inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Galerie Nábřeží, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Galerie Nábřeží, Praha

Nábřeží je kulturní projekt ubírající se dvěma hlavními směry. Prvním je kamenná galerie v prostorech náplavní zdi na Hořejším nábřeží v Praze, druhým je využití celé náplavní komunikace pro pořádání otevřených akcí pro nejširší veřejnost.

http://www.nabrezi.cz
Zařazena v kategori:

Výstavy a galerie

Profil stránky Galerie Nábřeží, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Galerie v renesanční kapli POPINA v Bruntále
Galerie moderního a současného umění v renesanční kapli POPINA v Bruntále. Vystavujeme fotografie, sochy, plastiky, keramiku, sklo.... Vstupné zdarma, neváhejte nás navštívit.
Galerie české grafiky s tradicí od roku 1917. Galerie HOLLAR, Praha
O galerii HOLLAR, výstavy a projekty, tiskové zprávy, ediční činnost. Galerie HOLLAR představuje díla svých členů na pravidelných výstavách jednotlivců i kolektivů. Bohatý výběr současné grafické tvorby. V prodeji je bohatá nabídka grafických listů.
Internetová galerie vystavuj.cz
Kreslíte, malujete nebo socháte? Vystavujte svá umělecká díla na internetu ve vlastní internetové galerii. Vystavovat díla může kdokoliv. Inspirujte se v tvorbě již vystavenými výtvory.
Galerie Nábřeží, Praha
Nábřeží je kulturní projekt ubírající se dvěma hlavními směry. Prvním je kamenná galerie v prostorech náplavní zdi na Hořejším nábřeží v Praze, druhým je využití celé náplavní komunikace pro pořádání otevřených akcí pro nejširší veřejnost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nábřeží je kulturní na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nábřeží je kulturní v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektronické zabezpečení objektů Acces Praha
Dodávky systémů elektrické zabezpečovací signalizace. Instalace zařízení elektrické zabezpečovací signalizace v bytech a rodinných domech. Bezpečnostní ústředny, detektory pohybu.
Mimino.cz pro maminky a jejich děti
Aukce a bazar dětského zboží, diskuse, recepty a nápady kam s dětmi na výlet. Mimino.cz můžete využívat ke komunikaci s ostatními maminkami, k nákupu a prodeji dětských potřeb, plánování výletů a volného času s vašimi dětmi.
Hababidou, stránka o ostrove Hababidou, súčasť semestrálneho projektu na predmet Internet marketing
Stránka o ostrove Hababidou. Ostrov Hababidou v skutočnosti neexistuje. Súčasť semestrálneho projektu na predmet Internet marketing na Žilinskej univerzite.
Zahradnické služby
Sekání trávy, prořezávání dřevin, odstranění náletových dřevin, úklidové služby.
Okna a dveře na míru Uniwin
Ryze česká firma s mnohaletou zkušeností na trhu oken, dveří, garážových vrat, fasád a zimních zahrad. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky a služby. Okna, dveře a fasády vyrábíme a montujeme z plastu, dřeva, hliníku a dřevo-hliníku. Naleznete u nás širokou nabídkou doplňků jako parapety, žaluzie, rolety, garážová vrata, střešní okna. Provádíme veškeré stavební práce související s výměnou oken při rekonstrukcích, nebo se zabudováním oken do novostaveb, ekologickou likvidaci odpadů a záruční i pozáruční servis.

Volná místa
Volná místa
bazar