inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Generální dodavatel staveb BUMBA Příbram Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Generální dodavatel staveb BUMBA Příbram

Komplexní realizace staveb, výkopové a zemní práce, výstavby průmyslových hal. Rodinné domy, rekonstrukce, Nástavby půdní vestavby.

http://www.bumba.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Generální dodavatel staveb BUMBA Příbram

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Práce Autojeřábem Praha, Dolejš Josef
Jeřábnické práce. Jeřábnické služby především v oblasti Prahy a středočeského kraje. Provádíme manipulaci s břemeny rozličných druhů v závislosti na požadavku zákazníka.
Průmyslové podlahy, lité epoxidové podlahy
Specializujeme se na průmyslové podlahy, lité epoxidové podlahy a plastbetonové podlahy. Průmyslové podlahy se využívají pro průmyslové provozy, ale i veřejné budovy, nemocnice, jídelny a kanceláře. Lité podlahy se dají využít i v bytech a rodinných domech.
Rekonstrukce bytů, nebytových prostor, bytových jader REKO24.CZ Praha
Stavební firma nabízející rekonstrukce bytových jader na klíč, rekonstrukce bytů, kanceláří a nebytových prostor. Dále provádíme stavební, obkladačské a instalatérské práce, elektroinstalace, sádrokartony a likvidaci odpadu. Jednotlivé práce naceňujeme dle konkrétní poptávky. Jsme stavební firma s dlouholetými zkušenostmi, za výsledky ručíme a poskytujeme nadstandartní záruku na materiály i práci.
Stavební firma Design Style, Sadská
Projektová, stavební činnosti. Hlavní snahou této firmy je dodávat kvalitní a designersky čistá řešení. Soustředíme pod sebe jak stavební, tak umělecké profese. Architekti, projektanti, umělci a řemeslníci, kteří pro nás pracují se snáží vždy maximálně vyhovět požadavkům zákazníka.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní realizace staveb, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní realizace staveb, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar