inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Garážová vrata Olymps door Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Garážová vrata Olymps door

Garážová vrata Olymps door jsou vyráběna v širokém sortimentu. Dále společnost dodává průmyslová vrata, pohony bran i pohony vrat.

http://www.olymps-door.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Garážová vrata Olymps door

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Arboristika péče o stromy, celková péče o zahradu Kladno
Kompletní péče o stromy a keře. Hodnocení stavu stromů, návrhy a realizace ošetření - odborné řezy, bezpečnostní vazby korun stromů, výsadba stromů, projekty výsadby, kácení stromů i ve ztížených podmínkách. Likvidace pařezů, štěpkování větví, stříhání živých plotů, údržba zahrad, sečení trávy.
Ekologické topné pelety za zvýhodněné ceny Premium Pellets Brno
Firma Premium Pellets Vám nabízí ekologické topné pelety za zvýhodněné ceny. V nabídce nechybí ani podestýlkové pelety z čistého smrkové dřeva. Jsme český, certifikovaný výrobce pelet. Naše dřevěné pelety jsou vyráběny z certifikované čisté výrobní suroviny a neobsahují absolutně žádná pojiva. V dřevěných peletách PREMIUM PELLETS tak najdete pouze speciálně lisované dřevěné smrkové piliny bez kůry. Tyto ekologické produkty vyrábíme tradičním způsobem na moderní automatické výrobní lince.
Závlahové systémy, kapková závlaha Praha
Specializuje na závlahy v regionu Praha a celé ČR. Dodáváme závlahové systémy pro zahradní a zemědělské závlahy, provádíme kapkové závlahy i mikropostřiky a také realizace zahrad a sadů. Nabízíme projekty systémů automatických závlah zahrad a sportovišť, kompletní realizace, záruční a pozáruční servis a údržbu závlahových systémů.
Navrhování a tvorba okrasné zeleně SEMIRAMIS, Brno
Navrhování a tvorba okrasné zeleně, projektování a realizace zavlažovacích systémů. Okrasné zahrady na klíč. Specialitou naší firmy jsou střešní zahrady.

Naše tipy:
Zkuste hledat Garážová vrata Olymps na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Garážová vrata Olymps v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přípravné kurzy na VŠ
Právnické, ekonomické a filozofické fakulty jsou jedny z nejžádanějších fakult ze všech českých vysokých škol, a proto není jednoduché na ně úspěšně složit přijímací zkoušky. Nabízíme Vám přípravné kurzy na Vysoké školy, základní a rozšířený, přípravné kurzy na vše s intenzivním zaměřením na matematiku a přípravné kurzy na filozofické fakulty.
Externí bezpečnostní poradce DGSA ADR Stanislav Mára Klášterec nad Ohří
Odborné poradenství pro balení, nakládku, přepravu a vykládku nebezpečných látek a věcí podle Evropské dohody ADR. Ustanovení do funkce bezpečnostního poradce pro odesílatele, dopravce i příjemce nebezpečných látek a věcí. K uvedeným činnostem jsem oprávněn na základě platného Osvědčení ADR, vydaného Ministerstvem dopravy České republiky.
Masazne a relaxacne kresla.
Masážní a relaxační křesla jsou určena ke zdravému a pohodlnému sezení a příjemné relaxaci u Vás doma či v kanceláři. Masážní křesla splňují vysoké nároky všech uživatelů. Masážní křesla využije celá rodina jako domácího maséra. Možnost pořízení o do komerčních provozů.
Automatické závlahové systémy Závlahy Smutný Mnichovo Hradiště
Závlahy Smutný to není jen instalace závlahových systému, ale také provádění drobných opravy zámkových dlažeb, dodávky a instalace čerpadel, rekultivace a sečení trávníků, montáž zahradního osvětlení a realizace zahradních jezírek. Automatický závlahový systém se postará o zavlažování zahrady i sportoviště. Tento systém lze také využít k zavlažování ve sklenících, fóliovnících či v zimních zahradách.
Dodávky staveb, H.A.C, Pardubice
Provádění stavebních prací, prodej střešních a okapových systémů, oken, dveří, garážových vrat.

Volná místa
Volná místa
bazar