabízí na českém trhu nejen silikonové potřeby do kuchyně od francouzské firmy Mastrad. Jedná se o designové praktické a kvalitní pomocníky do kuchyně. Nabízíme stěrky, mašlovačky, obracečky a silikonové formy.
Žaluzie, rolety a markýzy stále populárnější a moderní stíníci prvky
Pokud se už nechcete více trápit sluncem neustále pronikajícím do prostor kde byste měli raději stín - podívejte se na náš web - Žaluzie, rolety a markýzy - všeobecné informace, rady, tipy a výhodné nabídky.
Nádobí, stolovací sady Banquet
Prodej kvaltního nádobí ve velké nabídce od hrnců až o pečící formy. Kvalitní nádobí by mělo být součástí každé domácnosti a pokud není, tak stačí navštívit obchod, který nabídne značkové hrnce všech velikostí, formy na pečení a celou řadu příslušenství, bez kterého se v kuchyni neobejdete. Sortiment je dostupný za prima ceny.
Prodej povlečení,prostěradel
Nabídka povlečení, prostěradel, dek, polštářů, ručníků, osušek, ubrusů a jiného bytového textilu za vynikající ceny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Všichni víme, že na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Všichni víme, že v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, které si zamilujete. ParfumCity.cz
Nabízíme více jak 1000 položek originálních značkových parfémů. Naše parfémy jsou až o 60% levnější než v kamenných obchodech. K tomu máte ještě možnost získání dalších slev na parfémy! Objednávky vyřizujeme většinou okamžitě.
Pasivní domy Liberec Ateliér pasivních domů
Navrhujeme a realizujeme nízkoenergetické a pasivní domy. Nabízíme také odborné služby stavebníkům, typové i individuální projekty pasivních domů. Na základě požadavku investora zajistíme kompletní inženýrskou činnost spojenou s územním řízením a stavebním řízením pro povolení stavby pasivního rodinného domu. Realizace staveb pasivních domů na klíč v nejvyšší kvalitě.
Nandu.cz – webdesign a grafické studio
Nandu.cz nabízí profesionální zpracování www prezentací a firemního stylu (Corporate identity). Intuitivní e-shopy pro Vaše zákazníky, internetové aplikace na míru, vlastní jednoduchý publikační systém, originální design a interaktivní prvky pro vaše webové stránky. Služby v oblasti propagace a marketingu firem na internetu, poradenství. Grafické studio se zaměřuje na tvorbu firemního stylu, logotypů, merkantilních a propagačních tiskovin s originálním vzhledem na míru vašim záměrům.
Inovativní kosmetika Nantes, Martin Brudný Brno
Nantes Nanolaboratory je výrobcem inovativní kosmetiky založené na technologii molekul vody. Voda je hlavní ingredienci každého krému a díky NanoAQUA+ Nantes jsme schopni zajistit péči o hluboké vrstvy. Hydratace je základem péče o pleť. Je tajemstvím krásy, mládí a zářivého vzhledu. Dostupnost vody je nezávislé na typu pokožky, jejím stavu či věku podmínkou pro zdravý, krásný vzhled a pro její správné fungování.
Měniče napětí 220-110V pro přístroje z USA, měniče na 12/220V
Nabídka měničů (transformátorů) napětí 220/110, 230/115V pro přístroje dovezené za zámoří. Všechny výkony skladem.

Volná místa
Volná místa
bazar