inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Fotografování Teplice fotograf Robert Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Fotografování Teplice fotograf Robert Zauer

Nabídka služeb profesionálního fotografa. Fotografování svateb, portrétní, rodinné, fotografování aktů (žen i mužů), fotografování a výroba kalendářů, společenských událostí, produktové a firemní fotografování, prodej dárkových poukazů.

http://teplicky-fotograf.robert-zauer.cz
Zařazena v kategori:

Fotografování

Profil stránky Fotografování Teplice fotograf Robert

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Fotokniha zpracování a zhotovení
Zpracování a zhotovení fotoknih. Nemáte čas zpracovat vaše digitální fotky? Nechte si zpracovat fotoknihu. Z vašich digitálních fotografii je možné vyrobit také kalendáře, pohlednice a blahopřání. Nabízíme tisk fotek na textil a na dárky.
Forografování Praha
Fotografické práce Praha a okolí. Fotíme oslavy, firemní akce, plesy, apod. Svatby, koncerty a festivaly, sportovní utkání, reportážní fotografování, osoby v exteriéru, Vaše zvířecí miláčky, budovy, majetek, apod. Dokážeme pro vás upravit i vaše fotky.
Fotoatelier Brno fotografování Světozory Krásné
Profesionální portrétní studio v centru Brna, Váš rodinný fotograf. Zákazníkům naše studio poskytuje uvolněnou atmosféru. Našim cílem je zhotovit rodinné, svatení, dětské, či těhotenské portéty, které se stanou součástí vašeho domova.
Rodinné focení v pohodlí vašeho domova nebo v exteriéru TB FOTO Miskovice u Kutné Hory
Fotím především různé portréty dětí, rodin, párů a také jejich milovaných zvířátek. Ráda vyfotím i Vás. Mým ateliérem je příroda, městský park či domácí prostředí. Fantazii se meze nekladou. Ráda zachycuji dění kolem sebe, jedinečné momenty, které pozastavím v čase, abychom se z nich mohli i po letech těšit. Lokalita: Kolín, Kutná Hora a okolí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabídka služeb profesionálního na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabídka služeb profesionálního v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kvalitní šicí stroje všech značek NEJ Šicí stroje Olšany u Prostějova
Nabízíme šicí stroje ověřené kvality těch nejlepších značek, jako jsou šicí stroje Brother, Janome, Veronika, Singer, Lada, Pfaff a další. Nejen prodáváme, ale i vytváříme návody, patchwork návody zdarma, výšivky. Neváhejte se nás zeptat na šicí stroje. U šicích strojů koupených u nás máte garantován nejen záruční, ale i pozáruční servis. Dokonce vám u některých značek můžeme zajistit dle autorizovaných servisů opravu v servisním středisku výrobce i ve vaší blízkosti.
Počítačový servis Břeclav a okolí
Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.
Rekonstrukce bytových domů
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
Dárky pro muže, Manboxeo novinka na trhu Originální rozbalovací rituál
Manboxeo je bezkonkurenční dárek pro muže všech věkových kategorií. Stačí si najít dárek pro toho svého jen podle jeho záliby či koníčku. Dodáváme dřevěnou krabici naplněnou takovými produkty, které obdarovanému muži přinesou užitek, radost, zábavu a v neposlední řadě i potěšení. A navíc to vše ve spojení s jeho typicky mužskou zálibou či koníčkem. Nezbytnou součástí balení je i páčidlo, kterým si musí obdarovaný svůj dárek vypáčit, tudíž již samotný ceremoniál.
Realizace klempířských, tesařských a montážních prací Štýbnar Zdeněk Čistá u Litomyšle
Specializujeme se na pokládku všech druhů střešních plášťů, vykrývání úžlabí a oblých tvarů a realizaci klempířských, tesařských a montážních prací. Zabýváme se kompletní realizací a veškerými opravami šikmých i rovných střech, přičemž se zaměřujeme i na prodej a dodávku střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských výrobků za výhodné ceny včetně dopravy. Při realizaci naší práce je samozřejmostí i zajištění úklidu v prostorách prováděných prací s následným odvozem suti a zbývajícího materiálu.

Volná místa
Volná místa
bazar