inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. listopadu 2017 svátek má Emílie
Vyhledat v Pozri:

Frézování, velkoplošné formátování Jedovnice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Frézování, velkoplošné formátování Jedovnice

Velkoplošné frézování dřeva, plastů a neželezných kovů.(hliník, dural, mosaz, měď, dibondové desky) Frézování izolantů. Výroba prostorových písmen, log, stříkacích šablon a reliéfu ze dřeva. Velkoplošné frézování dřeva, plastů a neželezných kovů.(hliník, dural, mosaz, měď, dibondové desky) Frézování izolantů. Výroba prostorových písmen, log, stříkacích šablon a reliéfu ze dřeva.

http://www.levne-frezovani.cz
Zařazena v kategori:

Výrobní činnost

Profil stránky Frézování, velkoplošné formátování Jedovnice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výroba obalů včetne ekologických. TEKA, Holice
Vakuové, svařované a ekologické obaly, obaly typu SKIN, vysokofrekvenční svařování plastů, vakuové tváření plastů, potisk.
Výroba neonových reklam a trubic NEON ZLÍN
Výroba neonových reklam a trubic, plastických písmen z mědi, pozink. plechu, mosazi a nerezi, atik čerpacích stanic a totemů, světelných transparentů z plastových a hliníkových profilů. Výroba orientačních a informačních systémů, polepů reklamních panelů a automobilů.
Výroba, opravy tlakových zařízení Brno
Společnost Babiš Dobas Brno se zabývá výrobou, návrhem, konstrukcí a opravami tlakových nádob. Dále nabízíme bojlery ležaté a stojaté, také stojaté zásobníky vody, nádoby pro pitnou vodu, vzdušníky, zařízení kotelen a další. Svařování dělených tlakových nádob na místě u zákazníka vč. tlakové zkoušky. Demontáž a montáž bojleru, výměna vč. napojení do systému a izolace. Likvidace staré nádoby.
Výroba a prodej provaznického zboží. ROMAK Group - Provaznictví Podbrahy
Vyrábíme a prodáváme pletené šňůry, lana, provazy, motouzy, provázky, sítě, jutovinu, pytle, gumolana, popruhy, houpací sítě a křesla, dárkové zboží, ocelová a nerezová lana a příslušenství.

Naše tipy:
Zkuste hledat Velkoplošné frézování dřeva, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Velkoplošné frézování dřeva, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jsme přímí dovozci zboží.
Jsme přímí dovozci zboží firmy VIENETTA SECRET do České republiky. Toto zboží distribuujeme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích EU. Dále se zabýváme prodejem výrobků firem: L&L a CHEESE.
Levné výrobníky zmrzliny, šlehačky a vařiče cukrářských krémů Gelito
Gelito to je značka kvalitních levných zmrzlinářských strojů. Nabízíme nejen výrobníky zmrzliny, ale i cukrářské stroje, vařiče cukrářských krémů i výrobníky šlehačky Stroje na výrobu řemeslné zmrzliny dostupné pro všechny: snadno ovladatelné, pevné a spolehlivé a s na trhu bezkonkurenčním poměrem kvalita/cena. Připravené se předvést po celém světě.
Korektury firemních textů, studentských prací, knih. Třebíč
Korektury textů pro firemní publikace, seminárních, bakalářských, absolventských, diplomových, disertačních, rigorózních a jiných studentských prací, rukopisů atd. Vhodné také pro cizince, jejichž kostrbatou češtinu převedeme do spisovné podoby.
Modelingová agentúra Bohemia agency Brno
Modelingová agentura nabízí mimo modelek a modelů i moderátory, herce, fotografy, stylisty, vizážisty a děti pro reklamy a foto. Bohemia agency realizuje módní přehlídky světových značek a předních módních top styl designerů.
Reklamní předměty Dárek pro klienta
Reklamní předměty - velkoobchod, v nabídce více jak 5000 dárků za super ceny, množstevní slevy, agenturní provize. Zajistíme Vaše dárky včetně reklamního potisku již do týdne u Vás. Doprava zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar