inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 20. listopadu 2018 svátek má Nikola
Vyhledat v Pozri:

Galerie N Krby a kamna Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Galerie N Krby a kamna

Krby a kamna, jejich prodej,projekce, zakazkova vyroba, 3D vizualizace a realizace. Dodavky do cele CR

http://www.galerien.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Galerie N Krby a kamna

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Inženýrská činnost, projektování Bursík Holding Praha
Bursík Holding je stavebně inženýrská společnost, která se zabývá projektováním, inženýrskou činností, prováděním staveb, správou a údržbou nemovitostí. Pracujeme rychle a spolehlivě a vždy dodržujeme plánovaný rozpočet. Naše ceny jsou prověřené, dbáme na vysokou kvalitu.
Střechy RUCI s.r.o. Dřevostavby na klíč
Nabízíme výstavbu pasivních a nízkoenergetických montovaných dřevostaveb na klíč. Nabízíme rovněž zhotovení kompletní projektové dokumentace pro stavební řízení i výrobní dokumentaci pro realizaci stavby z konstrukčního systému K-KONTROL®
STEELmont O.K. - Ocelové konstrukce
Dodávka a montáž ocelových konstrukcí, ocelových hal a opláštění různých objektů. Nabízíme k prodeji izolační sendvičové panely BROLLO.
Malířské, zednicé práce Praha Česká republika
Provádíme široké spektrum stavebních prací, malířských a natěračských prací v Praze a České republice, při kterých používáme nejkvalitnější stavebně materialy, nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců. Naše firma má na svém kontě mnoho spokojených a zároveň stálých zákazníků, kteří se k nám neustále vracejí. Hlavním cílem firmy je zodpovědné, odborné a spolehlivé poskytování všech nabízených služeb. Svých zákazníků si velmi vážíme.

Naše tipy:
Zkuste hledat Krby a kamna, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Krby a kamna, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Zájezdy od nejkvalitnějších cestovních kanceláří
Autorizovaný internetový prodej mnoha tisíc zájezdů do České republiky i celého světa od nejkvalitnějších cestovních kanceláří. Spolupracujeme výhradně s pojištěnými a prověřenými cestovními kancelářemi. Zájezdy, krásná dovolená pro rodiny, sportovce i seniory.
Letní dětský tábor v Českém Dubu
Tradiční letní dětský tábor v Českém Dubu pořádaný občanským sdružením Profit v bývalém areálu Elitex. Krásné prostředí, nepřeberně aktivit a pohybu, spousta kamarádů, celotáborová hra - to je to pravé zakončení prázdnin pro Vaše děti. Máme mnohaletou tradici a skvělou reputaci.
Filtrační pěna Bioakvacit, EXIKO International, Uherské Hradiště
V sortimentu naší společnosti najdete filtrační pěnu Bioakvacit. Tato filtrační pěna je vhodná především pro filtraci vody v čističkách, akváriích, či bazénech.
Projekční kancelář ARCH Art Brno
Projekční atelier Brno. Nabízíme konzultace ke stavebnímu záměru, studie, propočty, posudky, dozory, zaměření, vyřízení a povolení. Stavební a zednické řemeslo spojené s uměním, a to je architektura.
Stavební prvky pro výrobu oken a dveří VOD Kladno
Dodáváme kvalitní dveřní a okenní kování, vnitřní a vnější parapety, nářadí, stavební chemii, sendvičové desky a další zboží pro výrobu a montáž oken a dveří. Působíme na území celé ČR a máme tisíce položek skladem. Vyberte si spolehlivého dodavatele a užívejte výhod, které jsme připravili pro naše zákazníky.

Volná místa
Volná místa
bazar