inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Galerie N Krby a kamna Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Galerie N Krby a kamna

Krby a kamna, jejich prodej,projekce, zakazkova vyroba, 3D vizualizace a realizace. Dodavky do cele CR

http://www.galerien.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Galerie N Krby a kamna

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Vodohospodářské stavby, inženýrské sítě Vyškov a Brno INSTA plus Ivanovice na Hané
Provádíme menší zakázky v oblasti vodohospodářských a inženýrských staveb v oblasti Vyškov a Brno. Zaměřujeme se především na vodovody, kanalizace a komunikace, projekční činnost související s výstavbou vodohospodářských a inženýrských staveb a výstavbou rodinných domů. Provádíme výstavbu rodinných domů. K dispozici máme také truhlárnu.
Stavební společnost VEKTRA, Kolín
Výstavba inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací, čistíren odpadních vod, výstavba závlahových řádů a meliorací, bazénu, tenisových kurtů a sportovišť, budování zpevněných ploch, demolice objektů, zemní práce, ...
Zasklívání balkonů Praha Stanislav Rajnyš
Zasklívání balkónů a lodžií včetně oprav, natírání zábradlí a vymalování. Výroba vrat, mříží, plotů. Zastřešovací a zámečnické práce.
Vytápění rodinných domů, solární systémy RD TOPENI.CZ Hranice
Komplexní služby v oblasti podlahového vytápění a topení pro rodinné domy, kanceláře i komerční objekty. Dále jsme schopni zajistit profesionální montáž solárních systémů a panelů na střechy rodinného domu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Krby a kamna, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Krby a kamna, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Bluestudio: registrace do katalogů
Potřebujete registrovat do katalogů? Ať už českych, slovenských, nebo zahraničních? Pak je zde pro Vás Bluestudio. Je potřeba Anglicke, Německé, Polské, Francouzské, či Španělské? Neváhejte. České a Slovenské jsou samozřejmostí.
Tábory pro děti a teenagery
Dětské tábory v ČR i zahraničí. Letní výtvarný, cyklistický, na koních, paintballový, počítačový, airsoftový, jazykový, military, vodácký, pobytový u moře (Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Řecko). Zimní lyžařský a snowboardový (Slovensko, Rakousko).
Fotbalový klub SK Roztoky
Historie a vedení klubu, novinky, mužstvo, dorast a žáci, přípravka, ...
Hubení škůdců, specialisté na štěnice Kordovský Praha
Hubení štěnic,hlodavců,mravenců,švábů a dalších škůdců. Nabízíme komplexní řešení pro vaše objekty. Garantujeme stoprocentní odbornost, zajišťujeme integrovanou ochranu před škůdci, tj. komplexní ochranu objektů před živočišnými škůdci. Provádíme prostorovou či plošnou dezinfekci v jakémkoliv zařízení dle požadavku objednatele. Rychle,efektivně, profesionálně s osobním přístupem.
Chlazené, mražené maso ZERO Praha
Chlazené a mražené maso pro prodejny, hotely, restaurace a velkoobchody v ČR. Dovážíme a dodáváme chlazené hovězí maso, mražené krabí a králičí maso a filety Pangasius. Objednané zboží přivezeme následující den.

Volná místa
Volná místa
bazar