inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 25. září 2017 svátek má Zlata
Vyhledat v Pozri:

Frézování, velkoplošné formátování Jedovnice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Frézování, velkoplošné formátování Jedovnice

Velkoplošné frézování dřeva, plastů a neželezných kovů.(hliník, dural, mosaz, měď, dibondové desky) Frézování izolantů. Výroba prostorových písmen, log, stříkacích šablon a reliéfu ze dřeva. Velkoplošné frézování dřeva, plastů a neželezných kovů.(hliník, dural, mosaz, měď, dibondové desky) Frézování izolantů. Výroba prostorových písmen, log, stříkacích šablon a reliéfu ze dřeva.

http://www.levne-frezovani.cz
Zařazena v kategori:

Výrobní činnost

Profil stránky Frézování, velkoplošné formátování Jedovnice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sportovní trofeje a upomínkové předměty, ABRUS - Pohár, Planá
Výroba a prodej sportovních trofejí a upomínkových předmětů k různým společenským událostem.
Plastové karty výroba, Znojmo
Výroba plastových karet. Řešení pro identifikační, docházkové a přístupové systémy, věrnostní a zákaznické programy. Vyrábíme plastové identifikační karty s personifikací, čipy a bezkontaktní technologií. Variabilita potisku a užití.
Měřící přístroje TESA SA Brno
Výroba měřících systémů. Švýcarská firma TESA SA Brno. Výrobní sortiment firmy zahrnuje posuvné měřítka, mikrometry, úchylkoměry, přístroje pro měření slepých otvorů.
Hydraulické hadice HYDROFLEX, Nové Město nad Metují
Výroba a prodej spojovacích prvků hydraulických systémů, zejména vysokotlakých hydraulických hadic s koncovkami a hydraulického šroubení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Velkoplošné frézování dřeva, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Velkoplošné frézování dřeva, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nástrojů Walter pro obrábění kovů
Nástroje pro soustružení, frézování, vrtání, závitování. Certifikovaný dodavatel nástrojů Walter pro Českou republiku. Nástroje WALTER, TITEX, PROTOTYP a EROGLU pro třískové obrábění kovů a CNC obráběcích strojů.
Ateliér uměleckého lití Waller Matějíček
Věnujeme se lití monumentálních realizací a komorních plastik z bronzu, metodou lití na ztracený vosk. Lití soch, pamětních desek a jiných uměleckých děl. Plastiky jsou odlévány tradičním způsobem, cizelovány klasickými metodami.
Penzion Hamštejn Český ráj
Krásné ubytování v rodinném penzionu Hamštejn v srdci Českého ráje. Ubytování pro školy v přírodě, klidné ubytování pro seniory, atraktivní ubytování pro turisticky a sportovně laděné lidi. Dobré umístění penzionu pod vrcholem kopce Kozákov nabízí překrásný výhled na celý Český ráj. Strávit několik dní v našem penzionu s romantickou scenerií Českého ráje.
Inkasní, factoringová společnost Praha
Česká inkasní a factoringová společnost v čele s Martinem Hrnečekem zajišťuje služby při vymáhání dluhů, odkupu a správě pohledávek, pro právnické i fyzické osoby. Díky zkušenostem máme vynikající procento úspěšně vymožených pohledávek. Během dlouholetého působení na trhu s pohledávkami si společnost vybudovala stabilní a silnou pozici a proto může při odkupu nebo postoupení pohledávek nabízet maximálně příznivé podmínky.
Doručíme kytici ze široké nabídky Květinářství Praha
Květinářství Praha Vám doručí kytici ze široké nabídky čerstvých květin po celé Praze již od 120 minut od objednání 7 dní v týdnu. Jako jediní umožňujeme objednat s kyticí dort pro slavnostní příležitost, případně bonboniéru, nebo láhev kvalitního vína. Květiny přivážíme denně čerstvé z Holandska.

Volná místa
Volná místa
bazar