inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Garden Imp s.r.o Společnost Garden Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Garden Imp s.r.o Společnost Garden Impressions vyrábí zahradní nábytek více jak 20 let.

Výhradní zástupci firmy Garden Impressions pro Českou Republiku.Prodej zahradního nábytku, pronájem vlastních apartmánů, prodej zdravotních matrací a doprava. Jsme holandská firma, která vždy ručí za vysokou kvalitu nábytku a v oblasti vývoje pracuje s nejnovějšími trendy. Proto jsme v Holandsku největší firmou v produkci zahradního nábytku.

http://www.garden-imp.cz
Zařazena v kategori:

Internetové obchody

Profil stránky Garden Imp s.r.o Společnost Garden

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ponožtičky punčocháče, ponožky,leginy
Specializujeme se na veškeré punčochové zboží. Nabízíme punčochy i ponožky v pestrobarevných paletách. U nás můžete najít punčochové kalhoty různých vzorů, které jsou originální a dodají vašemu vzhledu ten správný glanc.
Dobré-nářadí.cz hobby, profi a zahrada
Najdete u nás ruční a elektrické nářadí v hobby i profi kvalitě. Jsme specialisté na štípačky na dřevo. Většinu sortimentu držíme skladem.
Originální šperky, ruční papír
Bižuterie ze skleněných perlí a minerálů, přívěsků, klíčenek, náhrdelníků, náramků, náušniček. V prodeji výrobky, komponenty k výrobě vlastního šperku, ruční papír, dárkové obaly.
Kvalitní nerezové bytové doplňky Internetový obchod Zack Shop
Obchod Zack Shop je kamenný a internetový obchod s kvalitními nerezovými bytovými doplňky, který efektivně propojuje výhody obou způsobů prodeje a dává zákazníkovi možnosti využít té nejvýhodnější kombinace jak nákupu tak i placení. Na trh uvádíme nerezové výrobky renomované německé firmy ZACK s vysokými užitnými vlastnostmi, vysoké kvality, moderního designu a dlouhé životnosti. V našem obchode najdete spoustu nerezových výrobků, které umocní atmosféru vašeho bytu, kuchyně, či baru.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výhradní zástupci firmy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výhradní zástupci firmy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar